Other

"Dzīvā dzīve"

  • dance_movement_therapy
  • voice_release
  • sufi_meditations
  • dance_movements
  • sound_voice
  • meditations
  • sufism
Tagadnes svētki ar Zareju Latvijā
12
Jul

Tagadnes svētki ar Zareju Latvijā

Sākuma datums:
July 12, 2014
Beigu datums:
July 20, 2014
Sākuma laiks:
00:00
Beigu laiks:
00:00
Vieta:
, Rēzeknes nov., Latvia

„Dzīve ir Dzīva… Tā ir visneizmērojamākais brīnums. Pats parastākais un vienkāršākais brīnums. To nav iespējams saprast ar prātu. To nav iespējams izskaidrot ar vārdiem. To ir iespējams tikai satikt.

Tieši tagad. Kļūsti atvērts šim Dzīvīgumam. Vai drīzāk atceries savu dabisko atvērtību. Un apzinies šī brīža svinēšanu, kas ir tik dabiska. Un pievienojies šai svinēšanai. Dzīvo šajā svinēšanā.

Atnāc… Nāc dziedāt, dejot un dzert tēju ar draugiem…”

Draugi. Retrīts ar Zarey – tā ir reta un laimīga iespēja ieskatīties sevī, saprast sevi, savu būtību. Atrast ceļu uz savu sirdi, pie sava Es, un sajust Tagadnes brīdi. Un protams arī dejot, spēlēties, dziedāt un svinēt dzīvi.

Dzīvosim svinot Tagadni!

Par Zarey

Iepazīšanās ar Zarey ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem manā dzīvē. Tieši tādēļ es nolēmu organizēt semināru kopā ar viņu Latvijā, jo ļoti vēlos sagādāt šo prieku visiem, kas ir tam gatavi. Tikšanās ar Zarey – tā ir prieka pilna tikšanās katram ar sevi. Viņš katru no mums aicina Priecāties, Dejot, Dziedāt un sajust Tagadnes brīdi – vienīgo brīdi, kas mums patiesi ir, vienīgo brīdi, kas mūs patiesi dara Laimīgus!

Zemāk publicēti daži citāti, atsauksmes par Zarey semināriem, kurus atradu internetā.

„Sagaidiet sūfiju meistaru Zarey!

Viņš atvedis nedaudz austrumu gudrības, atvērtu sirdi, Zikru dziedājumus un austrumu saldumus ar masala tēju, ko gatavo pēc savas personīgās receptes.

Dodieties uz tikšanos ar īstu Mīlētāju un ziniet – atmiņas par šo tikšanos Jūs pavadīs visu dzīvi. Un zināšanas, kas nākušas caur „sirdi”, apjaustas un iegūtas garīgā apcerē, darīs Jūsu dzīvi košāku kā bagātākajam turku sultānam.”

„Vai Jūs jebkad dzīvē esat redzējuši cilvēku, kura klātbūtnē atrodoties Jums šķiet, ka viņš ir pilnīgi caurspīdīgs, taču skatoties uz viņu Jūsu acis apžilbst no gaismas?

Un vēl, paskatoties uz viņu Jums kļūst pilnīgi skaidrs – viņa sirdī ir vieta simtiem – tūkstošiem – miljoniem galaktiku un Visums ir viņa Mājas! Nē, neesat redzējuši?! :) ”

„Viņš ir apbrīnojams cilvēks!  Man reiz nejauši gadījās viņu satikt. Vairāk kā piecdesmit cilvēku bija apsēdušies zālē ap viņu un valdīja tāds miers, ka bija dzirdams katrs garām lidojošā tauriņa spārnu vēziens, bija jūtama katra mazākā vēja pūsmiņa… Viņa klusēšana mijās ar dažiem izteiktajiem vārdiem, katrs bija kā dārgakmens, šķita tur vējš runā ar viņa lūpām… bet acis – to nav iespējams izstāstīt – viņa acis ir kā jaundzimušam bērnam, kas raugās tieši tavā sirdī. Taču mani vārdi ir pārāk pavirši, tie nespēj nodot visu tā brīža skaistumu un svētumu… ”

Atnāc… Nāc dziedāt, dejot un dzert tēju ar draugiem…

Retrīts ar Zarey notiks no 2014. gada 12. līdz 20. jūlijam pie ezera ļoti attālā un gleznainā vietā.

Esam atraduši ideālu vietu, kur nejustu pasaules kņadu un burzmu, kur ienirt sevī un tagadnes brīdī. :)

Tur ir skaista daba, ezeri, meži, pļavas un turklāt visas mūsdienu sadzīves ērtības.

Adrese: Rēzeknes novads, Bērzgale

Retrīta cena 350 €. Retrīta vērtība nav izmērāma :)  Ja jums nav iespēja piedalīties visas dienas, var pieteikties dalībai retrīta sākuma dienās. Vienas dienas cena 50 eiro.

Par visiem jautājumiem, kas saistīti ar retrītu, esat laipni aicināti sazināties ar mani :) Mans vārds ir Aleksejs Kostenovs.

Mob. tel. + 371 29 162 830 

e-pasts: alex.twenty @ gmail.com 

www.behappy.lv

Jauku Jums dienu! :)

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29128570
address:
Antonijas iela 10, Rīga, Latvia

Our team

Small_277
Kavi Sha
Small_ja_20bokom
Aleksej Kostenoj
Small_as_202
Arturs Skroderis