Organizer

Hormonu joga ar Karīnu

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • hormonu jogas terapija
  • yoga
  • other
 Hormonu jogas intensīvais seminārs Vecrīgā
21
Nov

Hormonu jogas intensīvais seminārs Vecrīgā

Sākuma datums:
November 21, 2015
Beigu datums:
November 22, 2015
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
15:00
Vieta:
Upes iela 2, Rīga, Latvia

Metode ir unikāla un nodarbības ir piemērotas sievietēm jebkurā vecumā. Vingrojumu kopums profilaktiski ieteicams ikvienai sievietei jau no 35 gadu vecuma, un īpaši piemērots sievietēm, kam noteikta hormonu aizvietošanas terapija (gan menopauzes laikā, gan neatkarīgi no tās), sniedzot iespēju dabiskā veidā līdzsvarot hormonu līmeni un tādējādi uzlabot kopējo pašsajūtu. Ar Hormonu jogas terapijas palīdzību iespējams sakārtot menstruālo ciklu, atbrīvoties no olnīcu policistozes, mazināt pirmsmenstruālo sindromu, normalizēt svaru, veicinātu auglību, kā arī sagatavoties grūtniecībai. Regulāra metodes praktizēšana paaugstina libido, vairo dzīvesprieku un vitalitāti. Uzlabojumi jūtami jau pirmā mēneša prakses laikā, turklāt, vingrojumu izpilde aizņem tikai pusstundu dienā! Iepriekšēja pieredze jogā nav nepieciešama.

Nedēļas nogales intensīvajā seminārā dalībniecēm tiks dota iespēja apgūt Hormonu jogas terapijas metodi patstāvīgai praksei mājās. Intensīvais seminārs ir šobrīd vienīgais veids kā Latvijā tiek apmācīta šī senā vingrojumu sistēma. 

Pieteikšanās līdz 16. novembrim!

Semināru vada sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta
Pieteikšanās & jautājumi: satwant.nodarbibas@gmail.com


*** HJT dzimtene ir Brazīlija - šo metodi, kas, sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, ar mērķi harmonizēt sievietes endokrīno sistēmu, iedarbojoties kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī, 90. gados izstrādājusi jogas pasniedzēja Dinah Rodrigues.

Facilitator

Karīna Kliesta

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129227396
address:
Valmiera, Latvia

Our team

Small_dsc_0005_20-_20copy
Karīna Kliesta