Organizer

Laika Rats

 • healing
 • ekstrasensorika
 • veselība
 • healing
 • other
 • dance_movement_therapy
 • spiritual_therapies
 • family_constellations
 • kristālu terapija
 • Psihosomatika
 • dance_movements
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • other
Kundalini dinamiskā meditācija
24
Apr

Kundalini dinamiskā meditācija

Sākuma datums:
April 24, 2018
Beigu datums:
April 24, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:20
Vieta:
Stabue iela 80, Rīga, Latvia

Strādājot ar cilvēkiem, esam secinājuši, ka modernajā dzīves ritmā ne vienmēr izdodas panākt vēlamo efektu, izmantojot klusās meditācijas formas. Tādēļ, lai palīdzētu atbrīvot vienmēr aizņemto prātu un piekļūtu fiziskajam, emocionālajam un garīgajam ķermenim, esam apvienojuši savas zināšanas un pieredzi. Apvienojot deju, kustību un skaņu terapiju kopā ar bioenerģētiskajām kustībām, esam radījuši viena veseluma dinamisko Kundalini meditāciju. Osho Aktīvās meditācijas ir zinātniski izstrādātas metodes, kas ļauj efektīvā un drošā veidā atbrīvot ķermeni no uzkrātā saspringuma, ļaujot atjaunoties enerģijas dabiskajam plūdumam. Dinamiskā Kundalini meditācija ir divu Ošo meditatīvo tehniku apvienojums ar mērķi atbrīvoties no nevēlamām emocijām un attīrīt ceļu iekšējam mieram un harmonijai.

Izelpo un izkrati nevēlamo
Trīcēšana ir lielisks instruments, kā atbrīvoties no stresa un spriedzes gan fiziskajā, gan emocionālajā ķermenī. 
Mūsdienu straujajā dzīves ritmā mūsu ķermenī uzkrātajai spriedzei un nobloķētajai enerģijai ir grūti atbrīvoties. Mēs guļam, vadām auto, sēžam pie datoriem, televizoriem un nepārtraukti izdarām un atkārtojam vienas un tās pašas ķermeņa kustības. Šīs vienveidīgās kustības ar laiku izjauc mūsu iekšējās enerģijas līdzsvaru un plūsmu. Un ar laiku mēs sākam aizmirst, kā mūsu ķermenis spēj kustēties un justies ārpus šiem ierobežojumiem. Tādā veidā novedot mūs pie hroniska noguruma, apātijas, nepārtraukta sasprindzinājuma un enerģijas izsīkuma.
Regulāri izpildot bioenergētiskās prakses vingrojumus, kustības un elpošanas tehniku, mēs samazinām stresu, bezmiegu, depresiju, apātiju un hronisku muskuļu sasprindzinājumu, kā arī palielinām seksualitāti, emociju kontroli un laimes hormonu izdalīšanos.

Izdejo savu deju
Piedzīvo čakru deju dziedinošo spēku. To, kā Tu vari atklāt savu iekšējo pieredzi, sakārtot savu čakru sistēmu un, izmantojot dinamisku kustību meditāciju, aktivizēt Tevī esošo pašdziedināšanos. Tā ir pāreja no ārējās ikdienas dzīves uz bagātīgāku iekšējo pasauli.
Čakru deju process sevī ietver spontānas kustības, ļaujoties katras čakras stimulējošai mūzikai. Tu vari iemācīties sajust enerģiju katrā no čakrām. 
Nodarbību laikā atbrīvosimies no enerģētiskajiem blokiem mūsu čakru sistēmā, iemācīsimies sajust sevi un pasauli mums apkārt un būt enerģijas un dzīvesprieka pilniem. Tādā veidā iegūstot ķermeņa un dvēseles harmoniju, uzlabojot veselību, emocionālo stāvokli un labklājību.

Atlaid pagātni: atbrīvo sevi

Pēdējā meditācijas fāze notiek guļus stāvoklī kalnu kristāla piramīdas skaņās, atminoties pārdzīvojumus – neanalizējot, nepārmetot, nepiedaloties emocionāli, atlaižot notiekošo un neatgriežoties. Meditācija kristāla piramīdas skaņās ir lieliska iespēja dziļi atslābināties, iesākt jaunu harmonisku ciklu šajā sarežģītajā astroloģiskajā periodā. Kristāla piramīda piesaista ar to, ka tās vibrācijas ļoti cieši sasaucas ar cilvēka enerģētiskajām vibrācijām un tās ļoti viegli savā starpā pieskaņojas un sadarbojas. Nevienam citam akmenim nav tik spēcīga rezonanse kā kristāliskajam kvarcam. Kalnu kristāla izmantošana meditācijā palīdz sasniegt dziļāku meditatīvo stāvokli un atbrīvot apslēptos zemapziņas nostūrus, tādejādi palīdzot daudz dziļāk izprast sevi, samazināt iekšējās bailes un kontrolēt savu personību. Jo labāk mēs iemācāmies pārvaldīt par sevi, jo labāk mēs pārvaldīsim savu dzīvi. Meditācijas laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem, radot relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu – stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele, cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgs. 

Visiem, kuri apmeklēs nodarbību, tiks noteikta arī veselības diagnostika. Kundalini dinamisko meditāciju vada sertificēta bioenerģētiskās vingrošanas trenere un čakru deju speciāliste Lāsma Guļkeviča un dziedošās piramīdas skaņas - Kristāla terapijas kouča, ekstrasensa Indu Puri vadībā.

Nodarbības cena 15 eiro. Vietu skaits ierobežots. Apmeklējums, iepriekš piesakoties pa tel. 26215338 vai e-pastu laikaratsnodarbibas@gmail.com
Nodarbības adrese:
Stabu iela 80
Rīga
LV-1009
Apmeklētājiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
26215338
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_profils
Lāsma Guļkeviča