Organizer

Maģiskie Himalaji

  • buddhist_meditations
  • lectures_in_buddhism
  • trekings himalajos
  • buddhism
  • meditations
  • other
  • Himalaji
  • Nepāla
  • other
Ekstravaganto Tēju un Ēdienu Valstība - Ķīna
01
Oct

Ekstravaganto Tēju un Ēdienu Valstība - Ķīna

Sākuma datums:
October 01, 2019
Beigu datums:
October 16, 2019
Sākuma laiks:
00:00
Beigu laiks:
00:00
Vieta:
, , China

Rīga-Pekina-Rīga
1.oktobris - 16.oktobris, 2019.g.
Ekstravagantā 14 dienu ceļojuma laikā gūsiet plašu ainavisko, kultūras, pavārmākslas un tēju baudījuma pieredzi – Pekinā, kā arī Sičuaņas un Juņnaņas provincēs. Mūsu piedzīvojums aizsāksies  Pekinas vēsturiskajā centrā – ielūkosimies Aizliegtajā pilsētā, kāpsim Lielajā Ķīnas mūrī un, rikšu vizināti, izpētīsim tradicionālos hutunu kvartāliņus.
Juņnaņas provice joprojām ir iecienītākais Ķīnas reģions – tās elpu aizraujošie un daudzveidīgie skati ietver gan Tibetas pakalkalnes sniegotās pierobežas, gan dienvidu tropiskos lietusmežus. Juņnaņa apburs ikvienu viesi – tieši te slēpjas Šangrila, mītiskā, provinces kalnāju dzīlēs zudusī paradīze. Paciemojušies Kuņminā jeb “Pavasaru pilsētā” un atpūtušies Dali, turpināsim ceļu zemes vidienē, lai iepazītu daudzveidīgo reģiona etnisko mazākumtautību dzīvi lauku ciematos.
Vēsturiski, Juņnaņas province nevīstošo slavu iemantojusi ar tējas bagātību. Šajā reģionā tikusi atklāta Puera tēja un aizsākusies tās ražošana. Pasaulē pazīstamas arī Juņnaņas piesātināti melodiskās melnās tējas. Juņnaņas provinces klimats nodrošina nevainojamus apstākļus tējas audzēšanai. Tējas šeit audzētas un apstrādātas jau gadsimtiem ilgi. Juņnaņa nereti dēvēta par Ķīnas tēju Meku. Juņnaņas tējas – arī Puera tēja – pazīstamas ar labvēlīgo ietekmi svara samazināšanas procesos. Jo dienas, jo vairojas to slava visā pasaulē! Divu nedēļu ilgajā ceļojumā tēju dzersim ik dienas. Izcilākās melnās, baltās, dzeltenās, zaļās un sarkanās tējas – te jūs ierobežos vienīgi pašu iztēle!
Paviesojušies Juņnaņā, dosimies tālāk uz Čendu – Sičuaņas provinces galvaspilsētu. Sičuaņas pavārmāksla ierindojama Astoņu Ķīnas dižāko pavārmākslu kultūru vidū. Sičuaņas virtuvē sastapsim simtiem dažnedažādu garšu noskaņu. Ikviens ēdiens iemanto gluži unikālu garšu un aromātu. Lai baudītu autentisko sičuaņu virtuvi un vietējos našķus, iegrieziesīmies Džiņli gājēju ieliņā, kur mums tiks piedāvāti tradicionālie gardumi – piparotāki un saldenāki, kraukšķīgāki un maigāki, īsta garšas kārpiņu leiputrija! Tāpat izmēģināsim sičuaņu karsto sautējumu. Mielosimies, izgaršosim un izbaudīsim Pārpilnības zemi mūsu brīnumainajā gardēžu piedzīvojumā!
Sičuaņas provinces slava sakņojas ne vien pavārmākslā, bet arī vienā no skaistākajiem Ķīnas dabas parkiem, kas iekļuvis Pasaules mantojuma sarakstā! Dzjudžaigou Ielejas parks līdzinās pasaku zemei, kur sastopami tirkīzzili un smaragdzaļi, kristāldzidri ezeriņi, daudzpakāpju ūdenskritumi, autentiski tibetiešu ciematiņi un galvu reibinošas kalnāju smailes.
Ceļojumā mūs pavadīsi, angļu valodā runājošs vietējais gids (ar iespējamu tulkojumu uz latviešu un krievu valodu).
Maksa: 2450 eiro
Cenā iekļauti starptautiskie un vietējie lidojumi un pārbraucieni Ķīnā, vīzas un atļaujas, viesnīcas, kā arī brokastis un pusdienas ceļojuma laikā.
Grupas maksimālais cilvēku skaits – 15, 10% iemaksa jāveic reģistrācijas brīdī, 50% līdz 15.augustam un pilna apmaksa jāveic līdz 15.septembrim.
Nakšņošana ceļā tiek organizēta viesnīcās un viesu namos. Istabiņas jādala uz diviem. Ceļojuma laikā varēsim izbaudīt tradicionālos ķīniešu ēdienus.
Cenā nav iekļauts:
1. Dzeramnauda viesnīcās, pavadoņiem, šoferiem u.tml.
2. Medicīniskā vai ceļojumu apdrošināšana
Informācija un reģistrācija: 27759979 (Asti), asti@himalaji.lv

https://himalaji.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 27759979
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_img_7967
Asti