Organizer

Hormonu joga ar Karīnu

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • hormonu jogas terapija
  • yoga
  • other
Hormonu jogas terapija
16
Sep

Hormonu jogas terapija

Sākuma datums:
September 16, 2017
Beigu datums:
September 16, 2017
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Pulkveža Brieža iela 69, Sigulda, , Latvia

Hormonu līdzsvars ir sievietes labsajūtas pamatā. Kad skumstam, raizējamies, aizvainojamies vai nedzīvojam saskaņā ar savu augstāko Es, līdz ar to nesekojot arī Augstākajai Patiesībai, ar laiku mūsu apziņas greizības un nepareizības (maldīgi uzskati, stereotipi, muļķīgi uzstādījumi, ilūzijas, kas neatbilst realitātei, nemīlestība pret sevi) sāk atklāties matērijā, respektīvi - fiziskā ķermeņa diskomfortā, vājumā un sāpēs. Katrai no mums dzīvē pienāk brīdis, kad jāaizdomājas kā sevi atbalstīt, kā par sevi parūpēties, lai atbalstītu arī savu ķermeni. Patiesībā, iemīlēt sevi un pienācīgi parūpēties par sevi, sievietei būtu absolūti nepieciešams, jo sievietes loma ir rūpēties arī par citiem, bet dalīties varam tikai tajā, kas mūsos pašās ir – mīlestība, miers, maigums, pieņemšana, iedvesma un enerģija. Tādēļ ir svarīgi parūpēties pašai par sevi pirmkārt. Hormonu joga to palīdz paveikt pilnībā dabiskā un maigā, bet vienlaikus efektīvā veidā. 
Šajā nedēļas nogalē vingrosim un meditēsim, lai atjaunotu brīvu enerģijas plūsmu ķermenī un domās, lai līdz ar pavasara dvesmu jauns dzīvības zieds uzplaukst arī mūsos!

HJT dzimtene ir Brazīlija, 90. gados šo sistēmu izstrādājusi jogas terapeite Dinah Rodrigues.
Hormonu jogas terapija sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, kas, iedarbojas uz organismu kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī. Īpaši izvēlētas jogas pozas un elpošanas vingrinājumi iedarbojas uz hormonus ražojošajiem dziedzeriem – olnīcām, vairogdziedzeri, virsnierēm un hipofīzi, tos aktivizējot un līdzsvarojot, joga nidra jeb enerģiju harmonizējošā relaksācija palīdz procesiem līdzsvaroties smalkajā līmenī, savukārt meditāciju tehnikas palīdz nomierināt prātu un atjaunot veselīgu nervu sistēmas darbību, radot labsajūtu un palielinot psiho-emocionālo stabilitāti un iekšējo mieru.

Hormonu jogas metode ir unikāla un nodarbības ir piemērotas sievietēm jebkurā vecumā. Vingrojumu kopums profilaktiski ieteicams ikvienai sievietei jau no 35 gadu vecuma, un īpaši piemērots sievietēm, kam noteikta hormonu aizvietošanas terapija (gan menopauzes laikā, gan neatkarīgi no tās), sniedzot iespēju dabiskā veidā līdzsvarot hormonu līmeni un tādējādi uzlabot kopējo pašsajūtu.

Zemāk uzskaitīti galvenie ieguvumi, kas novērojami regulāri praktizējot:
• Līdzsvaro hormonu līmeni
• Veicina auglību
• Sagatavo grūtniecībai (arī pirms mākslīgās apaugļošanas)
• Sakārto menstruālo ciklu
• Paaugstina libido
• Modina sievišķību un veicina sevis apzināšanos, attīsta kontaktu ar savu ķermeni
• Palīdz atbrīvoties no cistām/policistozes
• Sekmē nelielu miomu uzsūkšanos
• Novērš/samazina PMS (pirmsmenstruālo sindromu un tā dažādās izpausmes)
• Aktivizē vairogdziedzera darbību un vielmaiņu
• Normalizē svaru
• Palīdz atbrīvoties no stresa
• Līdzsvaro emocijas
• Atgriež dzīvesprieku, vairo enerģijas daudzumu un vitalitāti
• Novērš nepatīkamos simptomus tādus kā karstuma viļņi, bezmiegs, svīšana, migrēna, depresija, trauksme, zems libido, osteoporoze, koncentrēšanās grūtības un atmiņas traucējumi, paaugstināts holesterīna līmenis, sirds un asinsvadu slimību risks, palēnināta vairogdziedzera darbība un svara pieaugums, ādas un gļotādu sausums, nagu trauslums, matu izkrišana, kas īpaši raksturīgi menopauzes laikā, bet, zūdot hormonu līdzsvaram dzīvesveida, iedzimtības vai emocionālu sasprindzinājumu gadījumos, var parādīties jebkurai sievietei jebkurā vecumā. 
• Novērš priekšlaicīgu menopauzi, palīdzot ilgāk saglabāt jaunību un paildzinot laiku, kurā sieviete jūtas pilnvērtīgi.

*Atsevišķos gadījumos HJT var tikt izmantota kā pilnīga alternatīva hormonu aizstājterapijai (HAT, ķīmiskie hormoni, ko ārsti nozīmē cikla regulēšanai, grūtniecības iestāšanās sekmēšanai, kāda konkrēta hormona līdzsvarošanai utt.)
*Uzlabojumi jūtami jau pirmo 3 mēnešu prakses laikā, turklāt, vingrojumu izpilde aizņem tikai aptuveni pusstundu dienā! 
*** Kontrindikācijas: Hormonu joga nav piemērota grūtniecības laikā un ļaundabīgu audzēju gadījumos, kā arī pie izteiktas endometriozes un lielām miomām. 

Intensīvajā seminārā dalībniecēm tiek dota iespēja apgūt Hormonu jogas terapijas metodi patstāvīgai praksei. 
Paralēli vingrojumiem, apgūsim arī vairākas pretstresa tehnikas, elpošanas vingrinājumus un meditācijas. 
Dalībniecēm uz rokas tiek izsniegti izdales materiāli latviešu valodā.
Iepriekšēja pieredze jogā nav nepieciešama.

Semināra norises laiks: 
Sestdiena, 16.septembris 11:00-19:00 (pusdienu pārtraukums 1 stunda)
Dalības maksa 90 eur

Papildus iespējams iegādāties DVD ierakstu ar vingrojumu kopumu patstāvīgās prakses atbalstam (15 EUR)

Apmācību vada sertificēta Hormonu jogas terapijas pasniedzēja Karīna Kliesta (Satwant Kaur), kas metodi apguvusi 2012. gadā pie terapijas idejas autores un radītājas. 

Lai pieteiktos semināram, jāklikšķina uz linka https://failiem.lv/u/253zay4a, jālejupielādē anketa, kas aizpildīta jānosūta uz e-pasta adresi satwant.nodarbības@gmail.com !

Vairāk informācijas pa tel. 29227396

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129227396
address:
Valmiera, Latvia

Our team

Small_dsc_0005_20-_20copy
Karīna Kliesta