Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
Intīmā balss (nodarbības sievietēm)
16
Feb

Intīmā balss (nodarbības sievietēm)

Sākuma datums:
February 16, 2017
Beigu datums:
February 16, 2017
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
, Rīga , Latvia

INTĪMĀ BALSS: nodarbību cikls kopā ar D’nae (Dana Indāne). 

Jaunas grupas uzņemšana - 16.februārī (ievadnodarbība), plkst. 18:30 Nodarbības: 2. martā, 9. martā, 16. martā plkst. 18:30

Tā ir. Skan. Kustas. Un apstājas. Apklust. Turpinās iekšpusē, jūtama smalkākā izpausmē, iekšējā vibrācijā, tēlā, kustībā, smagumā un vieglumā, dvašas siltumā, kas izkausē iekšējo ledu, sakustina nejūtības sienas, un tu atkal jūti, kā dzīvības spēka plūsma no mazas trīsas, no elpas strautiņa, avotiņa dzimst, lai pārvērstos spēcinošā, bagātīgā skaņu upē, kas ceļas augšup no dzīlēm, lai plūstu caur tavām plaušām, tavu sirdi, tavu rīkli, tavām lūpām, tavu seju, tavām acīm un ielītu pasaules vienotajā enerģijas okeānā, rodot dzīvinošu piepildījumu.

Šī mūsu tikšanās ir aicinājums pieskarties savas dvēseles stīgām, ļaujot tām ievibrēt sirds mūziku mūsu balsī, elpā, ķermenī. Iekšējā sirds balss mīt ikvienā sievietē un tā ilgojas izpausties arī skaņā. Ikvienas sievietes pašas balss kalpo par ceļvedi personīgā un intīmā saskarsmē ar sevi, citām sievietēm un apkārtējo pasauli. Balss ir mūsu ceļrādis uz iekšpasauli, tilts starp domām un jūtām, kā arī spēcīgs pašrealizācijas avots. 

Pirmajai ievada nodarbībai 16. februārī sekos trīs praktisku nodarbību cikls (2.,9.,16. martā), kurā iepazīsim savu balss instrumentu, atklāsim tā potenciālu dziļākā saskarsmē, radošā pašizteiksmē un sevis harmonizēšanā. Drošā un atbalstošā vidē iepazīsim un atklāsim savu balsi kā nozīmīgu resursu sevis izzināšanā, emociju atlaišanā, iekšējās telpas apzināšanā un savas vienreizējās pasaules radīšanā. 

Metode balstīta dabiskās balss atbrīvošanas praksēs un Danas Indānes personīgā, intīmā balss izpētē – tā ir holistiska un apzināta pieeja balss atbrīvošanā, kas apvieno cieņpilnu darbu ar ķermeni, elpošanu, skaņu, iztēli, kustību, meditāciju, balss tehnikām, ritma spēlēm, intuitīvo un laikmetīgo improvizāciju, saskarsmes mākslu un izpratni par balsi kā smalku mūsu iekšējās pasaules spoguli.

Par pasniedzēju: 

Dana Indāne ir brīvās balss improvizācijas un performanču māksliniece, dziedātāja, dabiskās balss atbrīvošanas un laikmetīgās improvizācijas meistarklašu vadītāja. Ieguvusi MA grādu laikmetīgajā balss improvizācijā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā, kā arī teātra mākslā (režijā) Latvijas Kultūras akadēmijā. Paralēli apguvusi alternatīvu pieeju darbā ar balsi un ķermeni pie ārvalstu pasniedzējiem. Savā darbā apvieno vokālās profesionālās zināšanas, skatuves mākslu un apzinātības prakses. Pasniedz laikmetīgo balss improvizāciju JVLMA un RISEBA, kā arī vada meistarklases Latvijā un ārvalstīs. Savas zināšanas papildina Transpersonālās izglītības institūtā, apgūstot psiholoģiju un konsultēšanu. Veido un piedalās mūzikas un kustību teātra performancēs, sadarbībā ar Latvijas un ārvalstu laikmetīgās improvizācijas māksliniekiem, kustību un performanču grupu “Ideagnosis”, Nila Īles perkusiju studiju, etno un alternatīvās mūzikas māksliniekiem.

Līdzi ņem siltu, ērtu apģērbu, zeķes vai mīkstas čībiņas.

Patiecība enerģijas apmaiņai: 20 eur par nodarbību 
Pieteikšanās online: 
http://lifeartacademy.org/lv/kursi/inti-balss-1602-

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne