Meditation Center

ANTAR

  • dao_meditations
  • dance_movement_therapy
  • gestalt_therapy
  • daoism
  • meditations
  • dance_movements
  • psychology
Kali meditācija Rīgā ar Paulinu Shir-El (Krievija)
28
Sep

Kali meditācija Rīgā ar Paulinu Shir-El (Krievija)

Sākuma datums:
September 28, 2019
Beigu datums:
September 28, 2019
Sākuma laiks:
08:30
Beigu laiks:
10:30
Vieta:
"Antar", Čaka iela 67/69-1, Rīga, Latvia

Kali meditācija - dinamiskā tantriskā meditācija, kas spēcīgi aktivizē iekšējo transformējošo uguni ķermenī, kas mūs atjauno un pārveido, un palīdz atbrīvoties no vecās struktūras un ierobežjošajām ideoloģijām, lai dzīve atkal varētu sākt brīvi plūst caur mums, ienesot jaunu enerģiju un rīcībspēju dzīvē.

Kali meditācija atver pirmatnējo spēka avotu, pamodina mūsu dzīvības enerģiju, aktivizē iekšēji snaudošos potenciālus, vēlmi pa īstam dzīvot, kā arī atbloķē nosprostotos enerģijas kanālus ķermenī un apziņā.

Kali enerģija tiek asociēta ar mīlestību un aizsardzību. Tā savieno mūs ar mūsu iekšējo neizsmeļamo spēku un mūsu emociju pasauli. Tā aicina mūs būt dzīvīgiem, kaislīgiem, aizrautīgiem un apņēmības pilniem.

Aktīvajā meditācijā tiek izmantotas īpašas elpošanas un kustību prakses, kas palīdzēs savienoties ar savu enerģiju un zemapziņā apslēpto informāciju.Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Vēlams šaj dienā pirms meditācijas brokastis neēst.

Prakse notiek pāros, var piedālīties gan ar partneri, gan bez.

Līdzi - BRĪVU APĢĒRBU kustībām (būs karsti!), maiņas drēbes, ūdeni.

Meditāciju vadīs - Paulina Shir-El (Krievija). Kali meditācijas ilggadēja praktiķe, Apzinātas komunikācijas skolas vadošā asistente, balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja, dao prakšu eksperte un sieviešu apļu vadītāja.

Aicināts ikviens, kas vēlas aktivizēt savu dzīvības enerģiju, iegūt jaunu jaudu un spēku, atlaistu vecas, nevajadzīgas atmiņas, emocijas, attīrītu un spēcinātu savu enerģētisko lauku.

Meditācija notiks - krievu valodā.

Kur: Skola Antar, A.Čaka iela 67/69-1, Rīga

Cikos: 8:30-10:30

Dalība: 15eur, pārim 25eur

Iepriekšēja pieteikšanās:https://forms.gle/dz2qnZ7NWASaQ3qh7

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
28357521
address:
Čaka 67/69, Rīga, Latvia

Our team

Small_antar_20logo_20tiny
Antar School