Spiritual and Physical Self-Development Center

Soham Shivoham

  • healing
  • spiritual_therapies
  • massage
  • healing
  • spiritual_therapies
  • massage
Ķīniešu medicīna: Y-Sin sistēma. Reversī tehnika. Ezotērika-zinātne par enerģijām.
02
Oct

Ķīniešu medicīna: Y-Sin sistēma. Reversī tehnika. Ezotēri...

Sākuma datums:
October 02, 2015
Beigu datums:
October 02, 2015
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Maskavas iela- 42, 5. stāvs, Rīga, Latvia

Dziedināšanas un pašizziņas skolā „Soham Shivoham” septembrī sākas jaunais mācību gads.
Apmācību programma ir sadalīta 3 daļās jeb blokos. Pirmajā : Y-Sin sistēma. Kā saprast savu ķermeni un kā var sev palīdzēt?
Otrajā : Reversī tehnika. Darbs ar emocijām. Trešajā : Ezotērika-zinātne par enerģijām. Darba pamatā mentālais plāns.

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā- piektdienās no 18.00 līdz 21.00. Grupā ne vairāk par 10 cilvēkiem. Vienas nodarbības cena 8 eiro. Pieraksts pa tālruni +371 25153602. Nodarbību sākums 11. Septembrī. Mācības notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

Nedaudz sīkāk par katru nodarbību daļu. 
Mācības sākas ar ķīniešu medicīnas Iņ-Jaņ likuma, kā arī ar U-Siņ sistēmas jeb 5 pirmelementu likuma iepazīšanu. Mācīsimies saprast kā mūsu iekšējie orgāni savā starpā ir saistīti un kā tie iedarbojas viens uz otru. Iepazīsimies ar ķermeņa meridiānu sistēmu. Uzzināsim, kā pēc ārējā izskata un simptomiem saprast, ka organismā kaut kas nav kārtībā un kā mēs varam sev palīdzēt. Runāsim par ēšanu un dienas režīmu dažādos gadalaikos. Vārdu sakot, iepazīsim dziļāk savu fizisko ķermeni, lai varētu ne tikai to saprast, kas ar to notiek, bet arī iemācīties sev palīdzēt.
Otrajā nodarbību blokā iepazīsimies ar cilvēka astrālo plānu, tā jūtām , emocijām. Iepazīsimies ar jaunāko psihoterapeita Filisas Kristal pašizziņas metodi. Reversī metode- vai sapņi realitātē, cilvēka stāvoklis, kurā tas atrodas starp miegu un apziņu. Mēs uzzināsim kā tikt vaļā no slimīgas pieķeršanās saviem tuvajiem, bērniem, vecākiem. Iemācīsimies tikt galā ar bailēm, pārdzīvojumiem, dusmām u.t.t. Metode sevī ietver dažādus simbolus, vizualizācijas un rituālu paņēmienus , kurus regulāri praktizējot palīdz cilvēkiem atrisināt viņu personīgās problēmas. Metodes vērtība ir tajā , ka tā ļauj darboties cilvēkam pašam ar sevi, gan pārī , gan grupā. Tas ir iespējams katram, kurš ir gatavs sekot savam iekšējam „Es „ bez starpniekiem, lai iepazītu īstu gudrību.
Trešais apmācību bloks tiek veltīts cilvēka enerģijas uzbūvei.
Noskaidrosim, kas ir Personība un Dvēsele. Iepazīsimies ar Ezotēriskiem dziedniecības pamatiem. Analizēsim kas ir nāve. Kā strādā mūsu domas un kas notiek ja mēs ļoti stipri kaut ko vēlamies. Runāsim par čakrām, kundalīni enerģijām, sapratīsim kā mēs patiešām varam sev un citiem palīdzēt, kā nekaitēt ar domu enerģiju sev un tuvajiem.

Nodarbībās mēs nemācīsimies staigāt pa oglēm vai uzzināt kas bijām iepriekšējā dzīvē, ceļot astrālajā ķermenī, tīrīt karmu vai noņemt „ļaunu aci”.

Mēs strādāsim ar savu raksturu un tā kvalitāti. Mācīsimies mainīt savu likteni. Darīsi labu - iegūsi ieradumu, būs ieradums - veidosi raksturu, veidosi raksturu- būsi sava likteņa lēmējs.

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
+37129978779
address:
Maskavas iela 42, 5.stāvs, Rīga, Latvia

Our team

Small_img_0215
Marta Batbajarina