Organizer

Sistēmfenomenoloģijas biedrība

 • transpersonal_psy
 • family_constellations
 • sistēmiskie sakārtojumi
 • psychology
 • other
 • spiritual_therapies
 • psy_consultations
 • reincarnation_psy
 • hellingera metode
 • šamanisma prakses
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • consultations
 • other
2. Latvijas sistēmfenomenoloģijas konference "Zinošā telpa"
29
Sep

2. Latvijas sistēmfenomenoloģijas konference "Zinošā telpa"

Sākuma datums:
September 29, 2018
Beigu datums:
September 30, 2018
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Brīvības gatve 199 c, Rīga, Latvia

Sistēmfenomenoloģiskā pieeja cilvēkam un pasaulei gūst aizvien lielāku izpratni un aizvien plašāku pielietojumu. Tā ietver tādas metodes kā B.Helingera dzimtas sistēmiskie sakārtojumi, organizāciju un strukturālie sakārtojumi, regresīvie un iekšējo daļu izvietojumi, holodinamika un sistēmiskie rituāli. Šo metožu pamatā ir uzskats, ka cilvēks nav “vientuļa sala”, bet cieši saistīts ar savām energoinformatīvajām sistēmām, ar dzimtas locekļiem, senču enerģētiskā mantojuma resursiem, dvēseles iepriekšējo pieredzi un tās iekšējo daļu attiecībām.

Aicinām visus sistēmfenomenoloģisko metožu profesionāļus, praktiķus un interesentus piedalīties

2.Latvijas sistēmfenomenoloģiskajā konferencē

“ZINOŠĀ TELPA”

2018.gada 29. un 30. septembrī

Rīgā, Brīvības gatvē 199c, viesnīcā “Days Hotel Riga VEF”

Konferences organizatori – Latvijas Sistēmfenomenoloģijas biedrība.  Vairāk par biedrību varat uzzināt šeit: http://www.sakartojumi.lv/

Konferences mērķis – sistēmfenomenoloģisko metožu praktiķu savstarpēja pieredzes apmaiņa un plašāka interesentu loka iepazīstināšana ar šo metožu iespējām Latvijā.

Vadlīnija – energoinformatīvā Lauka lasīšanas un veidošanas paņēmieni, jaunas praktiskā sistēmiskā darba metodes, sadarbība sistēmisko izvietojumu grupu dalībniekiem.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar dažādām sistēmiskā darba metodēm, ko pašlaik lieto šo jomu profesionāļi Latvijā, kā arī katrā dienā apmeklēt vairākas praktiskās meistarklases pēc izvēles. 

Konferences lektori un meistarklašu vadītāji

(detalizēta informācija - sadaļā 'pasniedzēji')

1.  Iveta Apine, dzimtas un organizāciju sistēmisko sakārtojumu vadītāja, koučs. Uzstāšanās un meistarklases tēma "Sistēmiskie sakārtojumi darbā ar organizācijām

2. Gļebs Smirnovs, dzimtas izvi"etojumu, sistēmiskās modelēšanas un holotropās elpošanas meistars. Uzstāšanās tēma "Zinošā Lauka fenomenoloģija un radošums" (krievu val.). Meistarklasē būs iespēja piedalīties sakārtojumā bez pieprasījuma. 

3. Ilze Ulmane-Rudakova, holodinamikas un transformatīvo spēļu meistare. Uzstāšanās tēma "Vadītājs Laukā". Meistarklasē diagnostiski vingrinājumi meta-dinamiku apzināšanai par tēmu "Vadītājs un viņa klients" 

4.  Jānis Vītols, holodinamikas prakšu speciālists. Uzstāšanās tēma "Apzinātības modelēšana caur holistisko pieeju". Meistarklases prakses veltītas personības izaugsmes un pašattīstības sajušanai.

5.   Marija Blūma-Kauliņa, šamaniski sistēmisko sakārtojumu meistare no Talsu novada. Uzstāšanās tēma "Elpošanas metodes sistēmiskajā darbā". Meistarklases prakse "Dvēseles daļu kārtošana, izmantojot elpošanas metodi"  

6.  Aleksandrs Agešins, sistēmisko un biznesa sakārtojumu vadītājs no Liepājas. Uzstāšanās un meistarklases laikā teorētiski un praktiski apskatīs tēmu "Kaitīgu ieradumu saistība ar smagām veselības problēmām" (krievu val.)

7. Irēna Budreika, dzimtas un strukturālo sakārtojumu meistare. Uzstāšanās tēma "Sievietes, vīrieša, bērna struktūra ģimenes sistēmā". Meistarklasē gaidāmi diagnostiski vingrinājumi cilvēka individuālās struktūras, iekšējo daļu mijiedarbībai.

8. Laimonis un Inese Zuļģi, dzimtas un organizāciju sakārtojumu vadītāji. Uzstāšanās tēma "Vai kāds ir piedzīvojis Rītdienu". Meistarklasē Laimonis un Inese pārī vadīs sakārtojumu par kādam aktuālu tēmu.  

9.  Indra Markova Dzimtas un organizācijas sistēmisko sakārtojumu vadītāja, supervizore. Uzstāšanās un meistarklases tēma: „Izvietojumi un supervīzija: teorija un prakse”. 

10.  Aldis Jaunbrūns, sistēmisko sakārtojumu vadītājs no Liepājas. Meistarklase veltīta sistēmiskā darba iespējām, lai savienotos ar Iekšējo bērnu.

11.  Zane Driķīte, dzimtas sistēmisko sakārtojumu vadītāja. Meistarklasē jutīsim un dosim vietu primārām un sekundārām emocijām. 

12. Irina Fleišere Ģimenes uz strukturālo izvietojumu vadītāja, dziedniece. Uzstāšanās un meistarklases tēma: "Uztvere un apzinātība ikdienas dzīvē" (krievu val.)

13.   Ringolds Rancāns (sistēmisko sakārtojumu meistars no Jelgavas)

14.   Rita Zālīte (transpersonālā psiholoģe un taroloģe)

Konferences norise

1.diena, 29.septembris, sestdiena

9.00 reģistrācija

10.00 atklāšana

10.10 uzrunas – Iveta Apine, Ilze Ulmane-Rudakova, Rita Zālīte

11.10 pauze

11.30 uzrunas – Marija Blūma-Kauliņa, Laimonis un Inese Zuļģi, Jānis Vītols

12.40 pusdienlaiks

13.40 -  darbnīcas paralēli - Iveta Apine, Jānis Vītols

15.10 - darbnīcas paralēli – Ilze Ulmane-Rudakova, Rita Zālīte

16.40 - 17.00 pauze

17.00 - darbnīcas paralēli - Marija Blūma-Kauliņa, Laimonis un Inese Zuļģi

18.30 - darbnīcas paralēli – Aldis Jaunbrūns, Ringolds Rancāns

20.00 - 21.00 Neformāls vakars

 

2.diena, 30.septembris, svētdiena

9.00 reģistrācija

10.00 ievads

10.10 uzrunas – Indra Markova, Gļebs Smirnovs, Irēna Budreika

11.10 pauze

11.30 uzrunas – Irina Fleišere, Aleksandrs Agešins

12.10 pusdienlaiks

13.10 -  darbnīcas paralēli – Zane Driķīte, Aleksandrs Agešins

14.40 -  darbnīcas paralēli – Gļebs Smirnovs, Indra Markova

16.10 -  darbnīcas paralēli – Irina Fleišere, Irēna Budreika

17.40 – 18.20 Noslēgums

 

Dalības maksa konferencē:

Ar priekšapmaksu līdz 1.septembrim – 60,00 eiro

Ar priekšapmaksu pēc 1.septembra – 70,00 eiro

Uz vietas konferencē  - 80,00 eiro

Dalības maksa ietver lekciju un meistarklašu apmeklējumus, izdales materiālus, tēju, kafiju, ūdeni konferences laikā un vakara cienastu.

Sistēmfenomenoloģijas biedrības biedriem - 20% atlaide dalības maksai konferencē.

Apmeklētājam, kas ierodas ar kāda konferences meistara uzaicinājumu, piedāvājam 10% atlaidi.

Lūdzam pieteikties savlaicīgi!

Norēķinu rekvizītus izsūtīsim Jums pēc pieteikšanās.

Lai pieteiktos dalībai konferencē, lūdzam aizpildīt anketu šeit: Pieteikums

Pusdienu piedāvājums konferences dalībniekiem būs pieejams  viesnīcas restorānā (cenas 6 un 7 eiro par komplekso piedāvājumu), ko būs iespēja izvēlēties savlaicīgi, reģistrējoties dalībai konferences dienu rītos.

Viesnīcas numuriņus, ja ir tāda vajadzība, dalībnieki, iepriekš piesakot, var rezervēt  viesnīcā (ar norādi par dalību konferencē - izdevīgāka cena). Numuriņu rezervēšana: viesnīca "Days Hotel Riga VEF".

Bezmaksas autostāvvieta pie viesnīcas būs pieejama visiem dalībniekiem!

Sīkāka informācija pa tālr.: 29494240, 

e-pasts: sakartojumi@gmail.com

Seko mums arī sociālajā tīklā Facebook

Informējam, ka pasākumā tiks veikta foto un videofiksācija pamatojoties uz Sistēmfenomenoloģijas biedrības leģitīmu interesi, ar nolūku popularizēt sistēmfenomenoloģisko pieeju, atspoguļot konferences norisi un veidot materiālus turpmākai sistēmfenomenoloģiskās pieejas un biedrības attīstībai un popularizēšanai. Iegūtais materiāls neierobežotu laiku tiks saglabāts, izmantots un publiskots iepriekš norādītajam nolūkam. Pirms materiālus pirmo reizi publiskos, tiks dota iespēja informēt, kas nav publiskojams. Saite ar fotogrāfiju apkopojumu izvērtēšanai tiks nosūtīta uz pieteikumā norādīto e-pastu. Pārzinis: Sistēmfenomenoloģijas biedrība, reģ.Nr. 40008263504, jur.adrese: Rīga, Dammes iela 1 - 76, LV-1069; tālr.: (+371) 29393605, e-pasts: sakartojumi@gmail.com.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129393605
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_logo_20kr_20bez
Sistēmfenomenoloģijas biedrība