Other

Sajūtu lāde

 • cigun
 • kundalini_yoga
 • hatha_yoga
 • daoism
 • martial_arts
 • yoga
 • lectures_in_astrology
 • spiritual_therapies
 • gong_therapy
 • yoga_for_pregnant
 • dance_movement_therapy
 • astrology
 • spiritual_therapies
 • sound_voice
 • yoga
 • dance_movements
SAJŪTU NOMETNE “DZINTARA DIENAS – VESELĪBAI. ATJAUNOTNEI. SPĒKAM”
27
Feb

SAJŪTU NOMETNE “DZINTARA DIENAS – VESELĪBAI. ATJAUNOTNEI....

Sākuma datums:
February 27, 2016
Beigu datums:
February 28, 2016
Sākuma laiks:
09:30
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Pāvilostas novads, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvia

Ar lielu saviļņojumu paziņojam, ka nākamā SAJŪTU NOMETNE notiks jau pavisam drīz – ziemas viducī, februāra beigās.
Negaidot solīto turpinājumu nākamajā vasarā, tiksimies vēl šajā ziemā. Divās īpašās DZINTARA DIENĀS, kuras veltīsim savai veselībai, atjaunotnei un spēkam! Lai ziemas vidū “restartētos”, piepildītos ar dabas spēku un veldzētos atpūtā un mierā.
2016. gada 27. un 28. februārī viesu namā LENKAS, kas atrodas Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā. Šoreiz piedalīties nometnē aicinātas ne tikai dāmas, bet arī interesenti – kungi! Mums būs liels prieks tikties ar Jums jau otrajā SAJŪTU NOMETNĒ!

Cik svarīgi reizēm ir paņemt atelpas brīdi, lai atjaunotos, lai pilnveidotos, lai veltītu laiku sev un savai veselībai. Lai piepildītos ar dabas milzīgo spēku.

Kādā īpašā vietā, īpašā kompānijā. Dzintara jūras krastā. Kur saule vizuļo jūras viļņos kā izšūtā kleitā krāsainas pērles. Kur viegli un ritmiski šalc priedes, dziedot atelpas dziesmu. Un kur tavas pēdas ieguļ baltajā smiltī un sniegā, paņemot visu nogurumu prom. Piepildot tevi ar prieku, vieglu prieku!

PAR NOMETNI UN PASNIEDZĒJIEM

Tiksimies īpašā vietā. Miera ostā. Kur acis un sirds baudīs jūras tuvumu gandrīz rokas stiepiena attālumā no ikviena loga, no ikviena stūra. Kur priežu šalkoņa ieskaus un iežūžos atpūtā un klusumā. Kur būs laiks tikai sev – lai ieklausītos sevī, lai izprastu sevi, lai sajustu sevi, lai atbildētu sev, lai dziedinātu sevi…

Kādēļ DZINTARA DIENAS? Varbūt tādēļ, ka tikšanās vieta pie mums “nometnes radītājām” atnāca tieši šī. Vieta, kuru ieskauj “dzintara takas” jeb tā īpašā Latvijas pludmale, kurā dzintars patiešām mīt un noteiktos laikos ir arī atrodams. Varbūt tādēļ ka dzintaru mēs visi tik labi pazīstam dēļ vairākām tā īpašībām – tas spēj attīrīt, dziedināt, līdzsvarot, iezemēt enerģijas, atbrīvot no negatīvām emocijām, stiprināt ar saules spēku.

Un tieši par visu šo būs rūpīgi izvēlētās nometnes tēmas. Mūsu ķermeņa un gara veselība, fiziskais stāvoklis. Mūsu spēja būt “šeit un tagad”. Mūsu spēja saklausīt savu ķermeni un atpūtināt to, praktizējot vienkāršas “atpūtas pauzes” jeb relaksācijas. Mūsu mājokļa “veselība” jeb enerģētika – kā to attīrīt, kopt un uzturēt “tīru”. Zālītes un pirts kā sevis dziedināšanas instruments. Baltu zīmes kā milzīgs latviešu spēka avots.

Pastāv uzskats, ka nav tādas slimības, ko nevarētu pieveikt dzintars! Dziedneciskās īpašības dzintaram dod vairāk nekā 40 miljonu gadu laikā uzkrātā enerģija un dzintarskābe, kas ir unikāls biostimulators. Mēs nometnes dienās nepeldēsimies dzintarā, neapbrīnosim to, karot kaklā krelles… Bet mēs runāsim un uz savas ādas izbaudīsim tik pat fundementālas lietas un nodarbes. Arī nometnes tēmas visas runās par jau sen cilvēcei un latviešiem zināmām “attīrīšanās, spēka, veselības, atjaunošanās un miera” metodēm, lietām, praksēm.

Kopā ar mums būs pasniedzēji, kurus SAJŪTU LĀDES apmeklētāji jau iepazinuši un iemīlējuši, un pasniedzēji, kas ciemosies pie mums pirmo reizi, dāvinot savas īpašās, gadiem krātās un pašu un citu cilvēku novērtētās zināšanas dažādās jomās.

Nometnē nodarbības vadīs:

 • Jana Jozēna: Jogas un Cigun pasniedzēja
 • Laura Ušča un Evita Dedze: zālīšu audzētājas un vācējas, pirtnieces, 24zālītes pārstāves
 • Ineta Romanovska: Baltu zīmju zinātāja un lasītāja

*Pasniedzēju saraksts, informācija par katru pasniedzēju un plašāka informācija par katru no nodarbībām vēl tiks publicēta / papildināta!

Ar ko šī nometne būs īpaša:

 • ĪPAŠA NODARBĪBU PROGRAMMA
 • AJURVĒDISKĀ VIRTUVE
 • ZINOŠI UN PIEREDZĒJUŠI PASNIEDZĒJI
 • ĪPAŠS KOMFORTS VIESU NAMA ISTABIŅĀS AR LIELISKU SKATU UZ JŪRAS MALU UN PRIEŽU MEŽU

Plašāks info par nometni: www.sajutunometnes.lv.

VIESU NAMS “LENKAS”. ĪPAŠA MIERA OSTA PIE JŪRAS. PRIEŽU IESKAUTA. KĀ PAMESTS ZEMES NOSTŪRIS AR ĪPAŠU KOMFORTU

Tikai 50 m no jūras, 25 km no Liepājas, 35 km no Pāvilostas. Blakus skaistai un neskartai pludmalei.

Šī ir vieta, kur līdzās nometnes piesātināto nodarbību klāstam, gribēsies “izmukt” ārā, lai pabaudīto jūras plašumu, vēju elpu un priežu šalkoņu.

Sprakšķot, deg koka pagales ēdamzāles kamīnā. Sveču liesmas izgaismo lielos nodarbības telpas logus. Pa istabiņu logiem paveras neaprakstāms skats uz neskarto dabu. Un no viesu nama 11 metru augstā torņa ir iespējams vērot Latvijas dabu – jūru, mežus, putnus, laukus.

NAKTSMĪTNES NOMETNES DALĪBNIEKIEM

Visiem nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta gulēšana mājīgajās, skaisti iekārtotajās viesu nama istabiņās. Gandrīz no katras istabiņas paveras skaists skats uz jūru, jūras malu, priežu mežu.

Ja uz nometni braucat kopā ar kādu paziņu, radinieku, draugu, draudzeni vai kādu citu dalībnieku, ar kuru noteikti vēlaties apmesties vienā istabiņā, piesakoties norādiet šo informāciju nometnes organizatoriem.

ĒDINĀŠANA

Garda un īpaši izmeklēta veģetārā un ajurvēdiskā virtuve, kuru gatavos vietējā novadniece – viesu nama pavāre. Vairākas receptes tapušas sadarbībā ar restorāna VAIRĀK SAULES pavāriem.

PIETEIKŠANĀS NOMETNEI UN CENA

NOMETNES CENA 135 EUR

Pieteikšanās nometnei līdz 2016. gada 15. februārim ieskaitot, pa tālruni 29 299 433, SAJŪTU LĀDĒ personīgi

vai rakstot uz e-pasta adresi sajutulade@sajutulade.lv. Nometnes cena – 135 EUR (cena norādīta bez PVN)

Priekšapmaksa / vietas rezervēšana nometnē 50 EUR apmērā –

jāiemaksā piesakoties nometnei. Atteikuma gadījumā šī naudas summa netiek atdota atpakaļ, jo kalpo kā istabiņu, ēd

Atlikusī summa 85 EUR apmērā –

jāiemaksā līdz nometnes norises sākumam. Atteikuma gadījumā šī naudas summa tiek atgriezta atpakaļ.

Naudas summu iespējams maksāt arī ar dalīto maksājumu, par maksājumu skaitu un katras reizes summas lielumu vienojoties individuāli

Cenā iekļauts –

abu nometnes dienu visas nodarbības un materiāli, kas tajās nepieciešami, pirts apmeklējums, ēdināšana – veģetārā un ajurvēdiskā virtuve, naktsmītnes – viesu nama istabiņās

Plašāks info par nometni: www.sajutunometnes.lv.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29299433
address:
Pasta iela 11, 2.stāvs (ieeja no Meža ielas puses), Tukums, Latvia

Our team

Small_61444_660819340596536_638635288_n
Evija Birkmane