Organizer

Sistēmfenomenoloģijas biedrība

 • transpersonal_psy
 • family_constellations
 • sistēmiskie sakārtojumi
 • psychology
 • other
 • spiritual_therapies
 • psy_consultations
 • reincarnation_psy
 • hellingera metode
 • šamanisma prakses
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • consultations
 • other
Sistēmisko sakārtojumu grupa - Natālija Bondarenko
14
Oct

Sistēmisko sakārtojumu grupa - Natālija Bondarenko

Sākuma datums:
October 14, 2018
Beigu datums:
October 14, 2018
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Lāčplēša 36-3 (kods 22^2222), Rīga, Latvia

Šajā rudenī esam aicinājuši uz Rīgu Krievijas sistēmisko sakārtojumu meistari NATĀLIJU BONDARENKO. Jums būs iespēja piedalītie viņas vadītajās meistarklasēs "MAĢISKĀS IETEKMES" (12.oktobrī) un "SISTĒMISKAIS RITUĀLS" (13.oktobrī), kā arī būt klientam vai aizvietotājam meistares SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU GRUPĀ (14.oktobrī). 

Meistarklase “SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI” 14. oktobrī

Grupas darba formāts ir brīvie (garīgie) sakārtojumi.

Aicinām pieteikties klientus  sistēmiskajiem sakārtojumiem, kā arī aizvietotājus enerģētiskā Lauka veidošanai un izstrādei, jaunu sistēmiskā darba metožu iepazīšanai. 

Meistarklase orientēta uz plašu cilvēku loku, iepriekšēja pieredze sistēmiskajā darbā nav nepieciešama. Tāpat būs interesanti piedalīties profesionāliem sistēmisko sakārtojumu vadītājiem, sava darba lauka paplašināšanai.

Klients savam darbam var izvēlēties jebkuru sev svarīgu tēmu, piemēram, ģimenes situāciju, izvēles problēmu, veselības problēmu (simptomu sakārtojumu), naudas un biznesa jautājumu, personīgo iekšējo stāvokļu sakārtojumu vai ko citu.

Sakārtojums – tas ir kopīgs ceļojums vadītājam un klientam viņa sistēmā. Sakārtojuma procesā mēs meklējam resursus situācijas transformācijai un risinājumam, atbilstoši pasūtījumam. Izmantojot profesionālas zināšanas psiholoģijā un sistēmiskajā darbā, mēs kopā meklēsim resursus Jūsu jautājuma risināšanai. Tomēr klientam izmaiņu rezultāts iespējams tad, ja viņš pats iekļaujas darbā un iekšēji orientēts uz personīgo transformāciju. Tāpat vienmēr liels ieguvums no procesa ir katram aizvietotājam vai procesa vērotājam.

Sīkāk par meistarklasēm lasiet šeit: http://www.sakartojumi.lv/pasakumi/gaidamie-pasakumi/natalijas-bondarenko-seminari/

Sakārtojumi tiks vadīti krievu valodā.

 

Ja pirms pieteikšanās kā klientam Jums ir vēlme sazināties ar vadītāju, lai noskaidrotu, vai sakārtojums var palīdzēt Jūsu problēmas risinājumam, lūdzam sazināties ar organizatoriem.

Pēc sakārtojuma, ja būs vajadzība, iespējama viena bezmaksas ‘online’ konsultācija ar vadītāju.

 

Dalības maksa klientiem 100,- eiro

Klientu pieteikumi tiks izvēlēti pēc pieteikuma saņemšanas. Klientu vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties savlaicīgi!

Dalības maksa aizvietotājiem bez klienta darba 10,- eiro

Visu trīs Natālijas Bondarenko meistarklašu dienu apmeklētājiem (12.- 14. okt.) kopējā dalības maksa (bez klientu darbiem), ar priekšapmaksu (60,- eiro līdz 12.septembrim) 120,- eiro.

Sistēmfenomenoloģijas biedrības dalībniekiem no šī -10%, bez klienta darba

Natālija Bondarenko (Krievija) – psiholoģe, sistēmisko sakārtojumu speciāliste, šamanis, taroloģe, Reiki meistare. Ar enerģētiskajām praksēm nodarbojas kopš bērnības. Beigusi Maskavas Mūsdienu sistēmisko sakārtojumu centra Elenas Veselago kursu. Biznesa trenere ar 25 gadu darba pieredzi biznesa struktūrās menedžeru vadītāju līmenī.Viņas sakārtojumos un rituālos apvienojas dzimtas sistēmiskās, šamaniskās, maģiskās, organizāciju biznesa struktūras prakses un dziļa individuāla pieeja, kopā ar lielu pieredzi grupu vadīšanā.

Sīkāka informācijai zvaniet: +371 29393605 (Marija), vai rakstiet: sakartojumi@gmail.com

Pieteikuma anketu meistarklasēm lūdzam aizpildīt šeit: https://goo.gl/forms/quOCjeZHmKDBaUOU2

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129393605
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_logo_20kr_20bez
Sistēmfenomenoloģijas biedrība