Organizer

Hormonu joga ar Karīnu

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • hormonu jogas terapija
  • yoga
  • other
Apzinātais Ceļojums uz Francijas Dienvidiem (Cote D’Azur, Provansa)
20
May

Apzinātais Ceļojums uz Francijas Dienvidiem (Cote D’Azur,...

Sākuma datums:
May 20, 2017
Beigu datums:
May 27, 2017
Sākuma laiks:
13:00
Beigu laiks:
23:00
Vieta:
, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France

20.05.17-27.05.2017. Francijas Rivjēra, Cote D'Azur, Provansa
Apzinātais Ceļojums for Woman Olny :)
(Если необходимо предоставить информацию на русском языке, пиши/звони, пожалуйста).

Ceļojuma iniciatore un galvenā organizatore Liene Klementjeva:

"Šis būs mans trešais Ceļojums uz Francijas Rivjēru, kurā vēlos aicināt arī Tevi, kura vēlas ceļot un dzīvot apzināti, kura izvēlas ceļojumu ar jēgu. Šis Ceļojums ir sava veida meditācija, aktīva atpūta, restarts. Tā ir gan iespēja iepazīt un baudīt brīnišķīgo Francijas Rivjēras Dabu, mazpilsētas un ostas pilsētas, gan arī doties pārgājienā Piejūras nacionālajā parkā, un paplašināt savu apziņu un pieredzi:

Iesākot rītu ar Wake Up Kundalini yogu ( vingrojumi un meditācijas ir ar mērķi, lai cilvēks dzīvotu vesels, laimīgs, svētīts un apzināts), kā arī pranajamas (elpošanas) prakses,

Iepazīstot Hormonu Jogas Terapiju (holistiska pašizdziedināšanās metode, kas, sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, ar mērķi harmonizēt sievietes endokrīno sistēmu, iedarbojoties kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī) 

Izbaudot Meditative healing jeb meditatīvo dziedināšanu (šajā praksē tiek izmantota meditatīvā apziņa, smalkajai un tīrajai vibrācijai, aizsniedzot un dziedinot sasāpējušās problēmas pašā to saknē. Sesijas laikā pacients sasniedz dziļu relaksācijas stāvokli, kura laikā notiek dziedināšanās, harmonizēšanās un atjaunošanās visos līmeņos - fiziskā, emocionālā, mentālā un garīgā. Process ir atslābinošs, apziņu paplašinošs, vairo iekšējo mieru un līdzsvaru.

Apskatot elpu aizraujošo Verdonas Aizu ar skaistajiem Provansas Alpu ciematiņiem (Castellane, Moustiers-Sainte-Marie u.c.). 

Pāriet no sapņošanas uz sapņu realizāciju ar apziņas paplašināšanas spēli “Lila Chakra” (plašāk par spēli: www.igra-lila.ru). Apzināti spēlējot spēli, tiek izveidota saikne ar savu augstāko Es, kas dabīgi noved līdz galvenām dzīves vērtībām un dziļas apziņas transformācijas. Spēle, kas palīdz realizēt vēlmes/mērķus, lauž stereotipus, apgaismo prātu, paplašina apziņu.

Iepazīt tuvāk ūdens stihiju, dodoties vadītā zemūdens piedzīvojumā (zemūdens niršanas ar akvalangu izmēģinājuma nodarbība).

Radoši izpausties un iemācīties apgleznot ķermeni ar hennu (HENNAS meistarklase).

Mans mērķis nav Tevi mainīt. Tas, ko es vēlos, ir parādīt kā var atpūsties un ceļot savādāk un drosmīgāk, kā var lauzt savus stereotipus un tādā veidā paplašināt savu Dzīves uztveri un redzesloku, aiz kura sākas Jaunas Iespējas.

Vēlos atstāt programmu līdz galam neaprakstītu, lai ir vieta mūsu katras idejām, lai ir vieta tiem brīnumiem un pārsteigumiem, kuri mūs noteikti sagaida. Es ceļoju veidojot ceļojumu pati, intuitīvi un esot atvērta notikumiem un brīnumiem. Uzticos Visumam, kurš mums rāda labāko priekš mums Ceļu, ja vien mēs ļaujam un esam atvērti. Atļaujos būt drosmīga un iziet ārpus saviem stereotipiem un bailēm, un tad kad tas notiek izveidojas pats brīnišķīgākais Ceļojums, kurš ir kas daudz, daudz vairāk par tūrisma un atpūtas braucienu, jo notiek transformācija, tiek piedzīvota nepieciešamā pieredze un es piekļūstu tuvāk sev un savai Dievišķai dzirkstij, nokļūstu tuvāk pieņemšanai un tuvāk cita cilvēka Dievišķai dzirkstij. Apzināti ejot Ceļojuma Ceļu ieraugu, saklausu un saprotu tās zīmes, norādes un ATBILDES, uz saviem jautājumiem. 
Esmu pārliecināta, ka mūsu Camino, mūsu svētCEļojums var būt jebkur, jo tieši tā ir augstākā pieredze un mācība - praktizēt reālos dzīves apstākļos to, ko esi iemācījies... Vērot to, kā mainies pats un mainās realitāte Tev apkārt nevis kādā vienā svētvietā vai retrīta centrā, bet visur kur esi pats! 
Tieši tāpēc es to saucu par apzinātu... 

Ceļojums tiek piedāvāts par ļoti Draudzīgu dalības maksu Tev: 550 eur, var uzskatīt to par PĒDĒJA BRĪŽA PIEDĀVĀJUMU:

Maksā iekļauts:
~ Dzīvošana 4 vietīgā vasaras tipa mājiņā pie jūras (ir 2 guļamistabas, virtuve ar ēdamzonu, wc un duša, terase)
~ Tansfērs ar minibusu no/uz Nicas lidostu (aptuveni 130 km līdz mūsu dzīvesvietai)
~ Transports ekskursiju laikā uz citām pilsētām un Verdonas aizu (laiks ceļā vienā virzienā aptuveni 2,5 stundas)
~ Visas nodarbības pēc programmas: pārgājieni, jogas un meditācijas, meditative healing sesija, hennas meistarklase, zemūdens niršanas nodarbība, grupas transformācijas spēle un c.
~ Vakariņas ierašanās vakarā.

Papildus izdevumi:
~ Lidojums Rīga-Nīca -Rīga (ja pasteigsies, tad nopirksi biļetes izdevīgi, šobrīd cena 167 eur (uz 13.03.2017)
~ Ceļojumu apdrošināšana
~ Produkti ēdiena pagatavošanai. Uz lielveikalu iepirkties brauksim kopā, vai varēsiet sastādīt sarakstu un es atvedīšu. Tu dzīvosi vienā mājiņā kopā ar vēl 3 burvīgām sievietēm (kopā mājiņā esiet 4), ar kurām kopīgi gatavosiet maltītes
~ Personīgie izdevumi saviem pirkumiem
~ izdevumi, ja gadījumā vēlēsies doties uz muzeju, izstādi, koncertu vai ko citu, kas nav iekļauts dalības maksā.

Šis nav bēgšanas no realitātes ceļojums uz all inclusive 5* viesnīcu, šis ceļojums ir solis pretī tam, kā mums dzīvot laimīgi arī ārpus kūrortiem, kur visu mūsu vietā izdara citi, un kā palikt apzinātai atgriežoties no sava sapņu ceļojuma mājās-realitātē :) 

Ja vēlies totāli iziet ārpus savas komforta zonas, tad tiek piedāvāta teltsvieta. Interesējies par šo iespēju personīgi.

Francijā būšu jau no maija sākuma, gaidīšu Tevi, vīšu ligzdiņu un stumdīšu mākoņus, lai saulīte Tev spīd silti jo silti :) 

Ceļojumā ar mums piedalās divas manas ceļa māsas :) Julija Egle (kundalini jogas skolotāja, hennas meistarklases vadītāja) un Karīna Kliesta (kundalini jogas un hormonu jogas terapijas skolotāja, meditatīvais hīlings)."

Plašāk ar Ceļojuma būtību vari iepazīties pēc šīs saites-
http://maamaaaaa.blogspot.com/p/celojumitravel.html

for info: 28347056 (Liene)

#sekojusirdij #sisterhood #shabadforwoman

Links uz pasākumu Facebook: https://www.facebook.com/events/1332886703471833/

Facilitator

Liene Klementjeva

Kundalini jogas skolotāja, Šamanisma prakses, transformācijas spēle Lila Chakra, apzināto ceļojumu iniciatore un organizatore, viena no kopienas "Šabads Sievietei" radītājām

Facilitator

Julija Egle

Kundalini jogas skolotāja, hennas meistarklašu vadītāja

Facilitator

Karīna Kliesta

Kundalini jogas un hormonu jogas terapijas pasniedzēja, Meditative Healing sesijas, viena no kopienas "Šabads Sievietei" radītājām

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129227396
address:
Valmiera, Latvia

Our team

Small_dsc_0005_20-_20copy
Karīna Kliesta