Other

Gong Voice

  • reiki_healing
  • voice_release
  • gong_therapy
  • reiki
  • sound_voice
Vasaras Saulgriežu Gongu Nakts
17
Jun

Vasaras Saulgriežu Gongu Nakts

Sākuma datums:
June 17, 2017
Beigu datums:
June 18, 2017
Sākuma laiks:
20:00
Beigu laiks:
08:00
Vieta:
Rīgas iela 175, Ikšķiles Brīvā skola, Ikšķile, Latvia

Tuvojoties Vasaras Saulgriežiem, Baltajai Naktij, ļausimies  Gongu skaņu pasaules spēkam.
~ Vasaras  Baltā Nakts,  aicina būt  vienotībā ar Dabas Spēku un Gariem caur dažādiem rituāliem,  sajūtot sevi,  kā dabas neatņemamu daļu, vienotu ar Zemes Māti!
Šajā vasaras laikā, mēs daudzinām auglības spēka spilgtākās izpausmes brīdi, kad Saule ir visaugstāk pie debesīm vairākas dienas! Tā ir auglības enerģijas augstākā un visspēcīgākā izpausme katrā no mums un visā dzīvajā dabā!
Dodoties uz šo Vasaras Saulgriežu nakti,  nopiniet sev dažādu ziedu,  zāļu vainadziņu,   jo katrā augā un zālītē ir īpašs dziedinošs spēks.  To pinot,  klāt pievienojiet  savu  nodomu  par labu sev  un nēsājiet  vainagu uz  galvas.
Pirms sāks skanēt Visuma skaņas burvība, mēs sagatavosim katrs sevi un kopīgi noskaņosimies vienotā domā, dodoties šīs nakts maģijā ~ kad aizmiegot, sev klusībā pasacīsi – es ticu Brīnumam, kas notiks manī! Rīta gaismai austot  un  atverot  acis , tās atveras tavā sirdī – Noticot un Zinot,  ka Brīnums piepildījies!
Mīļi gaidīti sestdienas vakarā, ap pl.19-iem, uz maģisko Vasaras Saulgriežu Visuma skaņas piepildīto nakti, līdz pat svētdienas rītam!
Sākumā varēsiet baudīt „Peldēšanos Gongu skaņās”.  Šim skaistajam ceļojumam skaņas pasaulē sekos mierpilna un liega gongu šūpuļdziesma, kura plūdīs no varenajiem gongiem, kas vienoti, rada dievišķo līdzsvaru un harmoniju! Šī šūpuļdziesma nepārtraukta skanēs līdz pat rītam, piepildot jūsu miesu un Garu!
Līdzi ņemiet paklājiņu, guļammaisu, segu, spilvenu, siltas zeķes, ērtu apģērbu, ūdeni  un nelielu cienastu kopīgam galdam!
Piesakieties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.
Enerģijas apmaiņai par meditāciju 25,- Euro.
Pieteikšanās un info, Sanita ~ 26394748, Krista Džulija ~26211911

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
+371 26211911
address:
Rīga,Ikšķile, Latvia

Our team

Small_img_5868
Krista Džulija Kirkupa