Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_17086_509306912427599_907619258_n Square81_10640_554866707896864_2057411988_n

Enerģētiskās piesaistes

Kas ir enerģētiskā piesaiste?

Piesaiste – enerģētiskais kanāls, kas rodas cilvēkam mijiedarbojoties ar citiem cilvēkiem, objektiem vai egregoriem. 

Norobežosim divus jēdzienus: enerģētiskais kanāls un enerģētiskā piesaiste. Tas nav viens un tas pats.

Enerģētiskie kanāli rodas komunicējot diviem cilvēkiem, pa šiem kanāliem notiek abpusēja enerģiju maiņa. Cilvēks nevar izdzīvot bez enerģētiskās saites ar citiem cilvēkiem, citādi tiks traucēti cilvēka dabiskie procesi.

Piesaiste  — tas arī ir kanāls, bet šeit mēs saskaramies ar enerģētiskajiem traucējumiem.

Piesaiste tiek balstīta uz cilvēka atkarību no kāda vai kaut kā, bet tas, savukārt, ir pret Dieva Likumu, kurā tiek teikts: katrs cilvēks ir brīvs.

Enerģētiskā piesaiste ir bīstama ne tikai  ar to, ka apstājas attīstība, bet arī ar to, ka veikls manipulators caur šo piesaisti var izsaukt negatīvas emocijas, kuru izcelšanos būs grūti noteikt.

Dzīves laikā ik katrs rada sev enerģētiskās piesaistes, citreiz pat nenojaušot par to, cik ļoti tas sarežģī mūsu ikdienu. Šīs piesaistes neļauj mums pilnvērtīgi attīstīties. Bet bez attīstības cilvēks degradējas.

Piesaistes rašanās iemesls ir Dievišķo Likumu neievērošana.  Negatīvās emocijas formē piesaisti pēc atbilstošām čakrām:

Muladhara (pamata čakra) — bailes, agresija.

Svadhistana (dzimuma čakra) — miesas kārība, uzmācīga ideja.

Manipura (nabas čakra) — pakļaušanās varai vai tiekšanās pēc tās.

Anahata (sirds čakra) — mīlestība un naids.

Višudha (kakla čakra) — tieksme pašrealizēties.

Adžna (pieres čakra) — pieķeršanās principiem un direktīvām, tam , ko cilvēks uzskata par patiesību.

Sahasrara (vainaga čakra) — piesaiste egregoriem.

 

Piesaistes veidi:

žēlastība, vēlme palīdzēt, glābt. Daudzi uz to uzķeras.  Uzskatot, ka viņš dara labu darbu, cilvēks var gadiem ilgi barot šādu enerģētisko liekēdi, pie tam domājot, ka bez viņa atbalsta otrs neizdzīvos. Tās ir parazītiskas attiecības.

Aizvainojums. Šīs jūtas tiek uzskatītas par vienām no spēcīgākajām, tām ir negatīva ietekme uz veselību. Aizvainotais cilvēks atkal un atkal domās atgriežas pie pāridarītāja, tādā veidā dāsni dodot tam savu enerģiju.

Atriebība, vēlme pierādīt savu taisnību. Grūti aizmirst un atlaist cilvēku, ja visu laiku galvā grozās atriebības plāns, ja visu laiku iedomājies, ko viņam teiksi, kāda viņam tad būs sejas izteiksme utt.

Vainas apziņa. Tā ir agresija, kas vērsta pret sevi pašu, tādējādi nedodot sev iespēju kļūdīties. Vainas apziņa — neproduktīva emocija, jo cilvēks nevis labo izdarīto, bet nodarbojas ar paššaustīšanu.  Indivīds, kurš jūtas vainīgs kāda priekšā, bieži domā par to, kā izlūgties piedošanu un ko izdarīt, lai mazinātu savu vainu. Rezultāts – cieša piesaiste.

Materiālie zaudējumi. Neatdots parāds sasaista divus cilvēkus uz ilgu laiku, turklāt, jo lielāka summa, jo ciešāka piesaiste. Lai gan tam, kurš ir aizdevis, ir izeja: domās atvadīties no savas naudas, it kā tā būtu pazaudēta, un no sirds piedot parādniekam. Var iedomāties, ka tā nauda tika parādniekam uzdāvināta. Parādnieka situācija ir sarežģītāka, lai kā viņš necenstos, viņš nevarēs aizmirst to, kuram viņš ir parādā. Vienīgais veids, kā tikt vaļā no piesaistes — atdot parādu vai atstrādāt to. Laupīšana, zādzība, krāpniecība — arī rada piesaistes starp noziedznieku un upuri. Izeja: atbrīvoties no pieķeršanās naudai un lietām.

Atbildības sajūta, ka ir jāatmaksā par sniegto pakalpojumu. Arī šajā situācija ir parāda sajūta, tikai tas ir nemateriāls. „Tagad es esmu tavs parādnieks”, — tā sakot, mēs radam spēcīgu piesaisti. Parāds ir jāatdod, bet šeit mēs aizmirstam, ka otrs cilvēks labprātīgi ir izdarījis kaut ko labu priekš mums. Šādās situācijās pietiek ar to, ka esi no sirds pateicies devējam.

Cilvēki dzīvo kopā, lai gan principā viņi ir svešinieki, bet nekādi nespēj virzīties uz priekšu, jo ir sasaistīti viens ar otru. Vai arī viens no partneriem jau sen ir pāraudzis šīs attiecības, viņam vajag virzīties uz priekšu, bet otrs neļaujam viņam attīstīties. Kas šajā gadījumā baro sasaisti? Pieradums, pienākuma apziņa, rūpes par bērniem, pieķeršanās kopīgi iegūtajai mantai, žēlums pret partneri (kā viņš bez manis). Viss, kas ienāk prāta, bet ne mīlestība.

Vajadzība pēc otra cilvēka, atkarība, kaisle, greizsirdība utt. Cilvēks visu laiku domā par savas iekāres objektu, sapņo par viņu,  vēloties iegūt viņu. Cilvēks kļūst kā bērns, kuram netiek dota kārotā rotaļlieta. Viņš pieprasa tikai to un neredz neko apkārt. Nejauciet to ar mīlestību. Mīlestība neiegrožo cita cilvēka brīvību.

Neatbildēta mīlestība. Tā ir mūžīga smalko matēriju struktūra, kas var spēcīgi sagraut cilvēka veselību, izsūcot visu dzīvības sulu. Šāds stāvoklis nogurdina gan to, kurš mīl, gan to, kuru mīl. Tā ir spēcīga vampīriska piesaiste. Turklāt cilvēks nevar izveidot jaunas attiecības, jo visa enerģija aiziet tam, pret kuru ir vērstas šīs mīlestības jūtas.

Vecāku piesaiste. Bieži vien vecāki (it īpaši mātes)  cenšas pilnībā kontrolēt savu bērnu, ar savu uzmanību un rūpēm smacējot bērna attīstību. Te nav runa par mīlestību, tā ir atkarība un vēlme pakļaut sev otru personību. Sekas var būt visai nepatīkamas. Vai nu bērns atradīs sevī spēkus atbrīvoties no šīs piesaistes, kas var beigties ar pilnīgu kontaktu pārtraukšanu ar vecākiem, vai nu kļūs par nepilnvētīgu personību. Piemēram, ja māte nepieņem savu dēlu pusaudža vecumā kā neatkarīgu personību un nepalaiž viņu, tad viņas enerģija spēcīgi bloķē dēla pamata čakras, kas vēlāk rada dažādas neveiksmes pieauguša vīrieša dzīvē. Sievietei ir jāpievērš uzmanība savām attiecībām ar tēvu. Lai gan jāsaka godīgi, ka piesaiste starp meitu un tēvu sastopama daudz retāk, nekā piesaiste starp māti un dēlu.

Savu patieso jūtu pret otru cilvēku slēpšana un apspiešana. Vienmēr ir jāieklausās savā sirdsbalsī, atmetot stereotipus un svētulību. Dažreiz cilvēki, jūtot mīlestības jūtas pret otru, slēpj to, baidoties izrādīties stulbi, smieklīgi vai tikt atraidītam, vai vienkārši tamdēļ, ka „ tā ir pieņemts” vai „es neesmu tāda”. Mīlestību ir jādod uz āru - dot, teikt otram, cik viņš ir labs, kā tu viņu cieni.

 

***

Ko tad darīt, ja jūti, ka tev ir kāda no šīm piesaistēm un ir vēlme no tās atbrīvoties? Lai to izdarītu, ir vajadzīgs apzināties, ar kurām savām emocijām jūs radat un barojat šo situāciju. Ir nepieciešams atbrīvoties no savām negācijām, pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, piedot viņam un ar mīlestību atlaist. Pēc tam var atbrīvoties no piesaistes.

Atbrīvošanās no piesaistes nenozīmē atbrīvoties no enerģētiskās saites. Atbrīvojoties no piesaistes, mēs nepārstājam viens otru mīlēt! Mēs iegūstam brīvību un dodam brīvību otram, atzīstot, ka viņam ir tiesības pašam rīkoties ar savu dzīvi. Tā arī ir absolūtā mīlestība.

Var mīlēt visu, ko mēs mīlam un būt brīvam no piesaistes tam...

Йога Портал

 

*** No krievu valodas tulkoja Lolita Laizāne

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_fantasy-3668208_1280
Vīrietis & sieviete

Sievietes briedums

Sieviete, kura ir iepazinusi sevi un iemācījusies sevi mīlēt, sāk dzīvot pasaulē pavisam citādāk. Tā, kura ir pieņēmusi un iemīlējusi sav...

69
16. oktobrī, 2018
Library_page_6634148917_3908214848_b
Attiecības

Mīlestība un kāpēc tā sāp

Mīlestība ir sāpīga, jo tā atver ceļu uz svētlaimi. Tā ir sāpīga, jo tā pārveido. Mīlestība ir mutācija, pārmaiņas. Katra transformācija ...

5956
6. oktobrī, 2015
Library_page_photomontage-3351307_1280
Sabiedrība

Visu dzīvo radību labā...

Cik es esmu Tev pateicīga, ka Tu nepiederi to vīriešu skaitam, kuri krāj mantu, izmantojot citu cilvēku darbu. Cik es esmu pateicīga, ka ...

5521
7. decembrī, 2015
Library_page_shutterstock_145507243
Prāts & psiholoģija

Mēs esam tas, ko mēs domājam

Mūsu bezgalīgais Visums ir milzīgs enerģētiskais tīkls, kurā absolūti viss un pilnīgi visi ir savienoti enerģētiskā līmenī. Eksistē tikai...

17227
4. jūlijā, 2016
Library_page_woman-3599869_1280
Emocijas

Negatīvas emocijas: pieņem, saproti un piedzīvo

Kādēļ negatīvas emocijas tik ilgi “neatlaiž”? Šis jautājums bieži tiek uzdots konsultācijās. Tam ir daudz iemeslu, taču bieži vien tas ir...

1416
2. oktobrī, 2018
Library_page_apska_viens
Attiecības

Apskāvienu alķīmija

Kamēr neapskausi cilvēku, ir grūti dažreiz saprast, kā jūs attiecaties viens pret otru – kā mīļotie cilvēki, draugi vai radinieki? Katru ...

1103
26. septembrī, 2018
Library_page_theravada-buddhism-1769592_1280
Pašizziņas prakses

Apzinātības aksiomas

Čarlza Tarta intervija ar Šinzenom Jang   Čarlzs Tarts – psiholoģijas doktors, izcils apziņas un tās patiesā stāvokļa pētniecības zināt...

1578
22. septembrī, 2018
Library_page_universe-voie-lactee-
Apzinatība

Rūpējoties par drošību, mēs zaudējam iespēju atvērties

Ja Tu paslēpsi ziedu istabā, lai tam nepiekļūst ne saule, ne jelkāda vēja plūsmiņa, tad, iespējams, Tu domā, ka esi to pasargājis. Taču š...

4660
22. jūnijā, 2017
Library_page_pra_ts_un_psiholog_ija
Prāts & psiholoģija

Aiziet - dažreiz tas ir labākais, ko jūs varat izdarīt

“Ja tu kādreiz pamanīsi sevi nepareizā stāstā, ej prom” – Mo Villems Tev ir tiesības aiziet no jebkuras situācijas, kurā tu sevi neredzi...

5434
8. septembrī, 2018
Library_page_img_3635
Attiecības

Apzinātas partnerattiecības kā jaudīgs pašizaugsmes veids

No žurnāla "Taka" 2018.g. jūnija numura. Sagatavoja Ilze Ulmane-Rudakova, psiholoģe apmācībā, sistēmfenomenoloģiskās metodes un holodi...

2308
5. septembrī, 2018
Library_page_old-woman-574278_1280
Ķermenis & veselība

Kad tu kļūsti caurredzams

Kad tu sāki uzmanīgi vērot vecākus ļaudis, tu uzzināji, kas tevi biedē – viņi nevar noslēpties. Skatoties uz tevi, nepateiksi, cik dienas...

5727
26. oktobrī, 2016
Library_page_bird-3060888_1280
Darbs ar traumām

Tu tiec atbalstīts

Daudzas no mūsu trauksmēm, īpaši tās, kas ir saistītas ar naudu un attiecībām, rodas no divām zemapziņas bailēm: 1 – “es neesmu pašpieti...

817
30. augustā, 2018
Library_page_apzina_ta_s_attieci_bas
Attiecības

Par attiecībām, apzinātību un mīlestību

Pirms neilga laika Mīlestības Skolu uzrunāja sieviešu (ģimenes) žurnāls “Ieva” un uzdeva mums dažus jautājumus par apzinātām partnerattie...

3095
27. augustā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=Cetg4gu0oQQ
Vīrietis & sieviete

Why I'm done trying to be "man enough"

Justin Baldoni wants to start a dialogue with men about redefining masculinity -- to figure out ways to be not just good men but good humans. In a warm, personal talk, he shares his effort to reconcile who he is with who the world tells him a man should be. And he has a challenge for men: "See if you can use the same qualities that you feel make you a man to go deeper," he says. "Your strength, your bravery, your toughness: Are you brave enough to be vulnerable? Are you strong enough to be sensitive? Are you confident enough to listen to the women in your life?"

394
26. augustā, 2018
Library_page_erich_fromm_1974
Prāts & psiholoģija

Ja jūs cilvēkiem pajautāsiet, kas ir paradīze, viņi teiks, ka tas ir lielveikals

Publicējam interviju ar Ēriku Frommu no arhīva materiāliem, kurā vācu psihologs stāsta par XX gadsimta sabiedrības slimībām, personības p...

661
20. augustā, 2018
Library_page_whisper-408482_1280
Attiecības

Dziļas mīlestības būtība

Leģendārais dzenbudisma skolotājs Thiķ Ņat Haņs par to, ka mīlēt, pirmkārt, nozīmē saprast otru cilvēku. 1. Ja ūdens krūzē izšķīdināsiet...

11939
28. jūnijā, 2016
Library_page_bcf1358808ef60e07745025dcd7f0141
Ķermenis & veselība

Kā elpošanas ritms ietekmē atmiņu un bailes

Ziemeļrietumu medicīnas universitātes zinātnieki pirmo reizi ir atklājuši, ka elpošanas ritms cilvēka smadzenēs rada elektrisku aktivitāt...

5056
21. martā, 2017
Library_page_girl-447701_1280
Bērni & vecāki

Separācija no vecākiem

Separācija nav vienpusējs process, bet bieži vien mēs daudz runājam par vecākiem kuri nav gatavi, nespēj, kuri tur un nelaiž vaļā. Par ma...

2114
7. augustā, 2018
Library_page_girl-2436545_1280
Prāts & psiholoģija

Sevis nepieņemšana – garīgās dzīves lielākais ienaidnieks

Lielākais kārdinājums mūsu dzīvē nav ne panākumi, ne popularitāte, ne arī vara. Tā ir sevis nepieņemšana. Panākumi, popularitāte un vara ...

7144
22. jūnijā, 2016
Library_page_balloon-3206530_1280
Emocijas

Apziņas higiēna

Iedomājieties, kā izskatītos un kā smaržotu cilvēks, kurš kopš dzimšanas ne reizi nebūtu nomazgājies, iztīrijis zobus, apgriezis matus un...

1541
30. jūlijā, 2018
Library_page_pas_izzin_a
Pašizziņas prakses

Kā var būt dziļi garīgs un emocionāli nenobriedis cilvēks?

Džeks Kornfilds jau vairāk kā 40 gadu ir svarīga figūra Amerikas Savienoto valstu budistu sabiedrībā. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš ...

837
25. jūlijā, 2018
Library_page_children-1822688_1280
Bērnu psiholoģija

Ja es neiejaucos cilvēku lietās, viņi rūpējas paši par sevi

Ja es neiejaucos cilvēku lietās, viņi rūpējas paši par sevi;Ja es nekomandēju viņus, viņi rīkojas paši;Ja es nelasu cilvēkiem sprediķus, ...

961
21. jūlijā, 2018
https://www.youtube.com/watch?v=yfkift5KtqI
Vīrietis & sieviete

Чего хотят женщины

Чего хотят женщины... :)

1838
4. oktobrī, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=xcLLVZmif_U
Zinātne & tehnoloģijas

Идеи, которые могут не дать вам сегодня заснуть

Астрофизик Нил Деграсс Тайсон о внеземной жизни и человеческом интеллекте).

1964
21. septembrī, 2017
https://youtu.be/gLtAsC2smfo
Ķermenis & veselība

Human Limits - Martin Strel, Marathon Swimmer

Meet the man who swims the world's longest rivers with crocodiles and piranhas.

2570
26. jūnijā, 2017
Skaņa & balss

Internal Flight - Estas Tonne 2016

We had a long story with this film. The first frames for this project were shot in the spring of 2013, already then we thought that we could quickly compile a fully finished version in a month but at the stage of editing it became clear that the film would have to work a long time still. The material was clearly not enough. From that period to the mid of 2016 in all our travels we filmed something for the "Internal Flight" project, it was always with us in our soul, everything that was filmed was considered through the prism of whether we could use it for the film or not. Finally, in the fall of 2016, we were able to sit down and in a couple of weeks finish the final version of the film that you now see in front of you. The project was written in two languages: Russian and English. Today we present to you the English version of the film, which has not yet appeared anywhere and has not been published anywhere, except for participation in festivals. You can see it on our channels on Vimeo: https://vimeo.com/214881201 And Youtube: https://youtu.be/qApaVLZmH1A Even at the stage of editing we made a short 3-minutes film, which immediately took a couple of prizes at festivals. The full version of "Internal Flight", over the past 2 months, has won 19 different prizes at festivals around the world and does not intend to stop at this. On the approach in the coming months the results of several more festivals where we hope to take some awards. Well, the most important thing! What is this 29 minutes movie about? It's a reflection on life and about finding yourself in this world. This is all that comes to mind in sleepless nights. Who am I? Why are we in this world? Why is this world created in this way and not otherwise? The text and music were born by the brilliant musician Estas Tonne and we are happy that we have become a part of this Creative Way. We did this project for our own pleasure and now we are downloading our many years of work in the open space of the Internet because we are sure that the film will be of interest to many. Especially for Paganel travelers, the most intelligent, well-read, interested individuals who discover the Universe together with us on travel! Have a pleasant viewing and good mood! Appreciate Life, Love, Travel! With all the best, Team Paganel Studio & Estas Tonne Music

2781
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/mYqKjsrFmJA
Joga

Four Paths of Yoga

In this video with lively animation, Sadhguru speaks about the four paths of yoga and tells the story of four yogis who run to an ancient temple to escape the rain.

2192
25. jūnijā, 2017
https://youtu.be/-x8EZrm3Nik
Joga

A Simple Reminder That Anything Is Possible

A Simple Reminder That Anything Is Possible

2286
25. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Un2yBgIAxYs
Ekoloģija

How trees talk to each other

"A forest is much more than what you see," says ecologist Suzanne Simard. Her 30 years of research in Canadian forests have led to an astounding discovery — trees talk, often and over vast distances. Learn more about the harmonious yet complicated social lives of trees and prepare to see the natural world with new eyes.

2681
19. jūnijā, 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-0-SL-iswbA
Joga

America's Largest Yoga Class

Welcome to yoga at Grace Cathedral in San Francisco, the largest yoga class in America.

2682
25. aprīlī, 2017
https://youtu.be/DESrcwkeYAQ
Dao

Искусство Китайской медицины

Искусство Китайской медицины - Практики Ци Гун / Тай Чи / Медитация

3084
3. aprīlī, 2017
https://youtu.be/D9xFFyUOpXo

Before the Flood

From Academy Award®-winning filmmaker Fisher Stevens and Academy Award-winning actor, and environmental activist Leonardo DiCaprio, BEFORE THE FLOOD presents a riveting account of the dramatic changes now occurring around the world due to climate change.

2904
6. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dqTTojTija8

Deep Message to the School System

Deep message to the school system!

3369
2. oktobrī, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=YIP4W30GDs4

Ananda Kaulika. Call of the Spirit - the Song of Gara Vasara

Beloved Heart Come soon, come and let's share this Divine news - Let's share the news with open sky and green pastures Spreading this call of the Spirit and Love of Gara Vasara* (* "long summer" or "summer of the spirit") News of the Spirit is - Love is Life Love is Death Love is Pure Gold and this Love happens only in this moment. If you lose this moment Love is lost - So don't miss this moment of festivity Come, come, join us Let's sing, dance and celebrate This moment of Love... **************************************************************************************************** Welcome to Sacred Journey Gara Vasara July, 25-29, Latvia http://garavasara.com/journey2016

3480
3. jūnijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GRpgwNiWnx8
3542
15. maijā, 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_Y51YETlzgU
Sabiedrība
3239
9. janvārī, 2017