Meditation Center

Mīlestības mistērijas skola

 • tantric_meditations
 • mīlestība
 • pašizziņa
 • meditations
 • tantra
 • other
 • thaichi
 • breathwork
 • hatha_yoga
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • daoism
 • martial_arts
 • other
 • yoga
 • meditations
 • sufism
 • tantra
Integrētā Vīrišķība - kursa Tantriskais vīrietis 1. modulis
25
Jan

Integrētā Vīrišķība - kursa Tantriskais vīrietis 1. modulis

Sākuma datums:
January 25, 2021
Beigu datums:
February 22, 2021
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Zoom, ONLINE, Latvia

Ja tev paveiksies, un būs īstais brīdis, tu ievērosi, ka tava dzīves enerģija tiek tērēta velti. Ka dzīve ir uzlikta “uz pauzes”, bet miglainas cerības ir aizstājušas pārliecību, aizrautību un iedvesmu...

Ja paveiksies un būs īstais brīdis, tu laicīgi pamanīsi, ka tavi pamati brūk. Ka iegūtās programmas, iemācītās pārliecības un pieņemtās vērtības nesagādā tev gandarījumu un nedod dzīves piepildījumu.

Ja tev paveiksies, tu laicīgi atskārsi, ka esi pazaudējis sakarus ar savu iekšējo kompasu un nezini virzienu, ievērosi, ka dzīvo svešu dzīvi, jeb patiesībā vispār nedzīvo...

Tev paveiksies arī tad, ja dzīve tevi sitīs lai pāršēķlu kā riekstu un dabūtu ārā kodolu.

Jo tad tu atradīsi veidu, kā sevi pārveidot. Izjutīsi iekšējo alķīmiju, kas pārvērš sāpes skaistumā. Dusmas - lēnprātībā. Bailes - realizācijā. Prieku - iedvesmojošā piemērā.

Tu spēsi iztīrīt no dvēseles vainu un kaunu, tāpat kā sētnieks aizslauka vecus gružus. Bet rētas pārvērtīsi par spēku…

.

Kursa 1. modulis

Integrētā Vīrišķība

(no 25. janvāra līdz 22. februārim)

ŠIS PRAKTISKAIS ONLINE KURSS KĻŪS PAR VĒRTĪGU ATBALSTU PIEAUGUŠIEM, NOBRIEDUŠIEM VĪRIEŠIEM, KURI VĒLAS IZZINĀT SEVI, PĀRVALDĪT SAVU ENERĢIJU UN PĀRŅEMT APZINĀTU VADĪBU PAR SAVU DZĪVI.

Tu saņemsi saprotamu, strukturētu un efektīvu praktisko zināšanu sistēmu, kura palīdzēs tev veikt vērtīgu investīciju savā attīstībā:

Integrēt savā dzīvē meditāciju un apzinātību — vienu no mūsdienīga cilvēka svarīgākajām spējām — pārvaldīt savu uzmanību, prātu un apziņu, izvēlēties vērtīgākos mērķus, pieņemt pareizākos lēmumus un pārņemt vadību par savu dzīvi.

Izprast un iemācīties apzināti vadīt savu enerģiju. Iemācīties to nezaudēt, bet turpretīm, celt un izmantot apziņas paplašināšanai, pilnvērtīgas un laimīgas dzīves vedošanai.

Atklāt un attīstīt savus talantus un kultivēt savu labklājību — spēju būt neatkarīgam un pašpietiekamam, mācēt izvēlēties un pieņemt izaicinājumus, sasniegt mērķus un baudīt rezultatus.

Izprast savu seksualitāti. Kontrolēt un vadīt savu seksuālo enerģiju*.

* kursa otrajā daļā.

Atvērt Sirdi — tavu transformācijas, iekšējā vieduma un mīlestības centru.

.

KO TU IEGŪSI

Apgūsi un iemācīsies pielietot pašregulējošas tehnikas, kuras palīdzes tev:

☘️ Sazēmēties, atrast savu iekšējo spēku, līdzsvaru un pārliecību;

☘️ Attīstīt prātu, labāk koncentrēties, pilnvērtīgāk atpūsties un pārvaldīt savu enerģiju;

☘️ Atbrīvoties no emocionālām rētām, ierobežojošiem nosacījumiem;

☘️ Paplašināt redzesloku, pierdzi un apziņas robežas;

☘️ Veidot dziļas un mīlošas attiecības;

Kā arī daudz ko vēl...

.

Ko tas prasīs no tevis:

Tavas nedalītas uzmanības klātbūtni online nodarbībās divas reizes nedēļā — pirmdien un ceturtdien pl. 19:00 – 20:30 (nodarbību video ieraksti dalībniekiem būs pieejami 30 dienas).

Noruna ar sevi — atbilstoši motivācijai, bet ne mazāk kā 30 min. ikdienā rezervēt praktizēšanai (var dalīti rītos un vakaros) un vismaz vienu stundu nedeļā garākām praksēm.

Ja Tu jūti, ka tas ir tev, ka rezonē, piesakies un rezervē sev vietu!

Lai piereģistrēties, lūdzu aizpildi google anketu un tuvākajā laikā saņemsi tālākas norādes savā e-pastā.

Pieteikties >>>

Mūsu kontakti: info@garavasara.com.

.

Kursa 2. modulis  — Master Lover

(no 25. februāra līdz 25. martam)

Viens no skaistākajiem pašizaugsmes un apziņas paplašināšanās ceļiem ir savas seksuālās enerģijas izzināšana, sevis dziedināšana, pilnveidošana un atvēršana mīlestībai caur apzinātām partnerattiecībām.

Šis kurss būs veltīts vīrišķās seksualitātes izzināšanai, izpratnei par tās augstāko sūtību un katra vīrieša patiesām spējām ar šo enerģiju sadarboties, izmantot un transformēt to dzīves augstākajās izpausmēs  — veidojot dziļas mīlošas attiecības, aizraujošu un piepildītu dzīvi.

Vairāk par 2. moduli >>>

.

Atsauksmes:

"Es godīgi sakot nezināju, ko no ši kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju". Uldis

"Ja visu svarīgāko, ko man šis kurss deva, vajadzētu izteikt divos vārdos, tas būtu atvēra acis. Uz ļoti daudzām svarīgām lietām, par kurām nezināju. Kā arī palīdzēja sakārtot, salikt saprotāmi arī to, ko jau nojautu un zināju. Atklājās vēl likumsakarības, izveidojas kopēja bilde. Un galvenais, protams, instrumenti un instrukcijas  tās prakses ir tik pat vērtīgas, ka tu vari uzreiz tās sev pielaikot, novērtēt un paņemt to, kas vislabāk strādā". Agris

"Ļoti iedvesmoja gan tas, ko es šajā kursā uzzināju, gan tās izmaiņas, ko jūtu sevi, kopš sāku regulāri praktizēt. Tādā kursā, kopā ar visiem, ir daudz vieglāk saņemties regulāri praktizēt. Un kad redzi rezultātu, kad citi ievēro un novērtē, ka man ir mainījies raksturs. Un vispār it kā apkārtējo attieksme ir pamainījusies un savstarpējā saprašanās vieglāka kļuvusi. Cilvēki vispār labprātīgāk un atvērtāk ar mani komunicē, smaida. Arī nepazīstami (kas agrāk praktiski nenotika, nu vismaz netceros). Un tas viss kopumā baro dzīvesprieku un ļoti daudz pozitīvu emociju un vispār ļoti vērtīgu papildus enerģiju dod. Ļoti šo novērtēju". Aldis

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29541164
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_screen_20shot_202019-02-11_20at_2013.21.12
Bhavani Prem
Small_830743e7-da2a-40d9-bda5-552fe566c135
Juris Grave