Meditation Center

ANTAR

  • dao_meditations
  • dance_movement_therapy
  • gestalt_therapy
  • daoism
  • meditations
  • dance_movements
  • psychology
Balss atbrīvošana. Meistarklase sievietēm ar Paulina Shir-El
29
Sep

Balss atbrīvošana. Meistarklase sievietēm ar Paulina Shir-El

Sākuma datums:
September 29, 2019
Beigu datums:
September 29, 2019
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
13:00
Vieta:
"Antar", Čaka iela 67/69-1, Rīga, Latvia

Balss atbrīvošanas meistarklase sievietēm ar Paulina Shir-El (Krievija) II.daļa

“Skaņas vibrācijas spēj izšķīdināt un izkausēt visus aizsprostus, sprūdus un sasalumus Mātes Dabas enerģiju plūsmā – matērijā, kas saauž ķermeni un garu, atraisa dvēseli.”

Skaņa ir vibrācija, tā pat kā mūsu ķermenis. Šī vibrācija sevī nes līdzi informāciju, tādējādi - piekļūstot šaj informācijai, cilvēks var ieraudzīt atbildes uz sev svarīgiem dzīves jautājumiem, uzzināt vēstījumus no savas apziņas dziļumiem un dziedināt savu ķermeni izmantojot šo maģisko instrumentu - skaņu.

Ķermenis ir arī vienīgais, kas patiesi dzīvo Šeit un Tagad - ķermenis nemelo, tas nedzīvo nākotnē vai nekavējas pagātnē.

Šoreiz meistarklase īpaši veltīta - Autentiskai Šamaniskai dziedājuma mākslai. Caur meditāciju, elpošanu un kustību mācīsimies savienoties ar šo autentisko balsi/vibrāciju - caur sievietes spēka centru - dzemdi, kas savieno mūs ar mūsu emocionālo un enerģētisko plānu. Piedzīvosim enerģētisku, emocionālu atbrīvošanos un iemācīsimies tehnikas un medotes kā ikdienas dzīvē sieviete spēj savienoties ar saviem spēka centriem, atbrīvoties no tā, kas vairs nekalpo mums, dziedināties un uzlādēties ar jaunu enerģiju.

Paulinai ir dabas dots talants savienoties ar šo enerģijas plūsmu un, izmantojot balss vingrinājumus - palīdzēt cilvēkiem savienoties katram pašam ar savu iekšējo Pasauli.

Visbiežāk - cilvēkus patīkami pārsteidz balss nodarbībā piedzīvotais! Tā ka, nāc bez ekspektācijām un ļauj savam garam un ķermenim ar Tevi runāt.

Paulina Shir-El (Krievija)

Skaņas vibrāciju un enerģijas pētniece, dažādu balss, skaņas un tantrisko meditāciju vadītāja, viena no oficiālajām Pasaules slavenās mūziķes Austrālijas šamaniskās vokālistes Peruquois ilggadējā asistente.
Paulina izpilda dziesmas vairāk nekā 10 valodās, tostarp, senajās mēlēs un patstāvīgi pēta pasaules tautu vokālās tradīcijas, padziļināti interesējoties par skaņas dziednieciskajām īpašībām. Paulina atraisa cilvēkos saikni ar skaņu, balsi, enerģiju. Vada meditācijas tamburīna pavadībā, ritma un vokālās klases.

Meistarklasei mīļi aicināta ikviena sieviete! Gan tās, kas jau iepriekš bijušas uz balss atvēršanas nodarbību, gan arī jaunas dalībnieces, bez iepriekšējas pieredzes. Sievietēm kopā esot, enerģijas spirāles apvienojas un iegriežas vēl lielākā jaudā, tāpēc prakstizējot kopā ir iespēja piekļūt vēl lielākam resursiem kā vienatnē! Dziedinošais process notiek pats no sevis.

Iepriekšēja pieredze vai priekšzināšanas nav nepieciešamas.

29.septembrī, 10:00 - 13:00

Skola Antar, A.Čaka iela 67/69, 2.stāvs, ieejas kods 358..
20EUR (iepriekš nepiesakoties uz vietas 30EUR)

Pieteikšanās līdz 27/09: https://forms.gle/9fbyELLgb7Ziujmj9

*Mēs zinām, ka ir arī vīrieši, kas vēlētos piedalīties - taču tam būs paredzēta atsevišķa nodarbība, ko noteikti izziņosim. Interesentus, lūdzu atstājiet savus kontaktus reģistrācijas formā ar komentāru un mēs ar jums sazināsimies!

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
28357521
address:
Čaka 67/69, Rīga, Latvia

Our team

Small_antar_20logo_20tiny
Antar School