Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_941422_10152230689220016_1640655379_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Labklājības īstā nozīme

“Nevaicā, ko pasaulei šai vajag.

Meklē to, kas dzīvu dara tevi.

Uzmeklē un dari to.

Jo pasaulei šai dāvana vislabākā,

ir cilvēki, kas jūtas dzīvi.”

Hovards Turmans

Atrodi kaut ko, ko tev patiešām patīk darīt un dari to katru dienu.  Atrodi kaut ko, kas tev „nāk” viegli, bez piepūles, dabiski, tev pašam nesaspringstot. Kaut ko, kas liek tev justies vibrējoši dzīvam, kaut ko, kas tevi pilnībā iesūc, kaut ko, kas liek tev aizmirst pagātni un nākotni, nastu, ko mēģina uzkraut ego, kaut ko, kas liekas patiess tava paša būtībai, kaut ko, kas piešķir jēgu tavai dzīvei, kaut ko, kas pilns ar dziļām sajūtām. Atrodi un dari to. Dari to katru dienu. Atrodi veidu, kā tas atdzīvinās tavu dzīvi un visas tās izpausmes. Atceries, kad tu fokusējies uz mērķi, tu pat nepamani ceļojumu līdz tam, kas patiesībā ir visa tava dzīve. Patiesais apmierinājums, neatnāks kaut kad nākotnē, kad tu gaidīsi uz to. Patieso apmierinājumu sniedz zināšana, kas tu esi šodien. Esi tas un dzīvo tā - tas ir vienīgais ceļš, kas ved pie nākotnes.

Jā, protams, parādīsies arī bailes un šaubas “BET” un “NEVAJADZĒTU” un “ES TO NEVARU”. Bet šīs bailes tu vari sagaidīt, apskaut un integrēt. Jā, prāts teiks “ar to tu neko nenopelnīsi” un prāts teiks “tajā nav nekādas drošības” un, protams, prāts teiks “tu padarīsi sevi par muļķi”, prāts teiks “tu salaidīsi visu dēlī” un prāts teiks “ko pārējie par tevi padomās” un prāts teiks vēl daudz dažādu lietu.  Tas ir tāpēc, ka prāts vēlas tikai to, ko tas pazīst un ko tas var prognozēt.  Prāts baidās no pārmaiņām, tas baidās no nāves. Bet zini, ka tu neesi tavs prāts. Prātam ir visas tiesības teikt, ko vien tas vēlas, bet tam nav kontroles pār bezgalīgo Tevi. Bailes nav šķērslis, pretošanās nespēj apturēt neapturamo straumi, kas radījusi galaktikas, kas dod impulsu putniem dziedāt.  Jā, prāta iebildumi un nepatika ir vērsti pret izmaiņām. Bet izmaiņas ir lietu dabā, tās nav ienaidnieks.  Dzīve, kas dzīvota pilnasinīgi, kaut arī noslēgusies ar karalisku sagrāvi, ir viennozīmīgi pārāka pār dzīvi, kas dzīvota „pa pusei”, lai arī noslēgusies ar tukšiem panākumiem un nedzīviem nemīlētas naudas kalniem.

Starp citu, kas gan ir panākumi? Tas nebūt nav tas, cik daudz naudas ir tavas bankas rēķinā – to šobrīd mēs esam sapratuši. Tie nav sasniegumu un apbalvojumu saraksts, tie nav pilna siena ar sertifikātiem uz tava vārda, tie nav tavu klientu vai sekotāju skaits. Tie ir liesma tavā saules pinumā, tie dabiski, vienā mirklī nāk no pašas sirds dziļumiem. Nāk tieši šajā mirklī, nevis  iebirs tavā kabatā kaut kad nākotnē.

Tie ir absolūta pielāgošanās tavai dzīvei, tam kas tu patiesībā esi. Tie nozīmē darīt to, ko tu mīli darīt. Mīli to tik stipri, ka tev nav citas izvēles kā darīt to. Mīli to tik stipri, ka pasaulīgā atzinība ir pilnīgi otršķirīga, arī pat tad ja tā plūst absolūtā pārpilnībā. Panākumi -  ir būt pilnīgā līdzsvarā ar to, kas tu esi. Panākumi ir  dzīvot šajā līdzsvarā un tad tu sapratīsi, kas ir īstā labklājība, tāpat kā toreiz, kad biji jauns un traks un vēl nezināji, kā pielāgoties, vēl nezināji,  ka no izgāšanās ir jābaidās.

Mēs jaucam ienākumus ar labklājību, panākumus ar statistiku. Un daudzi cilvēki tagad dzīvo tikai ienākumu un statusa pēc. Bet tie ir tukši ienākumi. Ienākumi, kurus vājā bailes un pazušanas riski, ienākumi, kuri ir atkarīgi no nekontrolējamiem ārējiem faktoriem.

Dari to, ko tu mīli, nomirsti dzīvei un tu iepazīsi īsto labklājību, daudz tālāk  aiz peļņas, labklājību, kuru nevar nopirkt ne ar kādu peļņu un kuru nevar iznīcināt nekādi peļņas zudumi.

Prāts, kas darbojas peļņas un zaudējumu karaļvalstī, mākslīgi rada laiku un vietu bailēm par iespējamu naudas, paštēla vai drošības zaudējumu un vienmēr ilgosies pēc aizvien lielākas peļņas. Atpazīstot un atzīstot bailes un alkatību, nepadari tos par saviem ienaidniekiem.  Vienkārši fokusējies uz savu labklājību, uz cilvēku, kas ap tevi,labklājību. Fokusējies uz to, ko tu mīli, uz savu patiesību. Neļauj nekam un nevienam vienkārši uzrasties un izturēties necienīgi pret tavu dziļāko aicinājumu, pret to, kas ir tavs īstenais ceļš.

Dari to, kas tev patīk bez traucējumiem un traucētājiem. Jā,-  tu vari pazaudēt, to, kas tev ir, vai to, par ko esi domājis, ka tas ir tavs. Tev varētu būt mazāk naudas kā iepriekš. Tu varētu saņemt kritiku un pat izsmieklu no apkārtējiem. Tas ir iespējams. Bet tu būsi pilnīgā līdzsvarā ar savu dzīvi. Tu būsi atvērts dažādām iespējām, negaidītai palīdzībai, kas parādās šo ceļu ejot, emailiem un zvaniem no nekurienes. Tu būsi atvērts tam, ka tev nepieciešamie apstākļi un cilvēki parādīsies tavā dzīvē tieši vajadzīgajā laikā. Tas, kas tev nav vajadzīgs, tajā pašā laikā arī pazudīs. Tu iemācīsies dzīvot ne pēc prāta un tā izdomāto stāstu grafika, bet pēc tevis paša iekšējā plāna, komētu un zvaigžņu plāna, kas nes sevī dziļu mieru un īstu apmierinātību.

Tu tik ļoti mīlēsi to, ko tu dari, ka pilnībā pazaudēsi bailes no naudas trūkuma, šīs bailes nomainīs ticība. Un no šīs ticības auglīgās izaugs pietiekami daudz naudas , vai vismaz iztikas līdzekļu, vai vismaz ļaušanās tikt balstītam, kamēr tu atradīsi pats savu ceļu. Pilnīgi negaidītos veidos parādīsies atbalsts, kaut kādā veidā notiks savienojumi, parādīsies īstie cilvēki un apstākļi, lietas sāks plūst  - tai skaitā arī nauda, ja tas ir tas, par ko tu uztraucies. Nauda ir enerģija, tāpat kā viss cits ir enerģija.

Varbūt sākumā tas nāks ne tik ātri. Varbūt ne pēc grafika, kādu gribētos tavam prātam. Bet tas nāks pašā īstākajā laikā. Svarīga ir plūsma nevis iznākums. Tu iemācīsies pacietību un ticību. Un tu iemācīsies iegūt draugus bez jebkādām šaubām. Iespējams, tu teiksi: „ tas nav iespējams, tas beigsies ar izgāšanos”,  bet tu nekad to neuzzināsi,  kamēr nepamēģināsi.  Darot to, ko tu mīli, tu vari iegūt labu iztikas līmeni. Tu pat vari būt pārticis. Tas ir iespējams. Citiem, jau pirms tevis, tas ir izdevies. No tā, ko dzīve tev dos, tu spēsi dot atpakaļ tik daudz, cik tu pat nevari  iedomāties. Un labklājības cikls turpināsies un turpināsies.

Jā, varbūt, man nav taisnība. Varbūt tā ir vēlmjpilna domāšana, jaunās pasaules niekkalbības, nepieauguša cilvēka vāvuļošana, kas nāk no smiltīs iebāztas galvas, varbūt tie ir piepildījuma apsolījumi par jau esošo. Varbūt tavas bailes un šaubas ir apstiprinājušās. Varbūt tu pilnībā  esi iestrēdzis savā dzīvē, kuru tu dzīvo pašlaik, bez cerības un izejas. Bet, iespējams, arī nē.

Šis „varbūt”, šīs šaubas salauž visas citas iespējamības.  Tik daudzi cilvēki atsakās spert soli uz priekšu, tā vietā ļaujot bailēm, šaubām un attaisnojumiem, atsakās valdīt pār savām dzīvēm un turpina sašaurināt sev doto bezgalīgumu. Un tad tas, kas paliks, būs  kauns, rūgtums, nožēla un kosmiska vainas sajūta par niecību un izniekoto potenciālu. Paliks vārgas cerības uz citu dzīvi, paliks neizmērojamas gaidas uz ārējiem apstākļiem, kas atnāks un kaut ko mainīs. Mēs vainojam visu un visus par savu iestrēgšanu uz vietas, par savu atteikšanos un iekšējo noliegumu (ko mēs prasmīgi pārdēvējam par nespēju). Mēs vainojam savus gēnus, ķīmiskos procesus savās smadzenēs, savu garīgo piederību, savu karmu, savu personību, savus vecākus, ekonomiku, valdību, laika apstākļus, planētu stāvokli, vēsturi, savus aizspriedumus par to, kas varētu notikt. Līdzko vainošanas spēle ir sākusies, tai vairs nav beigu. Bet šajā spēlē nav nekāda prieka.

Man ir nācies iepazīt cilvēkus, kas savas dzīves pēdējās nedēļās bija atklājuši kaut ko, kur viņi var sevi lieliski izpaust, kaut ko, kas liek viņu sirdīm dziedāt – iespēju nomirt skaisti. Nomirt veidā, kas var iedvesmot citus cilvēkus. Ļaut miršanas procesam būt transformējošam un dzīvi mainošam. Pēdējās savas dzīves nedēļās viņi izjuta absolūtu labklājību. Viņi atdeva sevi pilnībā tam, ko tie mīlēja, bez peļņas vai atdeves gaidām. Nekad nav attaisnojumu. Mēs vienmēr varam uzsākt kautko. Dažreiz pat zinot, ka mēs negribam spert šo pirmo soli. Dažreiz pat nezinot, ko mēs gribam, bet dodot sev laiku un vietu pētīt un atrast to. Tas ir  augstākās inteliģences ceļš un drosme pati par sevi.

Šeit nav nekādu pavēļu, vai „tev vajadzētu” padomu. Es nestāstu jums, kā dzīvot vai, ko darīt. Tā visa pasaulē jau ir pietiekoši. Es jums var dot vien mazītiņu ielūgumu pats no sevis kā no cilvēka, kas nogājis šo ceļu. Es varu dot jums mīlošu atgādinājumu atvērt savu bezgalīgo Es, atbrīvot sirdi, dziedāt, dejot un radīt. Esi tas, ko vienmēr esi jutis – esi pati dzīve, pilna ar radošo potenciālu, kas ir gatavs uzsprāgt kā Lielais Visuma Sprādziens, potenciālu, kas rakstīs brīnumainus stāstus uz tavas sirds sienām, potenciālu kas ir spēcīgs un tajā pašā laikā tik liegs, lai izjustu vissmalkākās sajūtas.

Dzīvo dzīvi, ko tu mīli, tāpēc, ka tev varbūt ir tikai šodiena un neviens cits nedzīvos to tavā vietā, kamēr tu būsi jau noguris gaidīdams kautko rīt.

 

Džefs Fosters

Mīļš paldies par tulkojumu Ivetai Kūliņai :)

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_sparkler-677774_1280
Prāts & psiholoģija

Trīs līdzekļi pret bezpalīdzību

Piecdesmit gadus atpakaļ amerikāņu psihologs Martins Seligmans (Martin Seligman) gāza visus priekštatus par mūsu brīvo gribu. Seligmans ...

340
17. novembrī, 2018
Library_page_qx3aeg_vn9w
Vīrietis & sieviete

Attīstības posmi vīrieša un sievietes attiecībās

Attiecības gandrīz vienmēr ir sarežģīts process. Lai kā mēs necenstos, mums nākas sastapties gan ar savām bērnības traumām, gan nepiepild...

9110
9. aprīlī, 2016
Library_page_screen_shot_2018-11-04_at_19.58.21
Emocijas

Ejiet jaunus ceļus un vecie aizaugs

Apzinātības prakse uz mūsu apziņu darbojas tāpat kā svaigi pavasara zaļumi uz mūsu ķermeni, teica lieliskā terapeite Emīlija Nagoski. Ie...

1118
4. novembrī, 2018
Library_page_dalailama
Būdisms

Cilvēka pieeja pasaules mieram

Viņa svētība Dalailama:   Liksim lietā mūsu kopīgās cilvēciskās vērtībās Lai atjaunotu cilvēka vērtības un sasniegtu ilgstošu laimi, j...

306
31. oktobrī, 2018
Library_page_nature-845849_1280
Zaļā Planēta

Mēs esam daļa no zemes, un tā ir daļa no mums

Indiāņu virsaiša Sietla runa 1854. gadā. Varenais Virsaitis no Vašingtonas informē, ka grib nopirkt mūsu zemi. Turklāt Varenais Virsaiti...

349
28. oktobrī, 2018
Library_page_____________
Apzinatība

Ieklausieties noslēpumainajā

Ieklausieties noslēpumainajā; nenoliedziet to. Nesteidzieties apgalvot, ka tas nepastāv. Visi apziņas cilvēki, kuri staigājuši pa Zemi, t...

3560
16. martā, 2017
Library_page_fantasy-3668208_1280
Vīrietis & sieviete

Sievietes briedums

Sieviete, kura ir iepazinusi sevi un iemācījusies sevi mīlēt, sāk dzīvot pasaulē pavisam citādāk. Tā, kura ir pieņēmusi un iemīlējusi sav...

3643
16. oktobrī, 2018
Library_page_6634148917_3908214848_b
Attiecības

Mīlestība un kāpēc tā sāp

Mīlestība ir sāpīga, jo tā atver ceļu uz svētlaimi. Tā ir sāpīga, jo tā pārveido. Mīlestība ir mutācija, pārmaiņas. Katra transformācija ...

6191
6. oktobrī, 2015
Library_page_photomontage-3351307_1280
Sabiedrība

Visu dzīvo radību labā...

Cik es esmu Tev pateicīga, ka Tu nepiederi to vīriešu skaitam, kuri krāj mantu, izmantojot citu cilvēku darbu. Cik es esmu pateicīga, ka ...

5667
7. decembrī, 2015
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

17384
4. jūlijā, 2016
Library_page_woman-3599869_1280
Emocijas

Negatīvas emocijas: pieņem, saproti un piedzīvo

Kādēļ negatīvas emocijas tik ilgi “neatlaiž”? Šis jautājums bieži tiek uzdots konsultācijās. Tam ir daudz iemeslu, taču bieži vien tas ir...

1557
2. oktobrī, 2018
Library_page_apska_viens
Attiecības

Apskāvienu alķīmija

Kamēr neapskausi cilvēku, ir grūti dažreiz saprast, kā jūs attiecaties viens pret otru – kā mīļotie cilvēki, draugi vai radinieki? Katru ...

1226
26. septembrī, 2018
Library_page_theravada-buddhism-1769592_1280
Pašizziņas prakses

Apzinātības aksiomas

Čarlza Tarta intervija ar Šinzenom Jang   Čarlzs Tarts – psiholoģijas doktors, izcils apziņas un tās patiesā stāvokļa pētniecības zināt...

1692
22. septembrī, 2018
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

4778
22. jūnijā, 2017
Library_page_pra_ts_un_psiholog_ija
Prāts & psiholoģija

Aiziet - dažreiz tas ir labākais, ko jūs varat izdarīt

“Ja tu kādreiz pamanīsi sevi nepareizā stāstā, ej prom” – Mo Villems Tev ir tiesības aiziet no jebkuras situācijas, kurā tu sevi neredzi...

5551
8. septembrī, 2018
Library_page_img_3635
Attiecības

Apzinātas partnerattiecības kā jaudīgs pašizaugsmes veids

No žurnāla "Taka" 2018.g. jūnija numura. Sagatavoja Ilze Ulmane-Rudakova, psiholoģe apmācībā, sistēmfenomenoloģiskās metodes un holodi...

2427
5. septembrī, 2018
Library_page_old-woman-574278_1280
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

5827
26. oktobrī, 2016
Library_page_bird-3060888_1280
Darbs ar traumām

Tu tiec atbalstīts

Daudzas no mūsu trauksmēm, īpaši tās, kas ir saistītas ar naudu un attiecībām, rodas no divām zemapziņas bailēm: 1 – “es neesmu pašpieti...

917
30. augustā, 2018
Library_page_apzina_ta_s_attieci_bas
Attiecības

Par attiecībām, apzinātību un mīlestību

Pirms neilga laika Mīlestības Skolu uzrunāja sieviešu (ģimenes) žurnāls “Ieva” un uzdeva mums dažus jautājumus par apzinātām partnerattie...

3206
27. augustā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=Cetg4gu0oQQ
Vīrietis & sieviete

Why I'm done trying to be "man enough"

Justin Baldoni wants to start a dialogue with men about redefining masculinity -- to figure out ways to be not just good men but good humans. In a warm, personal talk, he shares his effort to reconcile who he is with who the world tells him a man should be. And he has a challenge for men: "See if you can use the same qualities that you feel make you a man to go deeper," he says. "Your strength, your bravery, your toughness: Are you brave enough to be vulnerable? Are you strong enough to be sensitive? Are you confident enough to listen to the women in your life?"

501
26. augustā, 2018
Library_page_erich_fromm_1974
Prāts & psiholoģija

Ja jūs cilvēkiem pajautāsiet, kas ir paradīze, viņi teiks, ka tas ir lielveikals

Publicējam interviju ar Ēriku Frommu no arhīva materiāliem, kurā vācu psihologs stāsta par XX gadsimta sabiedrības slimībām, personības p...

750
20. augustā, 2018
Library_page_whisper-408482_1280
Attiecības

Dziļas mīlestības būtība

Leģendārais dzenbudisma skolotājs Thiķ Ņat Haņs par to, ka mīlēt, pirmkārt, nozīmē saprast otru cilvēku. 1. Ja ūdens krūzē izšķīdināsiet...

12087
28. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1935
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

2066
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2686
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2898
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

2282
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2382
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2797
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2786
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

3184
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

3000
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3460
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3585
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3637
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
3323
9. janvārī, 2017