Other

Sireall

  • tantra_yoga
  • other
  • kundalini_yoga
  • numeralogy
  • vaastu_shastra
  • tantra_yoga
  • yoga
  • other
Maithuna. Tantriskais sekss un apziņas transformācija
15
Dec

Maithuna. Tantriskais sekss un apziņas transformācija

Sākuma datums:
December 15, 2012
Beigu datums:
December 15, 2012
Sākuma laiks:
10:30
Beigu laiks:
12:00
Vieta:
Skolas iela 31, Rīga, Latvia

Ir daudz dzirdēts un runāts par tantru. Par kopīgo elpošanu, grupveida savienošanos utt. Ar Maithunu tam ir maz sakara. Maithuna ir tantrisko zināšanu sastāvdaļa. Tantras ir atsevišķa sadaļa vēdiskajās zināšanās, kas nodarbojas tieši ar Šakti jeb enerģijas izmantošanu apziņas transformācijā. Un spēcīgākā enerģija katrā cilvēkā ir Kundalīnī, kas izpaužas seksuālajās attiecībās. Seksa laikā tiek ģenerēts vislielākais enerģijas daudzums.  Tikai, nezinot ko ar to darīt, mēs to izkaisām vējā. Maithuna ir zinātne par to kā saglabāt šo enerģiju, kā palielināt to, ka izmantot to apziņas transformācijā. Nemaz nerunājot par to, ka  Maithunas prakse absolūti maina sievietes un vīrieša attiecību kvalitāti, un palīdz abiem sasniegt pavisam citus baudas līmeņus. Tādā veidā tiek realizēts viens no 4 dzīves mērķiem – Kama – maksimālās baudas gūšana dzīvē. Praktizējot Maithunu Jūs uz visiem laikiem atrisināsiet attiecību jautājumu.

Bieži vien jautā, kāda jēga apgūt Maithunu, ja dzīvo viena pati / viens pats un šobrīd nav nopietnu attiecību. No vienas puses, lai varētu praktizēt Maithunu, būs pašai / -am ar sevi vispirms jāpastrāda. No otras puses, tā kā mūsu dzīve ir mūsu apziņas atspulgs, tad līdz ar to pēc Maithunas apguves dzīvē ienāks cilvēks, kurš, vai nu pārzina Maithunu vai arī, kurš būs gatavs to apgūt.

Kopā tas būs 6 – 8 lekciju kurss, kura laikā izstāstīšu kas ir Maithuna, kā tai sagatavoties, ko darīt, ko nedarīt, utt.

Lai piedalītos šajā kursā, lūgums pieteikties pa e-pastu: lapins.kristaps@gmail.com

Kursa cena: Ls 150, pāriem – 250.

p.s. maksāt var arī pa daļām

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
29595956
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_chakra
ze k