Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
Balss meistarklases "Skaņu ligzda" mazuļu ģimenes rīts
06
May

Balss meistarklases "Skaņu ligzda" mazuļu ģimenes rīts

Sākuma datums:
May 06, 2018
Beigu datums:
May 06, 2018
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
13:00
Vieta:
Meža iela 4, Rīga, Āgenskalns, Art of Living telpās, Rīga, Latvia

Draugi! 
Tā kā meistarklasei līdz šodienai nav pieteikušies pietiekami dalībnieku, esam nolēmušas "Skaņu ligzdas" balss piedzīvojumu šajā nogalē atcelt ar atvērtu skatu nākotnei! Zinu, ka šī tēma daudzām un daudziem no mums šķiet vērtīga, dziļa un nozīmīga, tāpēc skatīsimies, kā varam šādu pieredzi veidot nākotnē. Balss notikumiem iespējams sekot, pierakstoties ziņu listē uz e-pastu: danajavoice@gmail.com 
Lai skaists un svētīgs pavasaris!
Dana un Karolina

Māmiņas ar mazuļiem ir aicinātas uz balss meistarklases "Skaņu ligzda" svētdienas sesiju. Šajā nodarbībā iespējams piedalīties arī interesentiem, kas neapmeklē sestdienas, 5. maija semināra sesijas.

SVĒTDIENA, 6. maijs, 11:00 – 13:00

5.sesija 11:00-13:00: Mazuļu ģimenes rīts.

Vecāku un mazuļa saikne caur nomierinošām balss skaņām, skandēšanu un tonēšanu. Sesija ir atvērta ikvienai sievietei, kas vēlas veidot dziļāku neverbālu saskarsmi ar savu esošo vai nākotnes bērniņu.

Māmiņas ir aicinātas uz sesiju kopā ar saviem mazuļiem līdz pat 9 mēnešu vecumam (praktisku iemeslu dēļ šajā sesijā fokusēsimies uz jaundzimušajiem, kas vēl aktīvi nerāpo un neskraida, taču ir iespējams šo praksi pašiem adaptēt ģimenē ar vecākiem bērniem). Kopā radīsim mierpilnu un drošu saknēšanas vidi. Esat aicinātas uz šo sesiju kopā ar savu partneri vai kādu citu ģimenes locekli (viesa dalība ietilpst samaksā).

Informācija par abām semināra dienām pieejama šeit:

http://garavasara.com/events/2018-05-05-balss-meistarklase-skanu-ligzda-sieviet

Balss meistardarbnīcu vada:

Karoline Kõrre (Igaunija) – mūziķe, dziedātāja, mūzikas skolotāja un dūla (ģimenes un dzemdību atbalsta persona).  Ikdienā Karolīna strādā ar mazuļiem un maziem bērniem mūzikas klasītēs un individuāli, kā arī atbalsta grūtnieces un viņu ģimenes gaidību laikā. Karolīnas radošā darbība ir saistīta ne tikai ar mūziku, bet arī ar teātra studiju, patlaban viņa piedalās mūziklā “Mazā Dieviete” Igaunijas Drāmas teātra projektā.

“Jau no mazotnes esmu aizrāvusies ar mūziku, dziedāšanu un mani vienmēr ir fascinējusi cilvēka piedzimšanas mistērija. Bērnībā man ļoti patika klausīties stāstus par dzemdībām, kā arī vērot sieviešu un mazuļu bildes grāmatās par dzemdībām. Izaugot, esmu apvienojusi abas savas intereses, drīz beigšu dūlu apmācību, kā arī maģistra studijas Igaunijas Mūzikas akadēmijas laikmetīgās balss improvizācijas programmā.

Es redzu skaidru saikni starp vokalizēšanu, grūtniecību un dzemdībām. Balss ir tikpat intīma pieredze kā gaidības un dzemdības. Balss saišu atvēršanās process ir līdzīgs joni (vagīnas) tuneļa atvēršanai dzemdību laikā, tādēļ mums, sievietēm, ir bezgala vērtīgi iemācīties uzticēties savai balsij tāpat kā mūsu joni un tuvināties tām, sniedzot mīlošas labestības pieredzi. Šāda attieksme pret savu balsi un ķermeni atbalstošā vidē var kļūt par skaistu transformējošu pieredzi arī dzemdību laikā – brīdī, kad pasaulē ierodas jauna dvēsele… Uz drīzu satikšanos Rīgā!”

Dana Indāne-Surkienė (Latvija/Lietuva) – brīvās balss improvizācijas māksliniece, dziedātāja un dabiskās balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja. Īpašu vietu viņas profesionālajā darbībā ieņem darbs ar sievietes balsi un iekšējo pasauli dažādos dzīves posmos. Danas mākslinieciskā darbība ietver mūzikas, teātra un performanču jomu un starpdisciplinārus projektus.

Pabeigusi maģistra studijas laikmetīgajā balss improvizācijā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā (2015), teātra mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā (2011), studējusi Performances dizainu Roskildes universitātē Dānijā. Dana apguvusi alternatīvas pieejas darbā ar balsi un ķermeni pie ārvalstu pasniedzējiem, transpersonālās psiholoģijas studijās, kā arī praktizējot dažādas meditāciju un apzināšanās tehnikas.

Dana māca laikmetīgo improvizāciju Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā, balss atbrīvošanas tehnikas Transpersonālā izglītības institūtā, pasniegusi kursus un vieslekcijas Latvijas Universitātē, Rīgas Biznesa un izglītības augstskolā, Rīgas Stradiņu universitātē, kā arī regulāri vada meistarklases Latvijā un ārvalstīs, t.sk., Eiropas Transpersonālās psiholoģijas konferencēs, starptautiskos mūzikas, meditācijas un jogas festivālos.

Praktiskā informācija:

 Norises laiks: 5. maijs 10:00 - 17:00 (4 sesijas) un 6. maijs 11:00 - 13:00 (1 sesija)

Norises vieta: Meža iela 4, Āgenskalns. Apvienības “Art of Living” telpās, 6. stāvā (ir lifts).

Valoda: Latviešu un angļu (ar tulkojumu uz latviešu valodu pēc vajadzības).

Reģistrācija (līdz 30.04) un jautājumi: Dana Indāne, +371 29765381, danajavoice@gmail.com

Dalības maksa: Svētdiena (11:00 – 13:00) : 15€

FB pasākuma saite:

https://www.facebook.com/events/2111863985713698/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne