Lasītava

Skatīt pēc:
Datuma Popularitātes
W836_6 Square81_screen_20shot_202018-03-13_20at_2018.11.29
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciālu,- un par to, cik svarīgi ir uzņemt viņu atpakaļ pasaulē.

Dieviete ir atgriezusies. Pēdējo 2000 gadu laikā viņa ir bijusi izsūtīta, bet tagad viņa atkal neskaitāmos veidos parādās mūsu planētas apziņā. No viņas spēka un skaistuma klātbūtnes dzims harmoniska pasaule.

Kas viņa ir, un, kā mēs viņu atpazīsim? Ak, lietas būtība ir tāda ... ka viņa ir visas sievietes. Kad sieviete atklāj savu patieso būtību, viņa pārtop par Dievieti. Sieviešu grupās šo atklāsmes procesu esmu pieredzējusi vairākkārt. Lēni un ar mīlestību, mēs nolobām nost to, kas katra sieviete nav. Tur var būt noteikumu slāņi, vai no viņas senčiem mantoti uzskati par to, kādai vajadzētu būt sievietei. Tomēr sieviete nav tāda, kādai viņai "vajadzētu būt", viņa var būt tikai tāda, kāda viņa patiesībā ir.

Seksualitāte ir viena no galvenajām jomām, kurā sieviete tiek turēta nezināšanas un ciešanu valgos. Viņa izaug ar pārliecību, ka viņai "būtu jābūt" vairāk līdzīgai vīrietim, gan darbavietā, gan gultā. Lai to panāktu, viņa saplacina viņas dabiski apaļo vēderu, apslāpē savu dabisko tieksmi pēc iekšējā un ārējā skaistuma, uzliek korseti savai mīlošajai dabai, un iesaistās pasaules mēroga sacensību spēlē "ņem to, ko vari, kamēr vari."

Tas atstāj iespaidu uz viņas seksualitāti un padara viņu mazāk pievilcīgu vīriešu acīs, jo tā vietā, lai būtu pieņemoša, viņa kļūst agresīva. Kad vīrietis ieiet viņas joni, viņš nejūtas pieņemts. Sekss būs drīzāk kā sacensības, nevis harmoniska, ekstātiska ķermeņa, prāta un dvēseles savienošanās.

Viņa joprojām nezina, ka viņas vēderā atrodas visa Visuma plāns, vai, ka viņas klitors un tam piegulošais nervu tīkls iekļauj sevī 3000 nervu galus, kas veltīti tikai baudai. Neviens viņai nav stāstījis, ka viņai var būt dažāda veida orgasmi, - viens, vairāki, multiorgasms, un visa ķermeņa orgasms arī 90 gadu vecumā un vēlāk.

Viņa nezina, ka cilvēka ķermenī ir vairāk, nekā vienas smadzenes, un, ka sirds smadzenes atrodas tiešā sasaistē ar avotu. Kā sieviete, viņa ir dziļi saistīta ar savas sirds centru, un viņas dzīve meklē ceļu saskaņā ar sirdi, nevis loģisko prātu.

Viņa nezina, ka viņa jau no dabas ir intuitīva, ka viņa ir spējīga saprast to, ko cilvēks domā, vien redzot viņa vai viņas seju. Viņas smadzenēs ir tāda aparatūra, jeb iekšējais viedums, kas spēj veikt intuitīvus secinājumus, apejot loģiskos, soli pa solim domāšanas procesus. Iespējams, viņa nekad nav iedomājusies, ka viņa ir spējīga radīt jaunu pasauli, kas būtu balstīta  uz mīlestību un līdzjūtību.

Jā, mīļās sievietes, jūsu spēks ir satriecošs. Ja tikai jūs zinātu, kā to atraisīt...

Pateicoties gadsimtiem ilgām vajāšanām, sieviešu psihē ir bailes. Sievietes priekšteču līnija ir tikusi kropļota un maitāta gandrīz līdz aizmirstībai. Viņa tika sadedzināta kā ragana, viņai teica, ka viņa ir histēriska, ja viņai ir seksuālas tieksmes, viņu vainoja par grēcīgu, jo viņa ir sieviete, viņa tika nosodīta neskaitāmos veidos, jo viņai ir hormonālās izmaiņas, viņa ir tikusi izvarota, sista, un pārāk ilgi uztverta kā "vājais dzimums".

Problēma ir tajā, ka tad, kad sievietes sacēlās pret šo verdzību, viņas to darīja neatbilstošā veidā. Sieviešu atbrīvošanas kustības vispārējais uzskats ir bijis sekojošs: "vīriešiem dzīvē veicas labāk, tādēļ mēs kopēsim vīriešus, sacentīsimies ar viņiem, un darīsim to, ko dara viņi, tikai vēl labāk."

Rezultāts ir: SUPERSIEVIETE. Viņai ir izglītība, balsošanas tiesības, viņa dzemdē un audzina bērnus, viņai ir darbs, viņa uzkopj māju, gatavo ēdienu, iepērkas, salabo auto, izmanto vibratoru, un izstaidzina suni. Stress ir viņas otrais vārds.

Sakarā ar informācijas trūkumu par to, kas ir sievietes potenciāls, sievietes neapzinās, ka, lai būtu laimīgas, viņām ir nepieciešams sievišķais, nevis vīrišķais spēks. Viņai jāatklāj iņ (Yin) spēks, nevis jāmēģina piespiest sevi būt par jaņ (Yang).

Iņ ir šķidrs kā ūdens, mīksts, elastīgs, kustīgs, mainīgs, plūstošs. Ūdens var būt rāms un mierīgs, vai mežonīgs un neparedzams. Sievietes spēks ir kā ūdens. Iedomājieties, cik spēcīga ir upe, ūdenskritums vai okeāns, cik rāms un skaists ir ezers, vai, cik priecīgs ir burbuļojošs strauts. Tas viss, un daudz vairāk, ir sieviete. Viņa ir noregulēta sirds frekvencē. Un sirds ir visspēcīgākā no visa, jo tā ir mīlestības iemiesojums. Mēs visi esam dzirdējuši frāzi - Mīlestība ir Dievs, - vai - Dievs ir Mīlestība. Sievietes gadījumā - Mīlestība ir Dieviete!

Atklājiet, kas jūs patiešām esat, kā sieviete, un jūs atklāsiet, ka jūsos slēpjas Dieviete. Viņa tur ir bijusi vienmēr, bet, iespējams, jūs viņu neapzinājāties.

Pašlaik visur pasaulē sievietes sanāk kopā un sadraudzējas. Ir arvien vairāk un vairāk sieviešu grupas un dieviešu meistarklases. Tā ir ļoti veselīga tendence.

Pagātnē eksistēja sieviešu apvienības, kas tiešām apturēja karu ar ļoti vienkāršu paņēmienu. Sievietes no divām karojošajām ciltīm sanāca kopā un izdomāja gudru rīcības plānu, lai pārtrauktu zaudēt savus dēlus un vīrus, bezjēdzīgi naidojoties. Viņas atteica saviem vīriešiem seksu tik ilgi, kamēr viņi turpina piedalīties karā. Pamiers tika noslēgts vienas nedēļas laikā. Šāda sieviešu darbība vēsturē ir pierakstīta divas reizes! Sievietes, apstājieties, un uz mirkli aizdomājieties, cik liela ir jūsu vara. Sanākot kopā un sadraudzējoties, jūs variet izbeigt karu.

Sanākot kopā, daloties ar informāciju un mācoties, jūs variet mainīt visu izglītības sistēmu, pārtikas industriju, veselību un dziedināšanu, apkārtējo vidi, dzemdniecības prakses, bērnu audzināšanu, īsāk sakot, visu pasauli!

Un vislabākais ir tas, ka jūs variet radīt dzīvesveidu, kas būtu balstīts uz mīlestības, skaistuma, baudas un prieka pamatiem. Ar viedu izvēli, kas balstīta mīlestībā, šīs zemes dzīve varētu kļūt par paradīzi. Jā, Dieviete atgriežas, tieši laikā.

Mīļās Dievietes, jūs esat mums vajadzīgas. Jūs esat vajadzīgas pasaulei. Vīrieši ir izslāpuši un raud, lai tiktu pabaroti no jūsu ar nektāru piepildītajām krūtīm. Jūs esat iniciatore, kura maigi atmodinās dievišķo vīrietību. Viņš maldās sava vientuļā prāta džungļos, ilgodamies atgriezties mājās, harmonijā un pilnībā. Ak sieviete, ak Dieviete, mums ir nepieciešams, lai tu izgaismo ceļu. Atceries savu svēto sūtību. Atceries, ka tu esi dziedniece. Atceries, ka tu esi mājas pavarda sargātāja. Atceries, ka tu esi mīlestība.

Ar mīlestību, Sarita

* Avots: www.tantra-essence.com

* No angļu valodas tulkoja Kristīna Zacesta;

* Korektore: Vineta Kurgāne

** Dārgais lasītāj!
Priecājamies, ka Tu baudi un dalies ar mūsu portāla lasītavas rakstiem.
Vēlamies vien atgādināt - zināšām bez prakses nav nekādas vērtības!
Apmeklē mūsu portāla notikumu Kalendāru , atrod sev piemērotāko un sāc praktizēt!

Library_page_img_4883
Attiecības

Pieskārienu alķīmija apzinātās attiecībās

Juris Grave žurnālam Mistērija

2986
17. septembrī, 2020
Library_page_medita_cija
Pašizziņas prakses

Gara Vasara — aktuālie notikumi online

Mēs — Gara Vasara & Mīlestības Misterijas Skola - savu iespēju robežās, vēlamies palīdzēt un atbalstīt ikvienu, kurš lūkojas pēc izau...

1714
18. martā, 2020
Library_page_whatsapp_image_2018-03-15_at_14.59.36
Ķermenis & veselība

Vienotai ar Dievišķo

Gaidot īpašo koncertu 31. martā Rīgā iedvesmojošu interviju sniedz mūziķe, dzīves skolotāja, iedvesmotāja un īpaša sieviete SNATAM KAUR

4397
15. martā, 2018
Library_page_6
Tantra

Dievietes atgriešanās

Sarita runā par Dievietes ceļojumu, - no seniem laikiem līdz pat mūsdienām, no vajāšanām un varas spēlēm uz patieso sievišķības potenciāl...

5550
14. maijā, 2017
Library_page_guna_alex-namaste
Pašizziņas prakses

Mīlestības mācība - Tantra

Leģendas vēsta, ka tantriķu saieti vienmēr ir bijuši slepeni - kādā norunātā vietā ieradās cilvēki, veica tantriskas prakses, meditēja, b...

9518
5. novembrī, 2014
1
Library_page_meditation-and-david-lynch-catching-the-big-f-l-3a6lwf
Tantra

Čakru sistēma kā garīgais ceļš

Kas ir čakru sistēma? Čakras ir enerģijas virpuļi smalkajā ķermenī, caur kuriem kosmiskā enerģija ieplūst blīvajā, fiziskajā ķermenī. Ci...

13071
2. oktobrī, 2014
Library_page_shell-1920672_1920
Attiecības

Skaistākā Visuma mīkla

Kopš gadsimtiem ilgi izpratne par attiecībām starp vīrieti un sievieti izaicina un jauc prātus filosofiem, domātājiem un zinātniekiem.  ...

7927
18. septembrī, 2014
Library_page_happy-sarita1small
Ķermenis & veselība

Ko vīrieši patiesībā vēlas?

Baltijas Tantras festivāla pasniedzēja Sarita dalās ar savu skatījumu par to, ko vēlas vīrieši. Tulkojums: Ginta Millere

631
14. februārī, 2018
Library_page_7700_1280x1024
Pašizziņas prakses

ПОВЕДЕНИЕ ЙОГА

"Если вы решили начать долгий ритрит, выполнять даже небольшую тапасью, не трубите громогласно об этом перед другими.Ради своего же счаст...

2538
20. martā, 2017