Organizer

Hormonu joga ar Karīnu

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • hormonu jogas terapija
  • yoga
  • other
Hormonu jogas terapijas intensīvais seminārs Vecrīgā
09
Jul

Hormonu jogas terapijas intensīvais seminārs Vecrīgā

Sākuma datums:
July 09, 2016
Beigu datums:
July 10, 2016
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
16:00
Vieta:
Miesnieku iela 11, Rīga, Latvia

Tiekamies vasaras viducī, kad daba zaļo un zied, lai atklātu savu iekšējo spēku, bagātinātu pieredzi, piepildītu labsajūtas rezerves un atjaunotu fizisko harmoniju! Ar Hormonu jogas terapijas palīdzību iespējams sakārtot menstruālo ciklu, atbrīvoties no olnīcu policistozes, mazināt pirmsmenstruālo sindromu, normalizēt svaru, sagatavoties grūtniecībai un veicinātu auglību. Regulāra metodes praktizēšana paaugstina libido, vairo dzīvesprieku un vitalitāti. Uzlabojumi jūtami jau pirmā mēneša prakses laikā.Hormonu jogas metode ir unikāla un nodarbības ir piemērotas sievietēm jebkurā vecumā. Vingrojumu kopums profilaktiski ieteicams ikvienai sievietei jau no 35 gadu vecuma, un īpaši piemērots sievietēm, kam noteikta hormonu aizvietošanas terapija (gan menopauzes laikā, gan neatkarīgi no tās), sniedzot iespēju dabiskā veidā līdzsvarot hormonu līmeni un tādējādi uzlabot kopējo pašsajūtu. 

Vingrojumi semināra laikā mijas ar sarunām par dažādām saistītām tēmām - uzturs, labsajūta, tiek apgūtas vairākas pretstresa tehnikas un meditācijas. 

Nedēļas nogales intensīvajā seminārā dalībniecēm tiek dota iespēja nelielā grupā apgūt Hormonu jogas terapijas metodi patstāvīgai praksei mājās. Iepriekšēja pieredze jogā nav nepieciešama. 

Dalības maksā iekļauts vingrojumu un pielietpjamo tehniku apraksts latviešu valodā, papildus materiāli par uzturu un attīrīšanos, tēja, uzkodas, kā arī JAUNUMS - DVD ieraksts (ikdienas vingrojumu prakse video formātā)! 

Apmācības vada sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta

Semināra norises laiks: 
Sestdiena, 9. jūlijs 10:00-18:00 (pa vidu stunda pusdienām)
Svētdiena, 10. jūlijs 10:00-16:00
*** SVARĪGI - norises datums var tikt koriģēts, pielāgojoties grupas vajadzībām

Dalības maksa: 145 EUR

Lai pieteiktos vai uzdotu jautājumu, lūdzu, rakstīt uz e-pastu satwant.nodarbibas@gmail.com vai zvanīt +371 29227396!

Pieteikšanās līdz 8. jūlijam!

*** HJT dzimtene ir Brazīlija - holistisko pašizdziedināšanās metodi, kas, sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, ar mērķi harmonizēt sievietes endokrīno sistēmu, iedarbojoties kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī, 90. gados izstrādājusi jogas pasniedzēja Dinah Rodrigues.

Facilitator

Karīna Kliesta

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129227396
address:
Valmiera, Latvia

Our team

Small_dsc_0005_20-_20copy
Karīna Kliesta