Other

Gong Voice

  • reiki_healing
  • voice_release
  • gong_therapy
  • reiki
  • sound_voice
VASARAS SAULGRIEŽU MAĢISKĀ GONGU NAKTS
20
Jun

VASARAS SAULGRIEŽU MAĢISKĀ GONGU NAKTS

Sākuma datums:
June 20, 2015
Beigu datums:
June 21, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
08:00
Vieta:
Blāzmas kultūras nams, Blāzma, Ventspils novads, Latvia

VASARAS SAULGRIEŽU MAĢISKĀ NAKTS GONGU SKAŅĀS~

20.JŪNIJA VAKARĀ, NO PL.19:00 - 08:00

Blāzmā, Blāzmas kultūras centrs, Ventspils novads

kopā ar Kristu Džulija un Aivu

~ Vasaras Baltā Nakts, kas aicina būt vienotībā ar Dabas Spēku un Gariem caur dažādiem rituāliem, sajūtot sevi, kā dabas neatņemamu daļu, vienotu ar Zemes Māti! Šajā naktī un nākamajā dienā, mēs daudzinām auglības spēka spilgtākās izpausmes brīdi, kad Saule ir visaugstāk pie debesīm vairākas dienas! Tā ir auglības enerģijas augstākā un visspēcīgākā izpausme katrā no mums un visā dzīvajā dabā!

Dodoties uz šo Vasaras saulgriežu nakti, nopiniet sev dažādu ziedu, zāļu vainadziņu, jo katrā augā un zālītē ir īpašs dziedinošs spēks, kas jo izteikts ir šajā laikā. To pinot, klāt pievienojiet savu nodomu par labu sev un nēsājiet vainagu uz galvas.

Šī nakts mums neizpaliks arī bez svētās Uguns –  9 sveces veidos uguns apli, simbolizējot ugunskuru. Šī uguns degs visu nakti, jo arī caur to notiek mūsu attīrīšanās visos plānos.

Pirms sāks skanēt Visuma skaņas burvība, mēs sagatavosim katrs sevi un kopīgi noskaņosimies vienotā domā, dodoties šīs nakts maģijā ~ kad aizmiegot, sev klusībā pasacīsi – es ticu Brīnumam, kas notiks manī! Un rīta gaismai austot un  atverot acis , tās atveras tavā sirdī – Noticot un Zinot, ka Brīnums piepildījies!

Mīļi gaidīti sestdienas vakarā, ap pl.19-iem, uz maģisko Vasaras Saulgriežu Visuma skaņas piepildīto nakti, līdz pat svētdienas rītam!

Sākumā varēsiet baudīt „Peldēšanos Gongu skaņās”,  kas šoreiz atklās vairāk Saules enerģiju, vienojoties ar dažādu mūzikas instrumentu rotaļu.

Šim skaistajam ceļojumam skaņas pasaulē sekos mierpilna un liega gongu šūpuļdziesma, kura plūdīs no varenajiem gongiem, kas vienoti, rada dievišķo līdzsvaru un harmoniju! Šī šūpuļdziesma nepārtraukta skanēs līdz pat rītam, piepildot jūsu miesu un Garu!

Līdzi ņemiet paklājiņu, guļammaisu, segu, spilvenu, siltas zeķes, ērtu apģērbu, ūdeni, tēju termosā un nelielu cienastu kopīgam galdam!

Piesakieties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Enerģijas apmaiņai par meditāciju 35,- Euro.

Pieteikšanās un info par adresi, zvanot Egai ~ 29170569, Kristai Džulijai ~26211911

vai piesakoties e pastā: kksaulite@gmail.com

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
+371 26211911
address:
Rīga,Ikšķile, Latvia

Our team

Small_img_5868
Krista Džulija Kirkupa