Yoga School

Biedrība Jogas un klusuma prakse

  • apzinātības prakse
  • relaksācijas un smieklu terapija
  • atmošanās pieredze
  • other
Intensīvs "Alkas pēc dzīves"
22
Nov

Intensīvs "Alkas pēc dzīves"

Sākuma datums:
November 22, 2019
Beigu datums:
November 25, 2019
Sākuma laiks:
16:00
Beigu laiks:
12:00
Vieta:
Ainažu iela 74, Saulkrasti, Latvia

Intensīvs ārpus pilsētas robežām "Alkas pēc dzīves".

Atstāt pilsētas steigu, mašīnu plūsmu, cilvēku drūzmēšanos un aizbraukt pie jūras!... Ar pilnu krūti ieelpot jūrmalas gaisu... Pastaigāties gar krastu, klausoties jūras šalkoņā un kaiju kliedzienos... Vienkārši atslābināties un atpūtināt dvēseli, sirdi... Nesteigties, nepieņemt lēmumus. Vienkārši mazliet atrasties klusumā un ļaut sev būt! Būt par dzirdi, skatīšanos, izjūtu, par tīru uztveri....

Šis viss nav slikti, protams. Laikam pat ļoti labi un veselīgi kaut kādā ziņā... Bet! Mēs tomēr meklējam tos, kuriem viss iepriekš minētais ir par maz. Tos, kuri nevēlas vienkārši nogulēt vēl vienu savu dzīvi, cīnoties par šī sapņa komfortu. Tos, kuri vēlas ATMOSTIES un palīdzēt citiem tajā. Tos, kuri vēlas iepazīt savu patieso dabu un savas eksistences jēgu. Tos, kuri uzliek sev par mērķi iziet no Sansāras Apļa.

Tādiem cilvēkiem mēs piedāvājam iepazīties ar praktiskajām Zināšanām, kuras māca Givina Skolā.

Rutīnas dzīve lielpilsētā burtiski noēd visu mūsu laiku, uzmanību un spēkus. Lai arī cik spēcīgi mūsu dvēsele neskumst pēc īstajām Mājām, ir ļoti daudz kārdinājumu, vilinājumu un steigas, kas neļauj šādos apstākļos pilnībā iegrimt praktiskajās nodarbībās.

Lai iekšējā darba process būtu vēl efektīvāks, un spētu sasniegt reālus rezultātus īsā laikā, mēs piedāvājam aizbraukt no pilsētas uz šo intensīvu "Alkas pēc dzīves".

Tā ir patiesa retrīta pieredze, pilnībā noslēdzoties no sabiedrības, pilnīgā klusumā un praktiskajās nodarbībās no rīta līdz vēlam vakaram.

Tieši sperot šo soli arī sākās praktiskā cilvēka iepazīšanās pašam ar sevi un ar savu dzīvi.

Dziļš iekšējs klusums kopā ar savvaļas dabas skaistumu, padara šo sevis iepazīšanas procesu ne tikai efektīvu, bet arī ļoti patīkamu!

Lai sagatavotu visu organismu, no ķermeņa līdz prātam un apziņai, tiek apgūt fizisko vingrinājumu komplekss, virkne meditatīvo prakšu un smieklu terapijas. Viss kopā noved pie dziļa iekšējā klusuma, prāta apstāšanās un savas dabas potenciāla atvēršanas.

Kursa laikā jūs iegūsiet:

* Atmošanās pieredzi un dziļa iekšējā prieka izjūtas;
* Ar dvēseli izjutīsiet visu notiekošo;
* Iegūsiet mieru, neatskatoties uz vakardienu;
* Izjutīsiet dziļu Pašreizējo brīdi;
* Iegūsiet izpratni par savu Ceļu, tā svarīgumu jūsu dzīvē;
* Visa organisma atpūtu un atveseļošanos kopumā, līdzīgi kā no divu nedēļu gara atvaļinājuma kūrortā;

Iegūtās zināšanas nodarbību laikā varēsiet izmantot ikdienas dzīvē, lai to padarītu laimīgāku, priecīgāku!

Mēs gaidām jūs šajā kursā!

!Nosacījumi, lai jūs piedalīties šajā intensīvā:

1. Dalībnieka anketas aizpildīšana. Uz aizpildītās anketas pamata tiek pieņemts lēmums par iespējamo piedalīšanos.

2. Iesniegt divas fotogrāfijas, kas uzņemtas nesen (pilnā augumā un līdz krūškurvim).

3. Iemaksāt reģistrācijas maksu.

4. Izpildīt visus instruktoru norādījumus un rekomendācijas.

5. Pildīt individuālos vingrinājumus.

6. Pilnībā izslēgt smēķēšanu un alkohola lietošanu vismaz 5 dienas pirms kursa uzsākšanas un 5 dienas pēc kursa pabeigšanas!

7. Vegāno uzturu uzsākt 5 dienas pirms kursa sākuma un 5 dienas pēc kursa beigām (izslēdzot gaļas, zivju, olu un piena produktus, kā arī nelietot kafiju, saldumus).

8. Intīmās attiecības pārtraukt arī 5 dienas pirms kursa sākuma un neuzsākt 5 dienas pēc kursa beigām. Kursa laikā sievietes un vīrieši dzīvo atsevišķi. Šis nosacījums attiecas arī uz tiem, kas atbrauc pārī kopā.

9. 5 dienas pirms kursa sākuma un 5 dienas pēc kursa noslēgšanās neapmeklēt izklaidējošus pasākumus (koni, koncertus, mūzikas klausīšanos, u.c.), t.i., visu to, kas noved pie prāta aktivizēšanās vai novērš uzmanību no iekšējā darba. Internets, mobilie telefoni tiek izmantoti minimāli, tikai darba vajadzībām!

10. Kursa norises laikā tiek nodoti telefoni, planšetes, elektroniskās ierīces un grāmatas administratoram. Pilnīga izolācija no visiem informācijas avotiem!

Ja tiek pārkāpti kursa norises noteikumi, netiek pildīti instruktora norādījumi, dalībnieku var atskaitīt no kursa un tālākās apmācības, bez materiālām vai jebkura cita rakstura pretenzijām pret kursa rīkotājiem. 

Kursu vadīs "Givina Skolas" vadošie instruktori Latvijā: Eduards Maškovs un Andrejs Bašuns (nodarbības notiks krievu valodā, ar iespēju tulkot latviski)

Kontaktinformācija: (+371) 277 282 76; e-mail: literator@inbox.lv

vairāk informācijas par pasākumu un tā norisi: https://lv.givinschool.org/intensivs-alkas-pec-dzives

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
28605789
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_20180322_105236
Biedriba Jogas un klusuma prakse