PRO-PROFILA IZVEIDOŠANA UN AIZPILDĪŠANA

Kas var izveidot Pro-profilu?

PRO-profils domāts centriem, organizācijām un individuālajiem organizatoriem, strādājošiem dažādos pašattīstības un pašizaugsmes virzienos.

 

PRO-profila iespējas.

PRO-profils iecerēts, lai varētu palīdzēt centru un organizatoru darbam. PRO-profilā ir iespējams:

  • Raksturot centra darbību, t.i. publicēt informāciju par centru, darbības virzieniem, skolotājiem, nodarbībām un jaunumiem.
  • Portāla kalendārā pievienot pasākumus un uz tiem uzaicināt dalībniekus
  • Iepazīstināt citus ar saviem darbības virzieniem, dalīties pieredzē un zināšanās, palīdzēt saprast tēmas būtību.

Izveides nosacījumi.

Tā kā PRO-profils ir saistīts ar profesionālo darbību, kas ir redzama portālā, pirms apstiprināšanas mēs pārbaudīsim datus, kurus jūs aizpildījāt. Ja viss būs kārtībā, mēs apstiprināsim PRO-profilu, un jūs varēsiet sākt to lietot.

 

 Informācijas par centru aizpildīšana, virzienu izvēle

Tikko kā jūs piekrītat portāla lietošanas noteikumiem, jūs varat sākt aizpildīt informāciju par savu PRO-profilu. Uzrakstiet īsu savas darbības aprakstu. Pēc tam izvēlieties no piedāvātajiem virzieniem 3 darbības pamatvirzienus un 5 papildinošos. Lai pārslēgtos uz papildinošo virzienu sarakstu, virs saraksta nospiediet pogu „Papildus virzieni”. Ja jūs neatrodat vajadzīgo sarakstā, ierakstiet to ailē zem saraksta. Atzīmēt virzienu ir nepieciešams, lai jūsu centru varētu ērtāk un ātrāk atrast gan portālā, gan 1.lapā centru katalogā („Kur atrast?”)

 

Fotogrāfijas un banera ievietošana un rediģēšana 

Lai pievienotu profila fotogrāfiju un baneri, spiediet uz „Mainīt profila bildi” un no saviem failiem izvēlies bildi. Fotogrāfiju vai baneri var koriģēt, nospiežot „Izgriezt”. Ja vēlies mainīt fotogrāfiju vai baneri, ar kursoru uzbrauciet uz bildes un nospiediet „Mainīt”.

 

Komanda 

Ar PRO-profilu var strādāt vairāki cilvēki reizē, ja jūs viņus pievienosiet Komandai. Lai to izdarītu, labajā augšējā lapas stūrī („Namaste...”) izvēlieties „Labot profilu”. Ieejiet sadaļā „Īpašnieki”un pēc sava vārda ierakstiet tos vārdus, kurus vēlaties pievienot (šiem cilvēkam jābūt reģistrētiem portālā) un izvēlieties no sistēmas piedāvātos vārdus. Lietotāji redzēs jūsu komandu PRO-profila lapā un varēs ar jebkuru no jums sazināties.

 

Informācijas rediģēšana 

Ja vēlaties rediģēt profila informāciju, tev jāskatās labajā augšējā stūrī „Namaste...” un jāspiež poga ar mazo trijstūrīti. Lapā, kas atvērsies, būs iespējams mainīt datus par sevi, paroli utt.

 

Pārslēgšanās no personīgā profila uz PRO-profilu

Jūs varat pāriet no personīgā profila uz PRO-profilu un otrādi, izvēloties atbilstošu profilu augšējā stūra lodziņā „Namaste...”

 

PRO-PROFILU IESPĒJAS

 Skolotāji

Savā PRO-profilā jūs varat norādīt skolotājus un pasniedzējus, ar kuriem jūs sadarbojaties. Sadaļā „Pasniedzēji” spiediet „Mainīt informāciju par pasniedzējiem”, pēc tam – „Pievienot pasniedzējus”. Ja pasniedzējam ir personīgais profils portālā, sāciet rakstīt viņa vārdu un izvēlaties no sistēmas piedāvātajiem. Ja nav, aizpildiet lauciņus un ievietojiet pasniedzēja foto

 

Vēsture 

Pasākumu vēsturē ir redzams viss, ko jūs jebkad esat izveidojuši savā PRO-profila pasākumos, izņemot tos, ko jūs pie izveidošanas esat atzīmējuši „Nerādīt pasākumu profila vēsturē”

 

Pasākumu izveidošana

No jūsu PRO-profila jūs varat pievienot pasākumus kopējā kalendārā. Lai to izdarītu, ieejiet sadaļā „Notikumi” un nospiediet „Pievienot jaunu pasākumu”. Pamatinformācijas lauciņā jūs varat ievietot tekstu 3 valodās. Teksts atbilstoši valodai ievietojams „Apraksts LV”, „Apraksts RU”, „Apraksts ENG”

Pievienojot notikumus, jūs varat tam pievienot jau gatavu dokumentu ar ielūgumu uz pasākumu, kuru lietotāji var saglabāt savā datorā. Lai to izdarītu, atzīmējiet „Ielūgums” un izvēlaties failu.

Ja jūs nevēlaties, lai jūsu PRO-profila izveidotais pasākums rādītos pasākumu vēsturē, atzīmējiet „Nerādīt pasākumu profila vēsturē”

Īss apraksts kreisajā pusē – ir tas, ko lietotājs redzēs, uzbraucot ar kursoru uz jūsu pasākuma, vēl to neatverot.

NB! Kopējā pasākumu kalendārā ir pieļaujams ievietot tikai lielus pasākumus (vienreiz notiekošus) vai, piemēram, pirmo cikla nodarbību. Visi regulārie pasākumi tiek ievietoti jūsu PRO-profila sadaļā „Nodarbības”

Lai izmainītu pasākuma informāciju, izvēlieties „Labot pasākumu” PRO-profila kreisajā pusē.

Jūs varat izveidot arī apakšpasākumu lielā pasākuma ietvaros. Pēc pamatpasākuma (piem., festivāla) izveides, nospiediet "Labot pasakumu" un ejiet uz "Programma". Te jūs varat pievienot tik daudz apakšpasākumu, cik ir paredzēts galvenā pasākuma programmā.

 

 Uzaicināt dalībniekus uz pasākumu

Lai uzaicinātu cilvēkus uz jūsu pasākumu, ieejiet pasākumā un nospiediet „Ielūgt uz pasākumu”. No draugu saraksta izvēlaties tos, kurus vēlaties uzaicināt. Jūs varat uzaicināt tikai tos, kuri seko jūsu PRO-profilam, tieši tādēļ iesakām jums aktīvi aicināt sekotājus!

Ielūgums adresātam tiks nosūtīts uz e-pastu.

Jūs varat nosūtīt ielūgumu cilvēkiem, kuri nav reģistrējušies portālā. Lodziņa apakšā, kur jūs aicināt uz pasākumu, ir lauciņš, kur jūs varat ierakstīt e-pasta adresi. 

 

Aicinājums sekot PRO-profilam

Ja cilvēks seko kādam PRO-profilam, visas tā profila darbības (jauni notikumi, raksti, video, komentāri, tvīti, utt) ir redzami uz lietotāja profila sienas. Lai uzaicinātu cilvēku sekot jūsu PRO-profilam, ieejiet tā cilvēka profilā uz nospiediet „Sekot”.

 

Rakstu ievietošana

Lai savā profilā publicētu rakstu, ieejiet sadaļā „Raksti” un nospiediet „Pievienot rakstu”.

Ierakstiet virsrakstu, iekopējiet satura lodziņā tekstu, pievienojiet attēlu.

(Ja jūs pats neesat autors, lūdzu, raksta beigās norādiet avotu, no kura to esat ņēmis).

Svarīgi, lai tekstā nebūtu attēlu. To var pievienot atsevišķi, no saviem failiem.

Sākotnēji rakstu var saglabāt kā melnrakstu un vēlreiz izskatīt cauri: izlabot kļūdas vai ieviest korekcijas. Ja atzīmēsiet ar ķeksīti pie „Publicēt visiem”, jūsu raksts nokļūs administrācijā, tiks pārbaudīts un kļūs pieejams visiem, meklējot pēc atslēgas vārdiem un „Virzienu katalogā”

Ja atzīmēsiet „Rekomendēt pirmajai lapai”, raksts nokļūs administrācijā, pēc tam, portāla pirmajā lapā, ja būs atbilstošs portāla tematikai.

Labot virsrakstu vai tekstu var, noklikšķinot uz virsraksta, atvērsies raksts un kreisajā pusē būs poga „Labot”. Atverot rakstu, vēlreiz to var izveidot kā melnrakstu vai izdzēst. Ja viss ir kārtībā, nospiediet „Saglabāt”

 

Pievienot video

Lai savā profilā publicētu video, ieejiet sadaļā „Video” un nospiediet „Pievienot video”.

Lauciņos ierakstiet nosaukumu un iekopējiet saiti

Ievietojot video, tu tāpat vari atzīmēt „Rekomendēt 1. lapā”. Video nokļūs administrācijā, pēc tam, portāla 1. lapā, ja būs atbilstošs portāla tematikai.

Labot vai izdzēst video var, noklikšķinot uz virsraksta, atvērsies video un kreisajā pusē būs poga „Labot” vai „Dzēst”

 

Pievienot galeriju 

Lai savā profilā ievietotu fotogrāfijas, sadaļā „Foto” izvēlieties „Jauna galerija”

Augšuplādējiet bildes un pievienojiet aprakstu.

NB! Ja nospiež pelēko krustiņu baltā lodziņa beigās, izdzēsīsies gan konkrētā bilde, gan tās apraksts! Teksta dzēšanai, to iezīmē un nospiež klaviatūras taustiņu „Delete”

Ja vēlies labot vai dzēst galeriju, nospied uz tās nosaukuma – labajā pusē parādīsies pogas „Labot” un „Dzēst”.

 

 

Pasākumu kalendārs