Psychology School

Socionikas Klubs

  • socionika
  • psihosofija
  • other
  • socionika
  • psihosofija
  • other
Ivo Puriņš: "Kā saglabāt Latviju"
13
Aug

Ivo Puriņš: "Kā saglabāt Latviju"

Sākuma datums:
August 13, 2013
Beigu datums:
August 13, 2013
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Tērbatas 54, Rīga, Latvia

Līdz ar eiro ieviešanu mēs tiekam pilnībā integrēti Eirpopas Savienībā un praktiski zaudējam neatkarību. Bet sašust vai raudāt par to nebūtu pareiza reakcija, patreizējā situācijā. Tā mēs tikai parādām savu vājumu un kārtējo reizi pozicionājam sevi kā „kalpu”, nevis zintnieku tautu, kura caur pieslēgumu Mātei Zemei un Tēvam Debesīs paceļ augstākā līmenī visu šeit dzīvojošo nāciju kolektīvo apziņu.

Nekas šajā realitātē nevar veidoties pretrunā ar Radītāja nolūkiem, un Radītāja galvenais nolūks ir – izplatīt Gaismu. Izplatīt gaismu tur, kur cilvēkiem tā ir nepieciešama. Tur kur ignorance lēnām pārņem pašapmierinātībā iestiguša vairākuma saprātu. Jā Rietumeiropas zemēs ir arī anarhisti, citādi domājošie „Zaļie” un „Zilie”, radošā inteliģence un vienkārši brīvību mīloši cilvēki. Pat gara milži, kuru priekšā var nocelt cepuri. Bet galvenā nav... Īpašās enerģijas, kas sasaista cilvēci ar Zemes Māti un Debesu Tēvu.

Šeit tās nebūs īpaši vairāk, kā citās pasaules vietās, bet šeit var sajust tās pulsēšanu. Tāpat, kā cilvēka ķermenī asinsplūsmas ritmu var labi uztaustīt aiz ausīm un virs delnām, arī uz Zemes ķermeņa ir vietas, kurās jau jūtams laiktelpas ritms un ir iespēja pieslēgties „matricas” 20 pirmelementiem. Kā jau teicu ir arī lielāka spēka vietas, bet tās tiek bloķētas ar modernām tehnoloģijām. Salīdzinot ar Zemi ar cilvēku, var teikt, ka tai uz rokām uzliktas elektromagnētiskās aproces. Bet šī vieta (aizauss, Latvija) vēl nav noslēgta. Cilvēkiem vajag tikai pamatzināšanas par laiktelpas ritmu un mazliet ticības maģijai, lai tiktu atbrīvotu enerģētiskā viju, kas apvij zemeslodi. Dieva nodomos ir Eirpopas Savienības izjaukšana mazās drumstalās un tieši Latvijas iedzīvotāji var būt tas „Piektais elements”, kas palaiž ķēdes reakciju. Mēs paši to neapzinoties nesam sevī sakrālo enerģiju, kura var uzspridzināt pat varenas impērijas. Eiropas Savienība no Padomju Savienības daudz neatšķiras. Ne jau mētājot skaļus vārdus vai pudeles ar degmaisījumu, tās var sagraut. Iznīcināt birokrātijas tranu pūzni un atbrīvot tautas – var tikai gara enerģija. Un cilvēki var iegūt to – atjaunojot saikni ar pirmavotu (20 Dieva aspektiem, 20 universālajiem arhetipiem, 20 navales). 

Nāc un kopā apspriedīsim šo tēmu ar Ivo Puriņu. "Kā saglabāt Latviju", mūsu kopējā un katra personīgā misija gaidāmās eiropeizācijas laikā. 13.08.2013, 18.30. Tērbatas 54. Piesakies: ineta.meldere@inbox.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
27542276
address:
Centrs, Rīga, Latvia

Our team

Small_img_0669
ineta meldere