Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
 "Savvaļīgā sieviete" / 1 dienas prakse sievietēm
29
Aug

"Savvaļīgā sieviete" / 1 dienas prakse sievietēm

Sākuma datums:
August 29, 2015
Beigu datums:
August 29, 2015
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Dzīves mākslas akadēmija, Lāčplēša ielā 27, Rīga, Rīga, Latvia

Šī tikšanās ir iespēja atcerēties, kur mīt Tavs savvaļīgais, sievišķīgais spēks, kas ar to notiek šobrīd, ieskatīties sevī un ieraudzīt vai Tu ļauj sev izpausties, piepildot savus sapņus radoši, baudpilni, brīvi.

Vai atceries, kā skan tava pirmatnējā, savvaļīgā šamanes balss, kādas dziesmas viņa dzied, vai viņai tiek dots vārds izpausties tavā dzīvē un vai tu dzirdi viņas aicinošo saucienu? Apgūsim prakses un rituālus, kas atbrīvo seksuālo - dzīvības enerģiju ķermenī un meklēsim veidu, kā transformēt to radošā, dodošā spēkā caur kustību un balsi. Iedzīvināsim stāstus un pasakas, kas nes senu gudrību, ļaujot simbolu valodai un mītu nestajai gudrībai kļūt par reālu pieredzi pašas ķermenī. '

Meklēsim, kā ikdienā būt kontaktā ar savu seksuālo, radošo centru, ļausim izpausties apslāpētajām emocijām drošā un dziedinošā vidē, savā sirds telpā transformējot tās pieredzes un prāta, emociju stāvokļus, kas traucē mums justies dzīvām, laimīgām, spēcīgām, brīvām, mīlētām un mīlošām. 

Prakses ietver elpošanas tehnikas, bioenerģetisko kustību, savvaļas deju, dabiskās balss atbrīvošanu, sirds meditācijas, sava seksuālā potenciāla apzināšanu.

Semināru vada sertificēta Vumfit trenere, kursu sievietēm „InHERotik”, „Apzinātā intimitāte” vadītāja Laura Bartonika un dabiskās balss atbrīvošanas meistardarbnīcu vadītāja, brīvās balss improvizācijas māksliniece Dana Indāne.

Norises laiks un vieta: 29. augusts, 10.00 – 19.00, Dzīves mākslas akadēmijas telpās Lāčplēša ielā 27, Rīgā. Dalības maksa: 70 Eur.

Pieteikšanās: līdz 28.08 pa e-pastu laura@bartonik.id.lv, tālr. 22882828 (Laura), danajavoice@gmail.com , tālr. 29765381 (Dana)

LAURA BARTONIKA

„Esmu viss ko piedzīvoju savā sievietes ķermenī. Tajā ir gaišais un tumšais, un abi labi. Sajūtu sievieti kā Zemi, kas no melnām, mitrām dzīlēm rada ziedus, briedina augļus. Elpojot, vibrējot, jūtot sevi un apzinoties savu ķermeni, dalos ar to, ko iepazīstu. Noņemt maskas, ieraudzīt sevi kailu un iemīlēt, tā ir drosmīgā ziņa man pašai un sievietēm man apkārt.”
Laura Bartonika ir sertificēta Vumfit trenere Baltijas valstīs. 
Vada treniņkursu InHERotik un lekcijas Apzinātā intimitāte. Apmācībās sievietēm atklāj un dalās pirmatnējā sievietes noslēpumā par seksuālo spēku, kas glabājas katras sievietes dzīlēs un ir dzīvi transformējošs. Tā ir viena no vērtīgākajām dāvanām, ko sieviete var sev sniegt.

Lauras aicinājums ir tikšanās ar sievietēm visā valstī katru dienu - mātes, meitas, sievas un draudzenes – lai iedvesmotu atrast savu ceļu, lai sievietes atgrieztos savā spēkā. Viņa runā par to, kā kļūt sievišķīgākai, laimīgākai, veselīgākai un patiesi piedzīvotu savu sievietes seksualitāti. Atjaunot saikni ar joni, sievietes otro sirdi, un, izmantot šo dzīvības spēku, lai justos lieliski savā ķermenī, stiprinātu savas attiecības, un izmantotu iespējas, kas reiz šķitušas nesasniedzamas.


DANA INDĀNE 

„Balss ir katras sievietes dabiskais resurss, ar kuru iedvesmot, uzlādēt, iepriecināt, dziedēt, ieaijāt, līdzsvarot, nomierināt... Tā ir kā Tantriska enerģijas plūsma, kuru atbrīvojot, ikviena sieviete sajūt, kā viņa kļūst vienota ar sevi, visumu, mīļoto. Atļaut savai dabiskajai balsij dejot un kustēties vienā ritmā ar sievietes būtību kļūst tikpat kaifīgi kā mīlēties, paliekot klātesošai ikkatru sekundi savā ķermenī, elpā, balsī, kustībā. Tas ir kā piedzīvot orgasmu - ļaut savai balsij plūst brīvi un nepiespiesti.”
Dana Indāne ir balss un performanču māksliniece, kas savā darbā apvieno brīvo balss improvizāciju, vokālās profesionālās zināšanas un garīgas meditācijas prakses. Studējusi Performances dizainu Dānijā, 2011. gadā absolvējusi LKA Teātra mākslas maģistrantūru Rīgā, 2015. gada jūnijā absolvējusi laikmetīgo balss improvizāciju maģistrantūrā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā. 
Dana piedalās un veido balss un teātra performances, dzied latviešu tautas mūziku, laikmetīgo improvizāciju un regulāri dalās savās zināšanās par dabiskās balss atbrīvošanu un brīvo improvizāciju meistarklasēs, kursos un nodarbībās Latvijā un ārvalstīs, mācot, kā caur elpošanu, balss vibrāciju un balss radošo pašizpausmi atbrīvot un virzīt dzīvības spēku sev vēlamajā virzienā. 

Youtube: Dana D’nae

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne