Organizer

Dzīves Mākslas Akadēmija

  • laimīgas attiecības
  • intīmās dzīves mākslas
  • other
Pašapziņas atveseļošanās prakses "Iemīlies sevī"
20
Nov

Pašapziņas atveseļošanās prakses "Iemīlies sevī"

Sākuma datums:
November 20, 2018
Beigu datums:
November 20, 2018
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvia

Jaunas grupas uzņemšana. 

Grupai pievienoties var 20., 27.novembrī un 4.decembrī! Pēc tam grupa slēgta!

Iknedēļas pašapziņas atveseļošanas prakses kopā ar Mūzu Annu palīdzēs iemīlēt vissvarīgāko – pašai sevi.

Vai Tu mīli savu dzīvi, jūties skaista, laimīga, vērtīga un pelnījusi pašu labāko uz šīs pasaules? Vai zini, ka katru dienu Tu esi pelnījusi brīnišķīgus piedzīvojumus, laipnus vārdus, mīļus smaidus, glāstus, skūpstus, rūpes – tikai tāpēc, ka Tu esi? Vai Tu to visu baudi savā ikdienā?

Uz žurnālu vākiem vari bieži lasīt “Iemīli sevi!”, bet ko tas nozīmē reālajā dzīvē? Kā to izdarīt? Kā atrast sevī sajūtu, ka Tu esi vērtība, un patiesi mīlēt sevi tādu, kāda Tu esi?

Mūza Anna: “Esmu pieredzējusi, ka vissaldākā, visgaršīgākā dzīves sajūta ir atļauties būt sev pašai un zināt, ka esmu pietiekama. Zināt, ka esmu vērtība un man nav tam jāmeklē apstiprinājums no citiem cilvēkiem. Tomēr šis ceļš līdz sevis mīlestībai man prasīja ilgus gadus. Es ļoti labi atceros dzīvi pirms un dzīvi pēc tam. Vislielākais prieks un bauda ir atļaut būt sev pašai. Ja dzīve man ir devusi šādu dāvanu, šādu pieredzi, tad man ar to ir jādalās. Jūtu sevī spēcīgu misiju dalīties iespējās, rīkos un instrumentos, kas palīdz veidot jaunus domāšanas veidus un ieradums - labvēlīgu attieksmi pret sevi. Vēlos, lai citām meitenēm šis ceļš būtu ātrāks nekā man. Iemesli, kāpēc nemīlam sevi ir ļoti dažādi, taču tie ir bijuši ilgi gadi, kuros esam sevi noliegušas. Šīs iknedēļas prakses ir iespēja sev šo laiku kompensēt ar pamatīgu mīlestības devu! Tiekamies, mīļās!

Tikai pa īstam mīlot pašai sevi, Tevī plaukst mīlestība, lai ar to dalītos un iemīlētu arī kādu citu. Jo Tu nevari dot citiem to, kā Tev nav. Bet, ja Tu mēdz sevi kritizēt, salīdzināt ar citiem, jūties nepārliecināta par sevi, neapmierināta vai vainīga, Tu veido nevis mīlošas attiecības, bet emocionāli atkarīgas attiecības, kas sniedz šķietamu apliecinājumu, ka Tu esi mīlestības vērta. Tāpēc, pirms veidot attiecības ar citiem, ir būtiski atveseļot savu pašapziņu un izveidot mīlošas attiecības pašai ar sevi. Jo tikai, ja Tu mīli un cieni sevi, arī apkārtējie mīlēs un cienīs Tevi.

“Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.” /Marta, no meiteņu atsauksmēm par intensīvu "Pašapziņas atveseļošanas prakses"/

Šajā kursā Tev būs iespēja apzināties, kurās jomās Tu sevi līdz galam nepieņem un nemīli, kā arī iegūt praktiskus rīkus, lai to izmainītu to nekavējoties un izveidotu skaistākas, laimīgākas un veselīgākas attiecības.

Atplauksti mīlestībā pret sevi un citiem!

Zināšanās dalās: Mūza Anna, kas ir mūza tās dziļākajā būtībā. Maiga un sievišķīga būtne, kas atklāj likumsakarības par sievietes un vīrieša lomām, attiecībām un atšķirīgajām pasaules izpratnēm. Mūza Anna ir iedvesmojoša feja, kas savās nodarbībās uzbur tavu karalienes kroni. Mūza Anna kļūst par katras sievietes labāko draudzeni, ar kuru praksēs un sarunās tiek atklātas attiecību nianses pašās dzīlēs. Anna ir no tām daiļajām būtnēm, uz kuru skatoties sajūti sievieti, ka nes sevi tik cēli un pārliecināti, bet tajā pašā laikā tik maigi un rotaļīgi. Mūza Anna palīdz katrai būtnei iemīlēt sevi patiesi un no sirds. Tieši ar to ir jāsāk, lai dzīvē mūs mīlētu citi. Mūza Anna to iemāca un atklāj vēl neatklātus dziļumus, kas mīt katrā no mums. Maigs, pieklusināts balss tonis, rotaļīgs skatiens un baudāma ķermeņa valoda ir tikai mazumiņš, ko Anna nodos jums jau pēc pirmās nodarbības. Ja vēlies, lai vīrietis uz tevi ir tikpat kārs kā bites uz medu, tad Mūza Anna ir īstā burve, kas zina šo recepti.

Vēlamā pateicība: par vienu nodarbību 20 EUR

Ja nāc ar bērniem, paziņo mums dienu iepriekš, un mūsu auklīte mazuļus mīļi pieskatīs.

Pieteikšanās un informācija:
-tiešsaistē: https://ej.uz/1b1v
-zvanot/sūtot sms uz 24332992
-rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 24 332 992
address:
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvia

Our team

Small_imag3938
Laura Bartonika
Small_ab
Aleksey Burdeiko
Small_p9300090
Rita Garnaka