Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
TANTRAS DZIEDINOŠĀS MASĀŽAS II / Tantriskās terapijas praktiskais seminārs
24
Oct

TANTRAS DZIEDINOŠĀS MASĀŽAS II / Tantriskās terapijas pra...

Sākuma datums:
October 24, 2015
Beigu datums:
October 25, 2015
Sākuma laiks:
09:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
, , Latvia

 „Tantras dziedinošās masāža II” seminārs ir piemērots dalībniekiem, kuriem ir iepriekšēja pieredze Tantras masāžas apmācībās vai individuālās sesijās kopā ar Katrinu un Urmas Silman vai citiem skolotājiem. Atsevišķos gadījumos iespējams piedalīties arī interesentiem, kuriem ir pamatzināšanas Tantras praksēs, bet nav praktiskās pieredzes Tantras masāžā.

Seminārā 2 dienu laikā jūs apgūsiet:

 - Ķermeņa masāžas tehniku;

 - Ķermeņa atbrīvošanu no blokiem;

 - Marmas enerģētisko punktu masāžas tehniku ķermeņa seksuālās funkcijas aktivizēšanai;

 - Papildus joni un lingama masāžas tehnikas;

 - Anālā orgasma tehnikas vīriešiem un sievietēm;

 - Ja vēlēsieties, varēsiet apgūt arī ejakulācijas sasniegšanu sievietei caur anālo masāžu;

- Ķermeņa enerģētisko orgasmu bez pieskāriena.

Šajā seminārā dalībnieki gūs padziļinātas zināšanas Tantras dziedinošās masāžas tehnikās, atverot sevi un savu partneri dziļai baudai un dziedināšanai. Semināra dalībnieki apgūs tehnikas, kā atbrīvot ķermeni no dažādiem bloķējumiem, emocionālām traumām un sāpēm.  Mūsu ķermenī ir saglabājušās negatīvas pagātnes pieredze un emocijas, kuras, atlaižot, mainās dzīves izjūta. Semināra dalībnieki apgūt veidus, kā partneri var palīdzēt viens otram, lai atbrīvotu šos blokus no ķermeņa. Tādējādi arī seksuālā enerģija ķermenī sāk plūst brīvi.  

Tāpāt apgūsim jaunas joni un lingama masāžas tehnikas, kas padarīs jūsu intimitāti kopā ar partneri vēl daudzveidīgāku un aizraujošāku. Šajā seminārā dalībnieki apgūs anālās masāžas tehnikas vīrietim un sievietei. Anālie orgasmi ir ļoti spēcīgi un tos ir iespējams aktivizēt ar Tantras masāžas palīdzību. Sievietes var piedzīvot ejakulāciju arī caur anālo stimulāciju un tā ir ļoti spēcīga pieredze ikvienai sievietei. Tādējādi sieviete var piedzīvot arī vairākus orgasmus vienlaicīgi.


Kādēļ ir nepieciešama tantriskā masāža?

Sievietei joni masāža un ar to saistītās tantriskās ķermeņa masāžas tehnikas palīdz atbrīvot  seksualitāti un sievišķo enerģiju. Sievietes ķermenis slēpj lielu orgasmisku potenciālu, bet tas ir apzināti jāatver. Tantriskā masāža sniedz iespēju sievietei piedzīvot neaprakstāmas sajūtas dažāda veida orgasmos un caur sievietes ejakulāciju. Masāža sniedz iespēju atbrīvoties no fiziskām un emocionālām sāpēm, kas kā cietajā diskā „ierakstītas” sievietes vagīnā. Apzināti atbrīvojot iestrēgušās emocijas, šīs process kļūst par tiltu uz baudu. Tantras masāža atbrīvo negatīvās emocijas, kas bieži ir par iemeslu dažādām infekcijām sievietes dzimumorgānos. Caur tantrisko masāžu, sieviete apzinās savas erogēnās zonas (G, A,U punktus u.c.) un atbrīvo pilnu savu baudas potenciālu, atverot durvis pilnvērtīgai seksualitātei un laimīgām attiecībām.

Vīriešiem lingama masāža un ar to saistītās tantriskās ķermeņa masāžas tehnikas atbrīvo pilnu enerģijas plūsmu ķermenī, pastiprinot baudas sajūtas un sniedzot iespēju izjust ilgāku un daudzveidīgāku orgasmu. Tantriskā masāža vīrieti atbrīvo no negatīvajām emocijām un „sloga” sajūtas. Vīrietis iemācās kontrolēt ejakulāciju un paildzināt dzimumaktu. Attīstot šo spēju, vīrietis kļūst par meistarīgu mīlnieku, jo spēj kontrolēt sevi un sniegt savai sievietei pilnvērtīgu seksuālo baudījumu. Sasniedzot spēju veikt ilgāku dzimumaktu un iemācoties sniegt tantrisko masāžu savai sievietei, vīrietis kļūst par prasmīgu, pārliecinātu un uzticamu seksuālo partneri savai sievietei.

Semināra vadītāji ir Tantriskās terapijas speciālisti:

Katrina Silman ir profesionāla Tantriskā terapeite un skolotāja un ir veiksmīgi strādājusi ar simtiem klientu. Katrina sāka nodarboties ar garīgām praksēm 20 gadu vecumā un kopš 2011. gada praktizē Tantras mācību. Viņa ir sertificēta Hatha jogas speciāliste Agama jogas skolā. Viņai ir padziļinātas zināšanas un pieredze uztura jautājumos. Katrina regulāri vada Tantras un Jogas seminārus Igaunijā, Indijā, Bali.

Urmas Silman uzsāka savus garīgos meklējumus 20 gadu vecumā un 2011. gadā nonāca saskarsmē ar Tantra garīgo ceļu, kas mainīja viņa dzīvi. Viņam ir liela pieredze masāžas terapijā un enerģētiskajā darbā ar ķermeni. Urmas ikdienā strādā kā Tantriskais terapeits un ir veiksmīgi strādājis ar simtiem klientēm. Kopā ar Katrinu Urmas dalās zināšanās Tantriskās masāžas semināros Eiropā un Āzijā.

Vairāk informācijas lasiet: www.tantrictherapy.eu

DALĪBAS MAKSA: „Agrā putna” cena: 220 Eur vienai personai, piesakoties pārī 420 Eur (reģistrējoties, saņemot rēķinu un veicot pirmo iemaksu 100 Eur no vienas personas / 150 Eur no pāra līdz 21. septembrim). Vēlāka reģistrācija: 250 Eur vienai personai, piesakoties pārī 450 Eur (reģistrējoties, saņemot rēķinu un veicot pirmo iemaksu 100 Eur no vienas personas / 150 Eur no pāra līdz 23. oktobrim). Dalībnieku skaits ir ierobežots.

NORISE: 24.-25.10.2015, pl. 9:00 – 21:00. Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Vietu skaits ierobežots. Dalībniekiem uz pāri ir nepieciešams masāžas galds. Par īres iespējam varat jautāt organizatoriem.

REĢISTRĀCIJA: Dana Indāne, e-pasts: seminariattistibai@gmail.com tālr. +371 29765381

Ar iepriekšēju pierakstu ir iespējams gūt pamata pieredzi individuālās sesijās pie Katrinas un Urmas Rīgā. 

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne