Organizer

Lampa

  • gong_therapy
  • kundalini_yoga
  • hatha_yoga
  • sound_voice
  • yoga
  • voice_release
  • sound_voice
Skaņa sirds - balss trenings
22
Apr

Skaņa sirds - balss trenings

Sākuma datums:
April 22, 2018
Beigu datums:
April 22, 2018
Sākuma laiks:
13:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Cesu 8, otrais stāvs, Riga, Latvia

Mūs gaida teorijas 10 procenti un ļoti daudz prakses: dziedāšana, kustības, savienojums ar skaņas un žestupalīdzību. Mēs iesim cauri tantras skaņas praksei, šamaņu transcendentālajai dziedāšanai un īpašai apziņupaplašinošai Mihaila Čehova aktieru tehnikai.

_______________________________________________

Treningu vada Poļina Šir-Eļ – iedzimta mūziķe, aktrise, trenere. Starp viņas pasniedzējiem – SainhoNamčilaks (rīkles dziedāšana), Zohars Fresko (rāmja bunjas), Cvetanka Varimezova (bulgāru tautasdziedāšana). Kopš 2011. gada savieno performanci un sakrālo mūziku, izpilda tautas dziesmas, vadadziedināšanas ar skaņu sesijas.

____________________________________________________

Laiks - 13:00 - 18:00Pateicība - 40 iepriekšpārdošanā. 50 pasakumā. 

Pieteikties - 29558186

____________________________________________________

Tantras skaņas prakse savieno partnerus viens ar otro bez prata palīdzības, atklāj jaunus mijiedarbībaspaņēmienus, palīdz atgūt vienotības sajūtu, uzticību un saprašanu. Šamaņu transcendentālā dziedāšana – tāsava ķermeņa robežu pazušanas pieredze. Uzdzirdēt, izjust, un izdziedāt, to, kas vienlaicīgi atrodas Visumāun tavas būtības centrālajā punktā.Savukārt, īpašā Mihaila Čehova tehnika ļauj ar speciālo metodiku palīdzību paplašināties no punkta ķermenīuz visu telpu un atpakaļ. Mihails Čehovs izmantoja šo tehniku personības attīstībai un pašapziņaspaplašināšanai. Pēc viņa viedokļa pēc īsto aktieri var kļūt tikai cilvēks ar ļoti attīstītu pašapziņu un sevissaprašanu, kurš labi kontrolē savu ķermeņi. Viņa trenings ļauj izjust ķermeni jaunā līmenī. Nekā ‘’es’’, arpersonību un ķermeni, kuru es kontrolēju, bet ķermenis, kurš patstāvīgi ietekmē uz ārējiem procesiemapkārtējā vidē. Mēs esam ķermenis, caur kuru nāk vilni, un vienlaicīgi mēs esam šie vilni. “Es’’, kuru mēsnevaram atdalīt no visām parējām lietām. Čehova pozīcija ir tuva advaitas filozofijai.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29558186
address:
Cesu - 8, otrais stāvs , Riga, Latvia

Our team

Small__d1_83_d0_b2_d0_b5_d1_80_d0_b5_d0_bd_d0_bd_d0_be_d1_81_d1_82_d1_8c-uverennost
Sergejs Bremers