Organizer

Lampa

  • gong_therapy
  • kundalini_yoga
  • hatha_yoga
  • sound_voice
  • yoga
  • voice_release
  • sound_voice
Regulārās hatha jogas nodarbības
04
Nov

Regulārās hatha jogas nodarbības

Sākuma datums:
November 04, 2014
Beigu datums:
November 04, 2014
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Cesu 8, otrajā stāvā , Rīga, Latvia

Hatha joga ir senas tantriskās sistēmas daļa, kura ļauj pazīt savu ķermeni un pilnveidot apziņu. Tās filozofijas pamats ir ķermeņa, dvēseles un apziņas apvienojums, jo cik mēs varam kontrolēt šos trīs aspektus, tik mēs varam vadīt savu dzīvi.
__________________________________________
Asanas un vjaimas (jogas pozas un vingrinājumi), elpas, enerģijas un uzmanības koncentrēšanas vadība ir hatha jogas neatņemamā daļa un ļauj normalizēt veselību, atbrīvoties no slimībām un sakārtot jebkuru dzīves sfēru.
Asanas ir domātas atslābināšanai un cilvēka piepildīšanai ar enerģiju. Atrodoties asanās, var izārstēt un novērst tādas slimības, kā diabēts, problēmas ar plaušām, kuņģi, asinsriti, dzimumorgāniem, noregulēt endokrīnās sistēmas darbību, uzlabot hormonālo fonu. Vēl asanas palēnina novecošanu un pat pagriež to atpakaļ.
__________________________________________
Pateicība — € 7.
Abonements 5 nodarbībām — € 25.
Pierakstīties pa tālr. 29558186.
__________________________________________
Pasniedzējs — Anželika.
Anželika par savu ceļu jogā:
Ar hatha jogu iepazinos 1989. g., nodarbojos bērnu grupā pie skolotāja Aleksandra-Šivas. Viņs ir viens no pirmajiem, kas sāka mācīt jogu un citas vēdiskās zinības Latvijā no 1989. g. un arī tagad. Par šiem 20 gadiem joga palika par mana vēdiskā dzīvesveida daļu. Es izpētīju šādas vēdiskās zinnības kā ajūrvēda (vēdiskā mācība par dzīves organizāciju saskaņā ar dabiskajiem pasaules likumiem), sankhja-šastra (vēdiskā numeroloģija), radža joga (mūsu ietekme uz dzīvi un apziņas attīstība), pranajāma, kundalini un laija-joga (apzināta elpošana, veseļošanās un apziņas transformācijas mehānismi), joga grūtniecēm (pareiza ieņemšana, nešana un dzemdības) un citas vēdu sfēras.
Pēdējos 10 gadus ceļoju pa dažādām pasaules valstīm un nodarbojos ar jogu dažādos jogas centros. Visvairāk man patīk jogas nodarbību dziļums, kas ir paša Šivas un viņa mācekļu nodarbībās Latvijā.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29558186
address:
Cesu - 8, otrais stāvs , Riga, Latvia

Our team

Small__d1_83_d0_b2_d0_b5_d1_80_d0_b5_d0_bd_d0_bd_d0_be_d1_81_d1_82_d1_8c-uverennost
Sergejs Bremers