Other

Sireall

  • tantra_yoga
  • other
  • kundalini_yoga
  • numeralogy
  • vaastu_shastra
  • tantra_yoga
  • yoga
  • other
Uguns rituāls aizsardzībai
02
Apr

Uguns rituāls aizsardzībai

Sākuma datums:
April 02, 2013
Beigu datums:
April 02, 2013
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Skolas iela 31, Rīga, Latvia

Dzīvojam mēs sociālā vidē. Mums ir apkārt cilvēki – tuvākie, radi, draugi, paziņas, kolēģi, garāmgājēji, blakussēdētāji utt. Ir cilvēki ar ko mums ir patīkami atrasties kopā un ir tādi ar ko nav. Un ne vienmēr mēs varam izvēlēties vietas un cilvēkus ar ko būt kopā. Kā, piemēram, darbā vai sabiedriskajā transportā. Gadās, ka kādam skauž mūsu veiksme, kāds tur ļaunu prātu par vecām darbībām, vēl kāds vij intrigas. Un, gadījumā, ja mēs paši neesam pietiekami spēcīgi, tad šādi cilvēki, to apzinoties vai nē, “barojas” no mums.
Pavisam cita kategorija ir dažādas smalkās pasaules būtnes. Ja mēs zinām, ka ne visi uz Zemes dzīvojošie miljardi ir pozitīvi noskaņoti, tad, kāpēc, lai tās neskaitāmās būtnes, kas dzīvo ārpus fiziskās pasaules, būtu tikai mums labvēlīgas. Ir daudz garu un spoku (tā vienkāršības pēc apzīmēšu visas tās būtnes, kuras ir palikušas pa vidu starp dzīvo un mirušo pasauli), kuras dažādu iemeslu pēc nevar atrast jaunu inkarnāciju ne šeit uz Zemes, ne citās pasaulēs. Tie var būt cilvēki, kuri izdarījuši pašnāvību, kuri miruši straujā vardarbīgā nāve un neapzinās to, tie var būt cilvēki, kuriem ir palikusi ļoti spēcīga pieķeršanās kaut kas šeit uz Zemes. Un viņi meklē iespēju “baroties”, izmantot kāda prānu jeb enerģiju, palietot kāda ķermeni, atrast kādu ar ne visai spēcīgi nostiprinātu apziņu ko izmantot par mediju. Šādu būtņu darbības rezultātā cilvēks jūtas noguris, bez spēka, neskaidrība un trakākajā gadījumā galvā parādās “balsis”.
Lai nostiprinātu aizsardzību pret gan fiziskajā, gan smalkajā pasaulē darbojošos enerģiskajiem vampīriem, mēs veiksim uguns rituālu aizsardzībai.

Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Dalība: 6

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
29595956
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_chakra
ze k