Organizer

Hormonu joga ar Karīnu

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • hormonu jogas terapija
  • yoga
  • other
Hormonu joga Vecrīgā - intensīvais seminārs
14
Jan

Hormonu joga Vecrīgā - intensīvais seminārs

Sākuma datums:
January 14, 2017
Beigu datums:
January 15, 2017
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
15:00
Vieta:
Miesnieku iela 11, Rīga, LV-1050, Latvija, Rīga, Latvia

Ne vien tici brīnumiem, bet radi tos pati! Atliek vien izdarīt izvēli un nodoties Jaunā gada skaistajai apņēmībai no sirds! Ar Hormonu jogas terapijas palīdzību iespējams sakārtot menstruālo ciklu, atbrīvoties no olnīcu policistozes, mazināt pirmsmenstruālo sindromu, normalizēt svaru, sagatavoties grūtniecībai un veicinātu auglību. Regulāra metodes praktizēšana paaugstina libido, vairo dzīvesprieku un vitalitāti. Uzlabojumi jūtami jau pirmā mēneša prakses laikā.Hormonu jogas metode ir unikāla un nodarbības ir piemērotas sievietēm jebkurā vecumā. Vingrojumu kopums profilaktiski ieteicams ikvienai sievietei jau no 35 gadu vecuma, un īpaši piemērots sievietēm, kam noteikta hormonu aizvietošanas terapija (gan menopauzes laikā, gan neatkarīgi no tās), sniedzot iespēju dabiskā veidā līdzsvarot hormonu līmeni un tādējādi uzlabot kopējo pašsajūtu. 

Vingrojumi semināra laikā mijas ar sarunām par dažādām saistītām tēmām - uzturs, labsajūta, tiek apgūtas vairākas pretstresa tehnikas un meditācijas. 

Semināra laikā dalībniecēm tiek dota iespēja apgūt Hormonu jogas terapijas metodi patstāvīgai praksei mājās. Iepriekšēja pieredze jogā nav nepieciešama. 

Dalības maksā iekļauts vingrojumu un pielietojamo tehniku apraksts latviešu valodā, papildus materiāli par uzturu un attīrīšanos, tēja, uzkodas.
* Par atsevišķu samaksu pieejams JAUNUMS - DVD ieraksts latviešu valodā (ikdienas vingrojumu prakse video formātā) 

Semināra norises laiks: 
Sestdiena, 14. janvāris 10:00-18:00 (pa vidu stunda pusdienām)
Svētdiena, 15. janvāris 10:00-16:00

Dalības maksa: 130 EUR + 12 EUR DVD ieraksts (pēc izvēles) 

Apmācības vada sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta

Lai pieteiktos vai uzdotu jautājumu, lūdzu, rakstīt uz e-pastu satwant.nodarbibas@gmail.com vai zvanīt +371 29227396!

Pieteikšanās līdz 10. janvārim!

*** HJT dzimtene ir Brazīlija - holistisko pašizdziedināšanās metodi, kas, sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, ar mērķi harmonizēt sievietes endokrīno sistēmu, iedarbojoties kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī, 90. gados izstrādājusi jogas pasniedzēja Dinah Rodrigues.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129227396
address:
Valmiera, Latvia

Our team

Small_dsc_0005_20-_20copy
Karīna Kliesta