Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
Dabiskās balss atrbīvošanas seminārs Ikšķiles Brīvajā skolā
08
Nov

Dabiskās balss atrbīvošanas seminārs Ikšķiles Brīvajā skolā

Sākuma datums:
November 08, 2015
Beigu datums:
November 08, 2015
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Ikšķiles Brīvā Skola, Ikšķile, Latvia

Cikla "Iepazīsti sevi" ietvaros Ikšķiles Brīvā skola organizē nodarbības cilvēkiem, kuri vēlas rast papildus iekšējos resursus ziemai (nākotnei) caur sadarbību ar citiem un darbu ar sevi, iepazīstot un apzinoties savu ķermeni un ķermeņa prakses.

8. novembrī pl. 11.00 - 17.00 interesenti ir aicināti piedalīties dabiskās balss atbrīvošanas seminārā. Ieeja par ziedojumiem.

Dabiskās balss atbrīvošanas meistardarbnīca piedāvā holistiku pieeju balss atbrīvošanā un attīstīšanā. Nodarbībā apzināsim un pielietosim savu balsi kā vienmēr klātesošo resursu un instrumentu savas iekšējās pasaules sakārtošanai, radošuma atraisīšanai, veselības uzturēšanai un enerģijas līdzsvarošanai. Nodarbības vadīs dabiskās balss atbrīvošanas darbnīcu vadītāja un balss improvizāciju māksliniece Dana Indāne.

Dana Indāne - brīvās balss improvizācijas māksliniece un dabiskās balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja. Ieguvusi MA grādu laikmetīgajā balss improvizācijā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā, kā arī teātra mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā. Paralēli apguvusi alternatīvu pieeju darbā ar balsi un ķermeni pie ārvalstu pasniedzējiem. Savā darbā apvieno vokālās profesionālās zināšanas, skatuves mākslu un meditācijas prakses.

PIETEIKTIES UZ NODARBĪBĀM VAR LĪDZ 6. NOVEMBRIM,

rakstot uz evija@brivaskola.lv

Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nosūtīta informācija par nodarbību praktisko pusi - kas jāņem līdzi utt.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne